Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Religie podszywające się pod inne-słyszeliście o nich?
Autor Wiadomość
nordlys Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 509
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Religie podszywające się pod inne-słyszeliście o nich?
Nie wiedziałam, gdzie to napisać, więc piszę tu, choć pasuje pewnie do paru innych tematów jak o antychryście, czy o sprawach ciemnych, zawoalowanych, ukrytych,
z WIELKĄ PROŚBĄ o zabranie głosu w temacie, szczególnie duchownych i osób mających styczność z takimi sprawami (jeśli uznacie, to zmieńcie miejsce tego wątku).

Przed paroma dniami, jak "grom z jasnego nieba", przy okazji spotkania, które miało służyć zgłębianiu nasze katolickiej wiary, usłyszeliśmy o istnieniu ... istoty (na jej stronie internetowej jest postać człowieka-mężczyzny z niesamowicie wielką czupryną na głowie), która zachęca do:

1. trzymania się własnej wiary, w której obecnie jesteśmy (np. katolickiej, muzułmańskiej, protestanckiej itd.), oraz pogłębiania jej
2. czynienia dobra, bycie dobrym o każdym czasie i w każdym miejscu (więcej nic nie wiem, bo osoba dzieląca się info b. chciała, żebyśmy sami przeczytali i zainteresowali się, na co ja nie mam ochoty, chęci i tego napewno nie zrobię)
Jednocześnie wymaga, aby uznawać ją (tzn. tą "istotę" j.w.) za ... boga.

Na nasze kategoryczne stwierdzenia, że w wierze katolickiej jest tylko JEDEN Stwórca i nie ma innego, i że on przyjdzie na koniec istnienia świata, a dowodem tego jest treść Biblii, usłyszeliśmy, że to kolejne "wcielenie" w procesie reinkarnacji, a Biblia została przez Kościół "okrojona", w którymś wieku (nie pamiętam), z części, w której jest mowa o "reinkarnacji".

Po głębokich przemyśleniach doszłam do wniosku, że:

A. "fani" "istoty", j.w., nie są katolikami, chociaż przystępują do komunii św., a na zewnątrz postrzegani są jako bardzo bogobojni katolicy.
B. wiara w tą "istotę" jest wyjątkowo niebezpieczna, bo ta "religia" podszywa się CAŁKOWICIE pod naszą katolicką religię (pod inną zresztą też -patrz pkt1.) zaprzeczając zawoalowanie istnieniu Stwórcy Jedynego, przez podstawienie na Jego miejsce tej "reinkarnowanej istoty".
C. niebezpieczeństwo dla naszej wiary jest tym większe, że wyznawcy wyżej wspomnianej religii są nie do rozpoznania, chyba, że sami się ujawnią, a co za tym idzie, mają nieograniczoną możliwość manipulowania nami.

[Obrazek: 023096454b2384f3m.jpg] http://pl.youtube.com/watch?v=ccaNFnjGfp...re=related S.N.E. http://www.bogurodzica.ox.pl
11-11-2008 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Religie podszywające się pod inne-słyszeliście o nich? - nordlys - 11-11-2008 14:46
[] - omyk - 11-11-2008, 14:55
[] - Polonium - 11-11-2008, 14:56
[] - nordlys - 11-11-2008, 15:08
[] - Glowa - 12-11-2008, 19:28
[] - Ks.Marek - 13-11-2008, 09:02
[] - Helmutt - 13-11-2008, 10:56
[] - nordlys - 13-11-2008, 13:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów