Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polski Kościół „przyczyną homofobii”
Autor Wiadomość
Wojtek37 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 1,321
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #11
RE: Polski Kościół „przyczyną homofobii”
(12-09-2011 19:57 )Dezerter napisał(a):  
(10-09-2011 22:52 )Wojtek37 napisał(a):  Dezerterze - co się tyczy owej liczebności homoseksualistów,
Drogi Wojtku - im ich mniej, tym większym "szacunkiem i tolerancją" powinieneś ich otaczać - tak mówi nasz KRK
saalom
Czyli co , mam przyjmować z szacunkiem i tolerancją, to co pokazują na 'paradach gejowskich" - nazwanych -ihmo- "paradami równości" kiedy szargają świętościami, nie tyko dla chrześcijan.....?

Kościół mówi, za Biblii wyraźnie,

J 8:11 BT
"A ona odrzekła: «Nikt, Panie!» Rzekł do niej Jezus: «I Ja ciebie nie potępiam. - Idź,a od tej chwili już nie grzesz!».
"

Czego nie można stwierdzić u "wojujących" z Kościołem aktywnych homoseksualistów, - rozumiem, że Ty ich rozgrzeszasz ..... z ich czynów ... ja nie jestem Prezbiterem, bym tym mógł się zająć....ale Ty jak widzę łatwo w to wchodzisz....

PS.
Może jasno określisz, co jest, owym szacunkiem i tolerancją wobec homoseksualistów dla nas chrześcijan....może w swej odpowiedzi uwzględniłbyś "jazdę", "wolnych od wszelkiej religii" agresji względem chrześcijan w Hiszpanii, podczas ostatniej wizyty tam Benedykta XVI ...?


News z ostatniej chwili ... to jest przykład tolerancji w wydaniu HOMO......

Lesbijska para – rodzina zastępcza - przebierała swojego 6-letniego wychowanka w sukienki, po czym publikowała poniżające zdjęcia chłopca na Facebooku – donosi australijski The Daily Telegraph. Dziecko zostało odebrane kobietom. Jak to możliwe, że chłopiec trafił do takiej rodziny?

za.... http://kobieta.wp.pl/kat,65524,title,Les...&_ticrsn=3

"Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy".
Św. Jan Kasjan
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2011 07:18 przez Wojtek37.)
12-09-2011 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polski Kościół „przyczyną homofobii” - Wojtek37 - 12-09-2011 21:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów