Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa wsparcia dla matek szukających Boga wśród garnków i klocków
Autor Wiadomość
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #51
RE: Grupa wsparcia dla matek szukających Boga wśród garnków i klocków
sant napisał:
Cytat:Agulinka napisała
Cytat:
Mam wrażenie że monopolizujesz wątek, który miał być pomocny mamom. Nic podobnego. Wyrażam swoją opinię.
Każdemu wolno. Jeśli tobie i innym, to czemu akurat nie mnie? To zaczyna pachnieć dyskryminacją. Forum jest zarówno dyskusyjne jak i ewangelizacyjne. Nie rozumiem czemu mnie atakujesz.
Agulinka, myślę, że napadasz na santa niepotrzebnie i bez racji. To, że jest doświadczonym ojcem, który wychował kilkoro dzieci - wcale, a wręcz - nie jest jego dominowaniem tu na tym forum. Otrzymujemy od niego wiele cennych rad oraz wskazówek i ja je doceniam. Ty Agulinko nie miej za złe santowi i też mnie, że mówimy, jak mówimy. Może jesteśmy przyzwyczajeni do takich rozmów, których ty nie znałaś. I czas je poznać. Uwierz, że sant nie miał złej woli, jak nigdy zresztą i jego wypowiedzi są cenne i drogie. Boję się, że może się obrazić.
Agulinko, bądź tak dobra i przeczytaj posty santa tak powoli, z sercem, z przyjaźnią i staraj się zrozumieć jego słowa, bo są na prawdę mądre i pełne wiary. Chociaż, jak sam twierdzi ciągle uczy się wiary, jak ja i ty...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
20-12-2011 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Grupa wsparcia dla matek szukających Boga wśród garnków i klocków - Nicol@ - 20-12-2011 16:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów