Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
mak Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Widziałam niedawno film o chłopcu, który tkwi w medytacji od sierpnia nie jedząc i nie pijąc - myślę że to możliwe , bo sama nawet ciężko pracując wokół mojej 7osobowej rodziny potrafię nic nie jeść i nie pić cały dzień- przez pewien czas przestałam aż tak pościć w piątek, ale to okazało się zgubne dla mego zdrowia posty wstrzymują rozwój choroby-dziwne i zaskakujące , ale prawdziwe. Pomarzyć o takiej możliwości zatopienia się i wpatrzenia w Boga to jedno, a obowiązki względem bliźnich to drugie- Dzisiaj , albo lepiej powiedzieć od wczoraj usmażyłam pełno pączków co zajeło mi czas do 3 godziny w nocy , po 7 wstałam aby wyszykować rodzinkę do kościoła na 8.30 , potem wydałam śniadanko i o 11 byłam na mszy w Katedrze na ingresie bez ingresu -Obiad wydany i znów pędem do kościoła na Opłatek, bo obiecałam pączki i wspólną modlitwę i kolędowanie. Wróciłam po 18 , i teraz trochę wypoczywam przy komputerze , aby znów posprzątać i zrobić co potrzeba na jutro- potem modlitwa i różaniec - tak więc nie żałuję mych sił dla innych- chociaż jestem raczej ciężko chora- bo i tak wiem że może nastąpi taki czas ,że będę mogła zatopić się w Bogu- teraz szukam go w osobach które stawia mi przede mną.
07-01-2007 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czas - mak - 01-01-2007, 22:17
[] - Polonium - 05-01-2007, 21:44
[] - mak - 07-01-2007 22:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów