Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Zniszczę Cię, bojesteś lepszy" - ot to się nazyw
Autor Wiadomość
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1
"Zniszczę Cię, bojesteś lepszy" - ot to się nazyw
Nie miałam lepzsego pomysłu na temat, może i nie jest najciekawszy, aczkolwiek ukazujący szarą rzeczywistość.

Mecz - nie jestem fanką piłki nożnej, ale trzymalam kciuki za naszych rodaków, jednoczymy się w takich chwilach i teoretycznie powinno być pięknie (fiu fiu)
W pobliskim znanym mi internacie pzrebywała grupa młodziezy z Niemiec, któzry przyjechali na te słynne wymiany. Co się okazało, nasza młodzież wytłukła szybę, bądź szyby w pokojach swoich zagraicznych kolegów, a dlaczego? dlatego, ze pzregraliśmy mecz. Rodzi się agresja, nienawiść, jednym słowem wariactwo, pytam wciąż "dlaczego?" i "za co?" dlatego, że nasi piłkarze byli słabsi? to jest gra, jak każda inna, i powinnismy za naszą reprezentację trzymac kciuki, ale jak nie wyjdzie, to może u siebie szukac problemu? może trener nawalił, może źle przygotowani, może mniej spostrzegawczy? No ten, który był, bądź jest mężem Dody, to bystrością nie grzeszy. Potrafisz lepiej zagrać i kopnąć tą piłkę, to proszę bardzo, wydaje mi się, że jednak potrafimy dostrzegać talenty. Spójż na siebie.

no cóż.....
Czym jest ten mecz, że tyle nienawiści wnosi w ludzi? no czym?
09-06-2008 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
"Zniszczę Cię, bojesteś lepszy" - ot to się nazyw - Daniela - 09-06-2008 14:32
[] - Marek MRB - 09-06-2008, 14:46
[] - Annnika - 09-06-2008, 15:06
[] - Helmutt - 10-06-2008, 06:53
[] - Marek MRB - 10-06-2008, 08:18
[] - Daniela - 10-06-2008, 08:19
[] - Marek MRB - 10-06-2008, 08:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów