Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Autor Wiadomość
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #376
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Cytat:element niszczenia Tradycji
Czyli papież niszczy tradycję swoimi rozporządzeniami, a Noone jest tym, któremu to oceniać - tak?

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
31-05-2012 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #377
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
(31-05-2012 20:21 )noone napisał(a):  Scott, czerpiesz info z podtrutego źródła..
i albo bierzesz w tym udział świadomie, albo nieświadomie stałeś się "mędrcem ze szkiełkiem"

Katolik nazywa episkopat i dokumenty papieży, świętych, ojców Kościoła, Tradycje Kościoła "podtrutym źródłem"... Zastanów się co robisz, ale nie w pogańskim pośpiechu tym razem.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2012 21:13 przez Scott.)
31-05-2012 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #378
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
noone przeginasz ponownie. Sugeruję wystopować zanim się pożegnamy. Naukę Kościoła, papieży masz za nic, ty jesteś sam dla siebie i dla świata wyrocznią. Zastanów się nad sobą.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
01-06-2012 09:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #379
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
czy nie zdajecie sobie sprawę, że Papież wielokrotnie został postawiony przed faktem dokonanym ?
(choćby Papieże ostatnich 50lat)
czy odróżniacie działalność masonerii koscielnej od działalnosci Prawdziwego Kościoła ?
bo wygląda na to że nie odróżniacie..

ciągle wciskacie kłamstwa, że ja mam naukę Papieży za nic, skoro cytuję Papieży i wskazuję ich działanie, ich przykład dla każdego katolika (choćby przykłady BenedyktaXVI dot. krzyża na ołtzarzu, klękania do Komunii, n/t Mszy Trydenckiej i łacińskiej liturgii)
to ja mam naukę i przykład Papieża za nic ?
jak podałem treść dokumentów soboru Nicejskiego n/t konsekracji Kościołów bez świętych relikwii - to ja jestem chory na głowę ? ja sobie to wymyśliłem ? czy jest to Święta Nauka Kościoła, którą najwyrażniej macie za nic..

straszycie mnie śmiesznymi ostrzezeniami, bo podaję przykłady Papieży i treści soborów..
skoro stanie MUREM za Papieżem i Prawdziwym Kościołem, za Jezusem Chrystusem Królem - na tym forum uchodzi za zbrodnie..
co powiecie Chrystusowi Królowi jak przyjdzie wkrótce w Wielkiej Chwale ?
"Jezu nie chcielismy Ciebie za króla, bo tak nam powiedział episkopat, że królestwo Twoje nie jest z tego świata"
"..i dotykaliśmy Twoje umeczone Najświętsze Ciało naszymi brudnymi łapami bo tak nam pokazali heretycy arianie"
"..a też nie klękaliśmy przed Toba o Najwyższy, bo przecież ważna jest postawa w serduszku"
itp itd..
01-06-2012 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #380
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Czy nie zdajesz sobie sprawy z tego, że Jezus Chrystus ustanowił urząd piotrowy i powiedział, że BRAMY PIEKIELNE KOŚCIOŁA NIE PRZEMOGĄ? Czy nie zdajesz sobie sprawy z asysty Ducha Świętego - Boga samego?

Ty mówisz o stawianiu papieża przed faktami dokonanymi, o "masonerii kościelnej" - a ja się pytam gdzie twoja wiara w Boże prowadzenie Kościoła Chrystusowego?

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
01-06-2012 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #381
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Czy zdajesz sobie srawę że postrzegasz Kościół przez pryzmat tego co chce o Kościele masoneria wmówić ludziom? Że Kościół to organizacja - jedna z wielu. I że rządzą tu takie same prawa. Cały czas usiłujesz nam wepchnąć ten kit podpierając się przekłamaniami i manipulacjami. W Kościele działa Duch Święty, Kościół = Chrystus! Przyjmij to w końcu do wiadomości. Tak samo z Kościołem w Polsce, nam wystarczy Jezus w Eucharystii, Duch Święty zstępujący na nas- naprawde! Nie musimy posługiwać się własnymi błędnymi teoriami że trzeba nam coś więcej, jakiegoś Jezusa spolszczonego jak żydzi cielca zrobili i mówili że to Bóg Izraela. Absolutnie.

I dośc wpierania ludziom o jakiejś konsekracji urojonej przez Ciebie, nic takiego nie miało miejsca. Po prostu.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2012 23:19 przez Scott.)
01-06-2012 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #382
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
(01-06-2012 23:14 )Scott napisał(a):  I dośc wpierania ludziom o jakiejś konsekracji urojonej przez Ciebie, nic takiego nie miało miejsca. Po prostu.
trwasz w błędzie


"Upadnij na kolana ludu czcią przejęty. Uwielbiaj swego Pana: Święty, Święty, Święty! Zabrzmijcie z nami Nieba, Bóg nasz niepojęty w postaci przyszedł chleba: Święty, Święty, Święty! "
http://rzymskikatolik.blox.pl/2011/06/Up...lbiaj.html
05-06-2012 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #383
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
a cytat z pieśni kościelnej ma być argumentem na co?
bo chyba nie komentarzem pt. "skaładam uwielbienie Bogu, za to że Scott (rzekomo) trwa w błędzie" ?

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
05-06-2012 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #384
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
piękna ta pieśń prawda ? Uśmiech

noi bardzo dobry art pod tym linkiem..
05-06-2012 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #385
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Tekst równie faryzejski jak Twoja postawa. Masz po prostu w głębokim powarzaniu Jezusa Eucharystycznego, rozpisujesz się na temat tego jak to konsekrowane ręce i żeby godnie było. Sam propagując przyjmowanie Komunii w grzechu poprzez propagowanie tez ks. Natanka, to jest czyste faryzejstwo. Chocaż w sumie Ty idziesz w stronę sekty już i nie myślisz w ogóle logicznie więc jest nawet gorzej.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
05-06-2012 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #386
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
dziękuje za ten wyrok,

i módl się o Światło Ducha sw
05-06-2012 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #387
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
To nie wyrok, sam mówisz o tym otwarcie. Mozna by powiedzieć że pobłądziłeś, zdarza się. Ale Ty trwasz ostentacyjnie w swoich grzechach. Opierasz się na argumentach które nie istnieją, albo są przekłamaniami. W momencie wyjścia na jaw tego co robisz zmieniasz temat- to postawa sekciarza.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-06-2012 21:08 przez Scott.)
05-06-2012 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #388
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
nic nie wychodzi na jaw, tak sie tylko Tobie wydaje, ja piszę o faktach których nie jesteś w stanie zaakceptować, to nie zmienia faktu ich dokonania, a że czasem nie odpowiadam i się nie spieram, to nie znaczy że coś "wyszło na jaw" - bo nic nie wyszło

i nie trwam ostentacyjnie w żadnym grzechu, Bóg najlepiej o tym wie, Twoje sądy Cie pogrążają..

ponad to Twoje oszczerstwa w stos. do mojej osoby o sekciarstwo są ohydne i grzeszne - może warto się z tego wyspowiadać ? rozważ to w duchu..
06-06-2012 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #389
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
(06-06-2012 11:35 )noone napisał(a):  ponad to Twoje oszczerstwa w stos. do mojej osoby o sekciarstwo są ohydne i grzeszne - może warto się z tego wyspowiadać ? rozważ to w duchu..
Noone- przeciaż ty sam o sobie dajesz świadectwo, a prawie każdy twój post jest pełen oszczerstwa w stosunka do Kościoła Katolickiego: twierdząc,że jest nieprawdziwy, negując działanie D. Św. w nim, szkalując Jego biskupów itp. Pomyśl o tym, zanim zaczniesz komuś moralizować. Rozważ to w duchu..,.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
06-06-2012 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #390
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
"prawie każdy twój post jest pełen oszczerstwa w stosunka do Kościoła Katolickiego"
ohydne kłamstwo

"twierdząc,że jest nieprawdziwy, negując działanie D. Św. w nim"
a to jest kolejne kłamstwo

a o biskupach ?
podaję przykłady z zycia wziete, dokonane sprawdzalne fakty..
06-06-2012 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów