Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa wsparcia dla matek szukających Boga wśród garnków i klocków
Autor Wiadomość
Agulinka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1
Post: #48
RE: Grupa wsparcia dla matek szukających Boga wśród garnków i klocków
(20-12-2011 15:43 )omyk napisał(a):  no ja tu widzę temat o matkach, a nie o księżach. Sant również nie jest księdzem, tylko ojcem - więc w czym problem?

To był obrazowy przykład - ja jestem matką i nie wchodzę na wątki dla księży/ojców/zakonnic itd aby im coś tłumaczyć. W pierwszym poście jest napisane po co i dla kogo. Rozumiem, że może niezbyt kulturalne jest wchodzenie na nowe forum i otwieranie sobie nowego wątku... Ale miałyśmy taką potrzebę, po tym jak nas potraktowano na forum rodzicielskim (prześladowania chrześcijan doświadczyłam Oczko ) mając nadzieję że jakoś się tu zadomowimy, może dołączą się podobne nam matki/ojcowie z podobnymi dylematami. A tu Sant, który jest ojcem, ale już od dłuższego czasu nie siedzi w pieluchach, trochę nam moralizuje. Poprosiłam grzecznie o inny ton i rodzaj wypowiedzi, co on zrozumiał jako zmuszenie do zmiany poglądów (?) lub nakaz spadania. Jak tu dyskutować?
20-12-2011 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Grupa wsparcia dla matek szukających Boga wśród garnków i klocków - Agulinka - 20-12-2011 15:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów