Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kubuś Powiatowski na dopalaczach
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Kubuś Powiatowski na dopalaczach
ABW zaprosiło do siebie Pana Kubusia na przesłuchanie w sprawie powiązań ze światem gangsterskim.
Wiadomości z wp.pl napisał(a):Na początku przesłuchanie potraktowałem jak fantastyczną przygodę, bo budynek agencji naprawdę budzi przerażenie" - opowiada Wojewódzki. "Pokazali mi kilka zdjęć, niektóre ładne, inne brzydkie. Nikogo nie rozpoznałem. Mimo szczerej chęci, by pomóc w likwidowaniu narkomanii w IV Rzeczypospolitej, okazało się, że nie mogę tego zrobić. Przy tych ilościach, które biorę, to ja już własnej matki nie poznaję" - żartuje.

Ale później mówi już poważnie: "Nie mogę ujawniać szczegółów przesłuchania, bo proszono mnie o zachowanie tajemnicy. Jeszcze nie siedzę, ale diabli wiedzą" - ucina.
Więcej...

Powalający komentarz do sprawy:
Gość Niedzielny napisał(a):Podobno jakiś diler zeznał, że sprzedawał mu kokainę. Oczywiście nie wierzymy, że Piotruś Pan naszych czasów prowadzi swój talk-show po prochach. On potrafi pleść bzdury na trzeźwo i właśnie to jest najgorsze.
Tutaj

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
29-07-2007 09:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Kubuś Powiatowski na dopalaczach - Ks.Marek - 29-07-2007 09:02
[] - alus - 29-07-2007, 10:19
[] - Ks.Marek - 29-07-2007, 11:03
[] - Reketier - 29-07-2007, 11:39
[] - alus - 29-07-2007, 12:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów