Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co teraz robicie?
Autor Wiadomość
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #481
 
Czytam to co wypisuje sant i mnie krew zalewa. :ks:
31-12-2010 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #482
 
A cóż takiego wypisuje sant, że aż tak cię zbulwersował? Pytam poważnie bez żadnej uszczypliwości, Możecie sobie panowie, obaj przedyskutować - i to w duchu pokojowym, co was dręczy, co się komu nie podoba, bo przecież poglądy wolno wam mieć całkiem różne, prawda?
Co ja teraz robię?
Żyję już o rok starsza, rozmyślam nad tym, co taż przyniesie mi nowy roczek?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
01-01-2011 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #483
 
Nicol@ napisał(a):Możecie sobie panowie, obaj przedyskutować - i to w duchu pokojowym

To co napisałem wyżej jest tak pół żartem - nie przejmujcie się tak. Sama dyskusja też jest chyba całkowicie w duchu pokojowym.

Nicol@ napisał(a):rozmyślam nad tym, co taż przyniesie mi nowy roczek?

Ja podobnie i boję się bo może być tylko gorzej.
01-01-2011 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #484
 
Wpadłam na forum .... jak dawno tutaj mnie nie było. Jak przeczytać tyle postów !?

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
01-01-2011 19:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #485
 
jestem zła,a jak jestem zła to musze cos zjeść slodkiego. Nie ma w domu nic specjalnego więc jem cukier waniliowy.
O!

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
03-01-2011 03:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #486
 
Shou napisał(a):Czytam to co wypisuje sant i mnie krew zalewa.

może konkrety?

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
03-01-2011 09:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #487
 
sant napisał(a):może konkrety

A może zamiast rozgrzebywać na forum osobiste wycieczki z tematów w których tak gorączkowo dyskutowaliśmy warto dać sobie spokój i zostawić to raz na zawsze?

Co teraz robię?:
Zbieram się pomału na uczelnię.
03-01-2011 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #488
 
Shou napisał(a):może zamiast rozgrzebywać na forum osobiste wycieczki
Sęk w tym, że to ty robisz osobiste wycieczki. i to w watku absolutnie dalekim od dyskusji. Skoro napisałeś że krew cię zalewa na to co ja wypisuję, to może byś najpierw udowodnił mi w czym robię źle, w czym nie mam racji, co źle piszę, a nie rzucać w przestrzeń frazes, z którego w domyśle wynika że Sant jest niespełna rozumu, a ciebie mądrego krew zalewa na te bzdury które on wypisuje.
Co ja robię teraz?- usiłuję polemizować z Shou.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
03-01-2011 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #489
 
sant napisał(a):to może byś najpierw udowodnił mi w czym robię źle, w czym nie mam racji, co źle piszę

Może posłużmy się np Twoją dyskusją z Pokornym, któremu powiedziałeś by się nie mądralował - nienawidzę czegoś takiego, dla mnie to przejaw chamstwa i totalnego braku wychowania. Jak byśmy poszukali to mi rzuciłeś również kilka tekstów o podobnym brzmieniu. Dla mnie ten ton jest nie do zaakceptowania. Zauważyłem też pewną rzecz. Wszystko co Ci się nie podoba jest od razu z góry określane przez Ciebie jako pusty frazes. Przecież wątki możesz poczytać, zobaczyć co pisałeś. Wiele rzeczy o których także mówimy można znaleźć odrobinę się wysilając. Wpisujesz w pasku adresu przeglądarki stronę www wyszukiwarki i następnie rzucasz "pusty frazes" znajdując cały stos stron na ten temat.


Cytat:Co teraz robię?

Próbuję szybko zakończyć nie miłą mi i nie mającą najmniejszego sensu polemikę.
03-01-2011 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #490
 
Cytat:plince tzn? Uśmiech bo ja takie zwykłe placki ziemniaczane zjadłam z cukrem, a barszcz jako osobne danie

w to takie zwykłe placki ziemniaczane (przynajmniej wg mojej mamy)

przepisuje informacje do diagnozy Duży uśmiech

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
03-01-2011 23:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #491
 
bashca napisał(a):przebieram się za gruszkę Duży uśmiech
takie ostatnie poprawki przed sylwestrem Uśmiech
[Obrazek: dsc0485r.jpg]

A to już z sylwestra: Basia - gruszkaJęzyk zdjęcie z naszym duszpaterzem Ojcem Leonardem ,franciszkaninem który ogólnie w duszpasterstwie robi za małego głoda Duży uśmiech


teraz przeglądam sobie zdjęcia z sylwestra

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
04-01-2011 03:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #492
 
Shou napisał(a):posłużmy się np Twoją dyskusją z Pokornym, któremu powiedziałeś by się nie mądralował - nienawidzę czegoś takiego, dla mnie to przejaw chamstwa i totalnego braku wychowania
Nie wiem czy zauwazyłeś, ale przed chwila nazwałeś mnie chamem totalnie niewychowanym.
Nie wiem Shou dlaczego mam sie stosować do twoich wyobrażeń etycznych. Dla mnie może twój sposób pisania również moze być ... nie do przyjęcia. Tyle że ja nie epitetuje cie i nie zmuszam do zmiany sposobu bycia czy pisania. Właśnie z szacunku do rozmówcy, którego niestety u ciebie brak. Masz dziwne podejście do tych rzeczy- np twierdziłeś, że ja knebluję usta,gdy tymczasem nawet ostrzeżenia nie dałem. Wyrażenie swojego odmiennego niz twoje zdanie w dyskusji jest dla ciebie kneblowaniem ust. Wydaje mi sie że jeżeli po prostu ktoś osmiela mieć inne zdanie niz ty jest juz pogrzebany. Czynisz z siebie samozwańczego arbitra elegancji i dobrego wychowania nie mając ku temu żadnych kompetencji ani uprawnień.
Shou napisał(a):Może posłużmy się np Twoją dyskusją z Pokornym, któremu powiedziałeś by się nie mądralował
może zechciałbyś przytoczyć?
Być może wyrwałeś z kontekstu. Zreszta nawet gdyby, to jesli powiedzenie komuś że mądraluje jest powodem, by wyzywać od chamów, to tylko świadczy o tym co tak mówi. Jest chyba mała różnica. Nazwałeś moją żonę.... - mogłaby być twoją matką, że się "parzy" - i np tu chamstwa nie widzisz. O innych twoich wyskokach juz litościwie przemilczę. Chcesz zmieniać świat, widziśz drobne żdziebełka w oczach innych, - tych co myślą odmiennie od ciebie- a potwornej belki u siebie już nie. Mam o wiele powazniejsze powody by tak o tobie napisac jak ty o mnie i jakoś tego nie zrobiłem.
Zauważ równiez że nie ja rozpocząłem ową niemiłą dla ciebie (jak piszesz) rozmowę i to w dodatku powodując off- top.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
04-01-2011 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #493
 
To dział: pogaduchy na LUZIE, HYDE PARK... Wyluzujcie zatem.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
05-01-2011 02:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #494
 
Masz rację. Moze warto zastanowić się i wyciąć cały ten off-top który zaczał się od postu
Cytat:Czytam to co wypisuje sant i mnie krew zalewa.
?

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
05-01-2011 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #495
 
sant napisał(a):wyciąć cały ten off-top który zaczał się od postu

Bardzo przepraszam, offtop zacząc się od postu:

sant napisał(a):może konkrety?

Ten:
Kod:
Czytam to co wypisuje sant i mnie krew zalewa.

Jest integralną częścią "co teraz robicie." :wink:

A co robię w tej chwili: zbieram się ponownie na uczelnię.. :|
05-01-2011 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

Wróć do góryWróć do forów