Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radio Maryja - jakie ono właściwie jest?
Autor Wiadomość
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #31
 
Merkaba, regulamin IV,11. Zrób coś z tym, bo naprawdę źle się to czyta, aż bije po oczach.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
26-09-2010 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #32
 
Ja nie twierdzę, że kłamie. Nie wiem. Natomiast trochę razi mnie autorytarne przedstawianie swoich przekonań. Żeby merkaba dodał jedno słowo, uważam, że...., albo wg mnie....to bym się nie czepiał. Jeśli ktoś twierdzi z całą pewnością, aksjomatycznie, to wtedy pytam : skąd wiesz? Bez względu na to co twierdzi.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
26-09-2010 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #33
 
ok

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
28-09-2010 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anuszka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 847
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #34
 
merkaba napisał(a):wystarczy wejść na te stronę i posłuchac lub sciągnoc kazania
http://www.radiomaryja.pl/

a dlaczego atakują wystarczy posłuchać Rozmowy niedokończone
tam muwia prawde
i w radiu wypowiadają się politycy z pis

Zgadzam się z tym.

Ja uważam , ze radio Maryja warto słuchać, nie raz słyszę jakaś audycję bo moja mama ma cały dzień to radio załączone.
A osoby które atakują to radio niech najpierw posłuchają dłużej o czym tam mówią.
30-09-2010 17:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #35
 
Ja słucham od dawna, bo jest w sumie spokojnym radiem prócz obłudy która wyziera z tych głośników, wyziera też jątrzenie nic złego więcej w nim nie ma. Dwulicowość przekazu powoduje dość ciekawy substytut myśli Chrześcijańskiej. I może dlatego ludzie nie chcą słuchać tego radia.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
01-10-2010 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #36
 
Ależ chcą.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
01-10-2010 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #37
 
sant napisał(a):Ależ chcą.
Byle by sie w nienawiści nie nakręcali.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
01-10-2010 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #38
 
Ja mam święty spokój, bo jestem skazana na muzykę płynącą z radia regionalnego, którą włączają koleżanki w pracy.
I albo RMF_FM albo Radio-Express.
W domu nikt radia nie włącza bo takiego nie mamy, a radio w odbiorniku TV, kto tego słucha?
Tak, że żadnego osądu o RM nie mam,a słuchy są różne, nie warto o tym mówić.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
01-10-2010 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anuszka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 847
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #39
 
U mnie w domu oprócz mamy słucha również Radia Maryja nie raz mój tata i jakoś nie nakręcamy się w nienawiści. Mam znajomego ktory slócha tego radia i nie żyje w nienawiści.
Papież Jan Paweł II mówił, że się cieszy , ze jest w Polsce takie radio jak Radio Maryja.
01-10-2010 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Ostatnio zaczęłam przed pracą ponownie słuchać Mszy Św. z Radia Maryja Uśmiech

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
02-10-2010 06:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #41
 
Anuszka napisał(a):U mnie w domu oprócz mamy słucha również Radia Maryja nie raz mój tata i jakoś nie nakręcamy się w nienawiści. Mam znajomego ktory slócha tego radia i nie żyje w nienawiści.
Papież Jan Paweł II mówił, że się cieszy , ze jest w Polsce takie radio jak Radio Maryja.
Ale w miłości do Tuska chyba twoi rodzice nie żyją? Zauważ, że w tym radiu nigdy nie ma przeciwników w rozmowie, że argumenty są jednostronne, że są podawane jako pewnik.
Tak, Papież mówił o radiu Maryja....ale na początku jego istnienia , kiedy to o żydach nikomu jeszcze nie przyszło do głowy mówić w sposób niegodziwy.
Nie mam nic do mszy w tym radiu.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
02-10-2010 09:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anuszka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 847
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #42
 
Pafni posłuchaj sobie w piątek 8 października audycji "Czas wzrastania dla młodzieży " o godź. 21.45 w Radiu Maryja" będziesz mogla wtedy tam zadzwonić i powiedzieć co myślisz o tym radiu. Możesz też posłuchać w niedziele o godź 18.15 audycji "By odnowić oblicze ziemi" to są świadectwa ludzi z całego świata którzy słuchają Radia Maryja. Może wtedy sobie wyrobisz zdanie o tym radiu i nie będziesz pisała rzeczy których w tym radiu nie ma.
My nie mamy obowiązku lubić premiera Tuska a czy Ty żyjesz w miłości do Radia Maryja i o. Tadeusza Rydzyka?

Dosłowne słowa papieża Jana Pawła II o Radiu Maryja brzmiały:
"Ja codziennie dziękuję Panu Bogu za to, ze jest w Polsce takie radio jak Radio Maryja"

Chcę dodać, że w radiu codziennie modlą się za rządzących nami.
02-10-2010 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek_G Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 79
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #43
 
Witam,

Odkąd przestało istnieć warszawskie, wspaniałe Radio Józef słucham Radia Maryja. Moim zdaniem jest to naprawdę dobre, katolickie radio przepojone modlitwą i troską o szarych, zwyczajnych ludzi. Czym innym jest straszna, wroga wobec Chrześcijaństwa, a więc i Radiu Maryja propaganda innych mediów, a czym innym jest prawda. Im silniejsze będą media katolickie, tym mocniej będą atakowane i oczerniane. Tworzenie tzw. "prawd medialnych", a więc kłamstw wokół radia i ojca Rydzyka służy tylko jednemu - walce z Chrześcijaństwem i Kościołem katolickim w Polsce.

Pozdrawiam.
Marek
02-10-2010 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #44
 
A witaj Marku, dawno ciebie nie było, ale cieszymy się, że znowu się pojawiłeś i mam nadzieję, że z nami pozostaniesz.

Dla mnie każde katolickie radio będzie dobre, jeśli nie będzie się w nim negowało wartości chrześcijańskich czy najeżdżało na innych wchodząc w śliskie tematy polityczne, aby tylko pokazać jacy my jesteśmy wspaniali, lepsi od innych : zarówno tych wierzących inaczej jak i tych niewierzących lub mających inne poglądy od naszych. Tam gdzie jest modlitwa, tam gdzie jest szacunek dla każdego człowieka tam będzie i dobro i wtedy czy to będzie Radio Maryja, czy Radio Józef czy jakiekolwiek inne - każde znich będzie warte posłuchania.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
02-10-2010 14:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #45
 
pafni napisał(a):kiedy to o żydach nikomu jeszcze nie przyszło do głowy mówić w sposób niegodziwy.
Mógłbyś podać przykłady owego mówienia o żydach w sposób niegodziwy?

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
02-10-2010 15:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów