Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak to jest z tymi duchami? (przen. ze starego forum)
Autor Wiadomość
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #3
Nad----czujność
Wiesz, trudno o kimś wyrokować na odległość, dlatego może odwołam sie do swojego doświadczenia i przemyśleń.
:arrow: Też mam podobne wraźenia, kiedy gdzieś po nocy w domu chodzę i to w dodatku po ciemku. Jednak sądzę, że to moja wyobraźnia. Człowiek boi sie ciemności /tak myślę/, osobiście też nie jestem inny, dlatego w takich sytuacjach wyobrażam sobie to czy tamto! Dodatkowo jestem kimś kto ma świadomość, że szatan jest i może nas nawet straszyć! /no jeszcze nie można zapomnieć o duszach czyścowych/ Wszystko to razem daje taki efekt, że w sytuacjach lękowych mam przysłowiowego stracha, jednak nie oznacza to, że ktoś przy mnie jest. Dla mnie to moje wyobrażenia. Może sie niekiedy zdarzyć, że do czegoś nie oczekiwanego dojdzie, ale dla mnie to rzadkość. Nie doświdczyłem czegoś takiego jeszcze!
Wyraźiłem swoje zdanie na ten temat, a mogę to podsumować tak: jestem w jakimś stopniu przewraźliwiony na rzeczywistość duchową! Czy to co napisałem jest adekwatne do twojej sytuacji, tego oczywiście nie wiem i nie chcę wyrokować! Rozeznaj sama.....

Pozdrawiam :roll:
17-07-2004 09:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Rasta - 17-07-2004, 00:40
Nad----czujność - Gregoriano - 17-07-2004 09:03
[] - Harpoon - 28-02-2005, 17:13
Ostrzeżenie - Ravenloff - 03-03-2005, 14:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów