Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kongres Odnowy (przeniesiony ze starego forum)
Autor Wiadomość
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #2
Moje wrażenia
W sumie już minęło kilka dni od wyjazdu, ale może dopiero jest ten dzień, którego nabrałem przekonania, aby się podzielić swoimi wrażeniami z wyjazdu.
Generalnie wyjazd do Częstochowy podobał mi się. Gdyby nie to okropne zmęczenie z niewyspania i trochę przeszkadzający deszcz, to było by naprawdę super Uśmiech Taka wielka grupa ludzi modlących się razem i chwalących Pana robi wrażenie. Przyznam się, że to nie pierwszy raz gdy się modliłem w ok. 100.000 tłumie, aczkolwiek każdy taki wyjazd był inny. Ten był moim pierwszym ze Wspólnoty Odnowy, a poprzednie to
Lednica i Taize. Więc mam jakieś porównanie, ale szczerze powiedziawszy nie ma czego porównywać, gdyż każdy z tych "zjazdów" ma kompletnie inną specyfikę. Co nie znaczy, że któryś był gorszy. Wszystkie były SUPER Duży uśmiech
A teraz pozwolę sobie na mały komentarzyk:
Cytat:.. ale do czasu kiedy pogoda byla okiej jakos bardziej przezywalem to co sie tam dzialo !
Niestety też odniosłem podobne wrażenie, ale za rok będzie lepiej!!
A odnosząc się do wypowiedzi Olanty, co wywarło największe wrażenie, to ciężko mi to stwierdzić, ale jeśli chodzi o mnie to chyba będzie to świadectwo tych francuzów.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
25-05-2004 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Moje wrażenia - Ravenloff - 25-05-2004 14:40
[] - Daidoss - 20-09-2004, 19:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów