Ankieta: Czy zależy ci na dalszym istnieniu portalu SANCTI?
Tak
Jest mi on obojetny
Nie
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wsparcie dla portalu
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Wsparcie dla portalu
Forum i portal mają już wielu użytkowników, ale mają też swoich stałych bywalców, ludzi, którym też zalezy na dalszym istnieniu forum i portalu.
Dlatego aby nie ograniczać możliwości pomocy tylko dla grupy obsługującej forum czy portal, nie tylko dla grupy przyjaciół forum pragniemy poinformować, że rozpoczęliśmy zbieranie funduszy na opłacenie serwera za kolejny rok uzytkowania. Oczywiście nie jest to forma zobowiązująca nikogo do wpłat na ten cel. Ta forma jest tylko propozycją dla wszystkich tych, którzy chcieliby mieć wkład w tworzenie tego całego dzieła Ewangelizacyjnego na które składa sie portal i forum.

To wsparcie ma formę kolekty czyli takiej zbiórki dobrowolnej i tyle ile kto może lub chce wpłacić. Nawet jeśli ktoś nie może ofiarować nic a chce jakoś pomóc to jedną z równie ważnych form pomocy jest modlitwa w intencji całego portalu. To naprawdę wiele pomaga, bo któż może więcej pomóc jak nie sam Bóg, przecież to jest tak naprawde Jego dzieło, Jego i dla Niego a my jesteśmy tylko narzedziami w Jego ręku, często podpsutymi, ale jeszcze działającymi. Chcemy służyc jak najdłużej - ile uda nam się wytrzymać.
Bóg jednak troszczy się o swoje narzedzia i pomaga nam, naprawia, abyśmy mogli służyc jak najdłużej.

Czas zbierania funduszy kończy się ok 27 stycznia a do zebrania jest minimum 204 zł. Minimum, gdyż jak dobrze wiemy są jeszcze inne wydatki z funkcjonowaniem portalu i forum w tym także nieoczekiwane potrzeby zwiekszenia transferu - w sytuacji, gdyby nam sie skończył ten obecny, dlatego wszelkie dodatkowe fundusze mogłyby posłużyć na dodatkowe wsparcie portalu : reklamę, może jakieś dodatkowe opcje dla portalu lub forum - o takowych już zadecyduje sam właściciel po ustaleniach wraz z innymi osobami z grupy obsługującej cały portal.

Napewno nie ma się co martwić, gdyż postaramy się zadbać, aby portal działał, nie ma sie tez co martwic o fundusze, gdyż o wszelkich dodatkowych kosztach, wydatkach forumowicze będa poinformowani a wszelkie pozostałe nadwyżki zostaną przeznazone na rezerwę - jesli takowe zostaną oczywiście. Wiele będzie zależało od tego ile uda nam sie zebrać.

Napewno zrobimy wszystko aby portal mógł dalej działać - jeśli sami tego chcecie a amy nadzieje, że tak. Wszelkie formy pomocy prosimy kierować albo do mnie na pw albo do Dawida. Ja zostałem zobowiązany do podawania nr konta, na które będziemy zbierać fundusze na serwer i inne cele. Tak więc w kwestii samego wysyłania funduszy proszę zgłaszać się do mnie, natomiast co do propozycji ubogacenia portalu prosimy pisać w tym temacie lub kierować bezpośrednio do Dawida - on będzie ropzatrywał wszelkie propozycje wraz z pozostałą grupą portalu.

Mmamy nadzieję, że wspólnie uda nam się zebrać odpowiednie fundusze zarówno na serwer jak i na inne cele portalowo-forumowe. Wasze propozycje moga być bardzo pomocne w zagospodarowaniu tych funduszy.
.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
12-01-2011 12:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wsparcie dla portalu - TOMASZ32-SANCTI - 12-01-2011 12:56
[] - TOMASZ32-SANCTI - 13-01-2011, 21:40
[] - pawelpawel - 14-01-2011, 00:53
[] - TOMASZ32-SANCTI - 14-01-2011, 01:02
[] - TOMASZ32-SANCTI - 29-06-2011, 00:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów