Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sny, czy one coś znaczą...
Autor Wiadomość
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #61
 
ja uważam ze sny sie spełniają bo ostatnio sni mi sie modem ze dostałam go z naprawy no i dostałam telefon ze modem już jest tego samego dniaxD

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
16-03-2008 13:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
A może to było deja vu?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-03-2008 15:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nika92 8177 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 167
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #63
 
kiedyś śniło mi się ze pewna nieznajomy nie daje mi sie modlić podczas mszy. cały czas mnie zaczepiał, robił kawały, próbuje przytulać sie nachalnie. Bardzo się bałam. Wkoncu moi przyjaciele(na których zawsze moge liczyć) wyprowadzili go ze świątyni. dalej nie wiem co się działo, bo się obudziłam.
tydzien po tym poznałam tą osobe, kolega kolegi. bardzo fajny ludek, ale gdy na niego spojrze przypomina mi się sen i nie wiem co mam o tym myśleć :?: :?: :?:
16-03-2008 17:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #64
 
Ks.Marek napisał(a):A może to było deja vu?
raczej nie

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
16-03-2008 18:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
duszyczka napisał(a):
Ks.Marek napisał(a):A może to było deja vu?
raczej nie
A skąd wiesz? To się często zdarza, i nie ma się co wstydzić, że się to ma.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
17-03-2008 00:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #66
 
Ks.Marek napisał(a):A skąd wiesz? To się często zdarza, i nie ma się co wstydzić, że się to ma.
wie że sie zdarza bo mam takie przypadki ale nie w tym kontekście.

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
19-03-2008 17:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
A możesz rozwinąć myśl, którą podjęłaś wcześniej, iż sny się sprawdzają? Co to wg ciebie dokładnie znaczy?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
19-03-2008 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aksiez01 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #68
 
Ja jestem zdania że sny się sprawdzają.Jakieś 4 lata temu przyśnił mi się mój tata który od roku już nie żył że przyszedł do domu i przekwitał mnie i zaczęliśmy rozmowę w której powiedział mi że w nie długim czasie ktoś z rodziny dołączy do niego że nie będzie już sam,po około dwóch tygodniach mój kuzyn zginą w wypadku samochodowym...

Aga
20-03-2008 11:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sanderka1000 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #69
 
Ja ostatnio miałam sen, że znajomy ojciec powiedział mi, że mam chorobę duchową... W Wielki Piątek podczas homilii ojciec misjonarz, który specjalnie na ten dzień przyjechał do naszej parafii, głoszący słowo uświadomił mi, że mam tą chorobę... I teraz już w ogóle nie wiem co sądzić na temat snów...

Zdobyć świat dla Chrystusa przez Niepokalaną Uśmiech

[Obrazek: 21e9i54.gif]
23-03-2008 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #70
 
sanderka1000 napisał(a):W Wielki Piątek podczas homilii ojciec misjonarz, który specjalnie na ten dzień przyjechał do naszej parafii, głoszący słowo uświadomił mi, że mam tą chorobę..
Nie potrzeba wiele, by stwierdzić obecność choroby duchowej, a co do snów: kto wie, czy nam Pan Bóg nie daje znać przez sny właśnie...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
23-03-2008 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #71
 
Tylko nie można w sposób magiczny podchodzić do wiary i do snów, którym można przypisywać magiczne znaczenie.
23-03-2008 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów