Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nivli novi? Czyli o ACTA słów kilka...
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Nivli novi? Czyli o ACTA słów kilka...
Ja wogóle jeszcze nie łapie tak dokładnie o co biega w tym całym prawie ACTA, to co czytałem to tylko raczej wyrywkowe informacje z tego co miałoby stanowić to prawo ACTA. Nie wiem na ile jest ono tak niewłaściwe dla internautów, ale skoro az tak wielu ludzi protestuje to też chyba coś musi w tym być. Nie wiem, ale myslę, że skoro sami hakerzy sa aż tak bardzo zaangazowani w walke i wielu ludzi także sie temu sprzeciwia to jednak może to być nieuczciwe i szkodliwe dla internautów.
Ja na szczeście nie znam sie na takich sprawach więc niczego nie umieszczam w sieci po za swoimi własnymi fotkami, które robię - przyroda, własna rodzina. Nic po za tym, ale myslę, że to nie chodzi tylko o samo prawo autorskie, ale także o inne formy kontroli informacji przepływajacych przez sieć i tutaj jest chyba pies pogrzebany, bo pod przykrywka prawa autorskiego będzie kontrola wszystkich informacji a więc inwigilacja, ingerencja we wszystkie informacje w majestacie prawa miedzynarodowego. Tak mi się wydaje, że to o to chodzi, ale moge sie mylić.

Ja jednak zauważam, że ta cała sieć staje sie źródłem wielkich kłopotów, cierpienia, krzywd, nieuczciwości, oszustw, kradziezy i wykorzystywania danych osobowych. Co raz bardziej zniecheca mnie to do korzystania z sieci, ale to dzieło, które się rozpoczeło jest czymś ważnym i jeszcze mnie wtej sieci trzyma. No i też troszke osób, które szanuję i z którymi chciałbym dalej utrzymywać kontakt. Inaczej bym z tej sieci zrezygnował.

Ale jakby ta cała umowa ACTA będzie stanowiła zagrożenie dla moich danych osobowych, jeśli bedzie polegało to na kontroli prywatnych wiadomości e-mailowych to zrezygnuję z sieci, jak sie ludzie wkurzą to też zaczną rezygnowac i wtedy wiele straca na tym firmy dostarczajace internet.
To chyba nie bedzie dla nich korzystne. Stracą wtedy wiele pieniedzy i klientów.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
26-01-2012 23:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Nivli novi? Czyli o ACTA słów kilka... - TOMASZ32-SANCTI - 26-01-2012 23:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów