Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Medalion Współodkupicielki i Pośredniczki Łask
Autor Wiadomość
swat86 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #15
RE: Medalion Współodkupicielki i Pośredniczki Łask
Sant 17 lat służę w asyście liturgicznej i nie musisz uczyć mnie co to lavabo.
Używam przenośni by dosadniej podkreślić o co mi chodzi.
...
"5 minut wcześniej"- znaczyło w tym przypadku przed mszą
"łap"- znaczyło iż człowiek nie jest godny. Jezusa powinno przyjmować się na klęcząco i do ust. To ksiądz ma wyświęcone dwa(trzy) palce by móc udzielać sakramentów i dotykać Jezusa.
W moim kościele biskup zrugał proboszcza i "nakazał" na stojąco.
...
"aby na imię Jezusa zgięło się każde kolano istot niebieskich i ziemskich i podziemnych"- kim więc Ja jestem, aby podczas komunii stać z nim na równi ("Ciało Chrystusa-AMEN").
...
Jedyne co chciałem podkreślić to, iż wprowadzanie do Kościoła nowinek z zachodu doprowadza do Jego niszczenia i rozłamu. Kto chodzi na mszę widzi iż obecnie przychodzi na nią 5-10 procent młodzieży.
Ludzie starsi nie chodzą już nawet w tygodniu. na 3000 parafie chodzi w tygodniu 6 osób.
...
sam Jan Paweł II mówił iż szatan poprzez masonerie grasuje już w Kościele. I wg mnie to jest właśnie przejawem.
-lekka "baptyzacja"
-łapanie się za ręce, unoszenie i robienie fali
-śpiew wykraczający poza psalmy
-znak pokoju poprzez podawanie rąk, jeśli tak to "baranku boży" powinno opóźnić się o 2 minuty
-kobiety księża (w ewangelickich, w naszym "chyba" jeszcze nie)
-komunia na stojąco i do rąk- co wg mnie dąży do zniżenia rangi Jezusa i zatracenia znaczenia. Niedługo tak jak na zachodzi będzie można pobrać "komunikant"(nie wiem czy święcony czy nie) z automatu jak coca-cole.
....
I to właśnie doprowadza do rozłamu w kościele. Do kościoła chodzi się, by być bliżej z Bogiem w ciszy i skupieniu.
.....
Imprimatur- aprobata władz kościelnych.
"Co będzie zatwierdzone na Ziemi, będzie zatwierdzone w Niebie"- mniej więcej tak to brzmiało. Oznacza, iż jeśli będziesz postępował ze wszystkimi nowinkami zatwierdzonymi przez kościół to nie popełniasz grzechu świętokradztwa mimo, iż nie wszystko jest zgodne z Pismem Świętym.
...
Araby przynajmniej szanują Koran. A Polacy jak pokazują filmiki na youtube do krzyża przybijali puszki "Lecha". Naprawdę fajny ten nowoczesny Kościół. Wybacz, ale Ja się nie piszę na to.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2012 11:17 przez swat86.)
23-03-2012 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Medalion Współodkupicielki i Pośredniczki Łask - swat86 - 23-03-2012 11:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów