Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DEKALOG VIII
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
rachel napisał(a):Ważne jest trwanie. przetrwanie pomimo tego że się dostaje od życia kopniaki.
W wątku o lustracji napisałem, że w rozeznawaniu duchowym ważne jest kryterium wierności cierpieniom. Zobaczcie mili moi na osobę JPII - mimo cierpienia, mimo pewnych nacisków ze strony np kardynała Lehmana, trwał na urzędzie. Trwał i na modlitwie...

[i][size=small]"[color=#FF0000]Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę[/color]"[/size][/i]
26-01-2007 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
DEKALOG VIII - Ks.Marek - 25-01-2007, 23:53
[] - Annnika - 26-01-2007, 00:01
[] - Ks.Marek - 26-01-2007, 00:03
[] - Annnika - 26-01-2007, 00:05
[] - Ks.Marek - 26-01-2007, 00:08
[] - Annnika - 26-01-2007, 00:13
[] - Ks.Marek - 26-01-2007, 00:16
[] - Offca - 26-01-2007, 00:48
[] - Rachel - 26-01-2007, 01:56
[] - Annnika - 26-01-2007, 20:13
[] - Ks.Marek - 26-01-2007 20:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów