Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koronka do Św. Brunona
Autor Wiadomość
SalomonsStudent Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
We fragmencie "uwolnij mnie od grzechów moich" wzorowałem się na Koronce do św. Antoniego, mianowicie łaska 12 "O najchwalebniejszy Cudotwórco, święty Antoni, patrz, ile to niebezpieczeństw zagraża życiu mojemu, tak co do duszy, jak i co do ciała. Wyrzecz słowo jedno swym błogosławionym językiem, a będę od nich uwolniony. Przede wszystkim jednak ZACHOWAJ mnie od grzechu..." - dopowiem,że koronka ta ma Imprimatur.
Natomiast dokładnie chodziło mi o to,że są grzechy w które często popadam (i tak jak w koronce do św. Antoniego) chciałem,żeby św. Brunon "wyrzekł słowo jedno swoim błogosławionym językiem, a będę od nich uwolniony" - nie chciałem poprostu powielać słów.

Czy Ksiądz uważa,że powinienem zmienić te słowa?
Annniko uważasz tę koronkę za przegięcie ze względu na ten fragment, ze względu na to,że ja sam ją ułożyłem,czy .... no nie wiem jeszcze dlaczego.
Koronka jest moją ulubioną formą modlitwy wytrwałej i błagalnej. Oficjalnie do mojego patrona jest tylko litania. Potrzebuję czegoś innego,bądź czegoś więcej.

Jedno?? i mi?o?? w Duchu ?wi?tym !!!

"Kto ukrywa wyst?pki, nie ma powodzenia, lecz kto je wyznaje i porzuca dost?puje mi?osierdzia" Przyp.Salomona 28:13
09-05-2007 07:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Annnika - 08-05-2007, 22:42
[] - Ks.Marek - 08-05-2007, 22:54
[] - Annnika - 08-05-2007, 23:21
[] - SalomonsStudent - 09-05-2007 07:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów