Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czego teraz słuchacie?
Autor Wiadomość
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3106
 
Jeszcze raz - Markowska

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
08-05-2008 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #3107
 
a ja słucham szumu wentylatora Duży uśmiech

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
08-05-2008 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3108
 
cisza... [-o<

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
08-05-2008 23:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grajkoz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 0
Post: #3109
 
omyk napisał(a):Grajkoz - przetłumaczysz i zinterpretujesz słowa?


tłumaczenie mógłbym wkleic, ale nie sądzę aby pasowało do tego forum Oczko jeśli bardzo chcesz to mogę umieścić takowe w dziale poezja i tam można próbować zinterpretować ten utwór Duży uśmiech bo hyde park to raczej nie miejsce na to :wink:

Chc? tak jak ON miec tyle si?y by trwac i mówic NIE, gdy ca?y ?wiat krzyczy TAK...
08-05-2008 23:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #3110
 
Nie, znam te słowa. Dobre spostrzeżenie, że nie pasują do forum... Z interpretacją chodziło mi o sprawdzenie, czy wiesz, czego słuchasz. Często ludzie słuchają sobie słów, których nie rozumieją, albo nad którymi się nie zastanawiają. Warto pomyśleć, jaki wpływ ma taka muzyka i komu zależy na jej rozpowszechnianiu i słuchaniu.
Mistrz kukieł to po prostu diabeł, sterujący ludźmi. A przynajmniej próbujący to robić - między innymi przez tego typu piosenki.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
09-05-2008 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3111
 
Teraz leci KATT-FM z Oklahoma City. :gitarka:
10-05-2008 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grajkoz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 0
Post: #3112
 
tak się składa że zwykle uważam na to czego słucham, ale nie przesadzam w tej kwestii. Jeśli chodzi o ten utwór, to akurat nigdy się wcześniej nie zagłębiałem w tekst, dopiero teraz zwróciłem na niego uwagę i przyznaję, że do optymistycznego to mu daleko;p ale nie zrażam się za bardzo, ponieważ bardzo cenię go za walory muzyczne, których niewątpliwie nie brakuje ;P zresztą ludzie mówią, że to muzyka dla diabła i dla diabła i inne tego typu śmieszne rzeczy. Jeśli sie ktoś stara to znajduje takie rzeczy, a ja znalazłem w tym zespole wiele dobrego dlatego takie teksty (tak na marginesie - z buntowniczych początków twórczości) mnie nie zniechecają 8)


obecnie słucham "Folsom Prison Blues" Johnnego Casha :mrgreen:

Chc? tak jak ON miec tyle si?y by trwac i mówic NIE, gdy ca?y ?wiat krzyczy TAK...
10-05-2008 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #3113
 
Ja to w sumie rozumiem. Nawet smutne teksty można słuchac, jeśłi się ich odpowiednio słucha.
Ja: Fell " Jest już ciemno"
Sting "Engilshmam in New York"
Bocelli " Per amore"

[Obrazek: mysz4.gif]
10-05-2008 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3114
 
Unikam zbyt ostrej muzyki. Bardziej lubię irlandzkie kawałki, czasem coś z Oklahomy czy Kanady posłucham. Lubię utwory Rubika. Od czasu do czasu hip-hop i "disco z pola".

Teraz leci coś z Oklahomy. Wcześniej było Ace of Base, Rammstein - America oraz Sonne i Therion - The Rise of Sodom and Gomorrah.
10-05-2008 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anuszka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 847
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #3115
 
Eleni-moj maly swiat

http://tomi45.wrzuta.pl/audio/fJnFQM91N2...maly_swiat
10-05-2008 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #3116
 
Grajkoz - nie dam za wygraną. Ale na pw Oczko

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
11-05-2008 02:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3117
 
ETERNA - Epiphany
11-05-2008 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiunia7 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 223
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3118
 
Hinder - Lips Of An Angel
http://pl.youtube.com/watch?v=KzE91IViKBE
11-05-2008 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3119
 
http://youtube.com/watch?v=DJcvTZfv4Kg&feature=related

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
12-05-2008 13:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #3120
 
...pralki Uśmiech
13-05-2008 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
8 gości

Wróć do góryWróć do forów