Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Medalion Współodkupicielki i Pośredniczki Łask
Autor Wiadomość
swat86 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Medalion Współodkupicielki i Pośredniczki Łask
opierałem się właśnie w oparciu o info w modlitewniku Szaffera.
...
chciałem zresztą uzyskać więcej informacji na forum. Może ktoś coś słyszał więcej.
Co do biskupa. To na internecie (dopiero teraz po uwadze scotta) znalazłem wzmiankę, iż "podawał się" za biskupa, a watykan o nim nie słyszał. On skwitował to niby wielkim zdziwieniem jakby nic się nie stało.
...
Co do imprimatur. Każdy powinien mieć własne rozeznanie i wiedzieć co jest dobre a co nie.
-Kościół uznał jakiś czas temu komunie na stojaco i do łap, chociaz w obecnej chwili Benedykt XVI cofnął te decyzję i zaleca na klęcząco i do ust. Ale nikt nie wraca do tradycji.
-Podobnie z neokatechumenizmem, śpiewem w kościele, żartami, podawaniem rąk - zamiast skupieniem w modlitwie. Jak jestem na takiej mszy to, aż nie mogę tego słuchać.
-Biskupi też nie są przecież święci. Wystarczy posłuchać polskich biskupów, gdzie jeden mówi kompletnie co innego niż drugi. I który ma rację??
...
Co prawda co zatwierdzone na ziemi to zatwierdzone w niebie. Ale nie wszystko należy akceptować.
A jeśli kościół zatwierdzi związki homoseksualne(abstrakcja) to co zrobi część katolików. Pójdzie ślepo czy za głosem rozsądku??
...
A więc mimo, iż to być może nie był prawdziwy biskup. Dla mnie ten medalion nie ma w sobie nic sprzecznego z sumieniem. A wręcz przeciwnie. Wydaje mi się, iż ma on cudowne przesłanie.
22-03-2012 00:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Medalion Współodkupicielki i Pośredniczki Łask - swat86 - 22-03-2012 00:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów