Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nivli novi? Czyli o ACTA słów kilka...
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Nivli novi? Czyli o ACTA słów kilka...
Dawid napisał(a):A może znieśmy prawa autorskie?

Jestem za. Uśmiech Znieśmy jeszcze kilka innych praw, które bardziej słuzą wyłudzaniu czy tez wykorzystywaniu ludzi a nie tak jak powinno być: ochronie praw autora czy oszustwom ze strony róznych isntytucji.

Całości sprawy dotyczącej ACTA nie łapię, tak jak wielu innych spraw, które śmierdzą róznymi przekrętami, szwindlami.
Mam nadzieję, że nie bedziemy na tyle nawini, aby sie w to g...o pchać, ale tez mam wątpliwości co do polskiego społeczeństwa i jego naiwności - widać ją było i nadal ona jest widoczna podczas wyborów. Wierzy się w takie pierdoły a wielu ludzi potem cierpi. Jeden głupi bład i cierpi wielu ludzi.
Ale czyz Polska nie jest krajem bogatym? , czy nie stać jej na wszystko? Jeśli wątpimy w naszą naiwność to wystarczy popatrzeć na to ilu ludzi dało się zwieść Ruchowi pana Palikota. Możemy iść dalej tą drogą i bawić sie w takie zabawy jak ACTA. A potem bedziemy zgrzytać zębami, że nas oszukano, ale kogo to wtedy będzie obchodziło. Zazwyczaj walka powinna odbywać sie od razu a nie po jakimś czasie, gdyż po upływie czasu nie wiele mozna zmienić. " Mądry Polak po szkodzie" - czy to pwoiedzenie zawsze musi nam towarzyszyć? A nie może byc inaczej: "Polak jest mądry przed szkodą" - wtedy bedzie rzeczywiście mądry, bo bedzie unikał tego co niszczy.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
26-01-2012 00:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Nivli novi? Czyli o ACTA słów kilka... - TOMASZ32-SANCTI - 26-01-2012 00:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów