Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Autor Wiadomość
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #27
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Pytanie tylko czemu nie mają świadomości - czy to osoby, które sięgają po tarota, czy osoby, które nie do końca świadomie wchodzą w różne inwokacje satanistyczne itp. sprawy... To nie jest trudne do rozeznania, nawet jeśli ktoś nie słyszał wprost z ambony, że to złe - wystarczy, że zna podstawy swojej wiary i żyje w łasce uświęcającej, sam będzie czuć, że to coś złego. Sumienie często nas ostrzega, tylko ciekawość jest silniejsza...

Co do hotelu - oczywiście, że zgłosić na policję, macie dane tej kobiety, w ogóle nie ma co się zastanawiać!
Nie wiem, czy kobieta była chora psychicznie, czy opętana, czy może jedno i drugie, ale opisane krzyże, wycinki gazet, itd. mają na tyle wspólnego ze złym, że ja na miejscu dyrekcji wzywałabym egzorcyste żeby egzorcyzmował pomieszczenie.

Jeżeli dyrektor nie jest przychylny, to nic nie zrobicie... Trzeba się modlić o ochronę dla Was, a dyrektor niestety pewnie sam się wkrótce przekona, że warto egzorcyzmować - choć oby nie...
Porozsyłajcie do innych hoteli ostrzeżenia z personaliami tej osoby (o ile to zgodne z prawem, trzeba to zrobić roztropnie) i informację o tym, że w takim przypadku warto egzorcyzmować - a nuż trafi na kogoś wierzącego, taka informacja może być podana nawet w formie anonimowych ulotek, jeżeli nie chcecie inaczej.

Pytanie jeszcze jedno: czy te bluźnierstwa, które do Ciebie powróciły, nie zbiegały się w czasie z incydentem w hotelu?

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2012 16:39 przez omyk.)
19-06-2012 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO. - omyk - 19-06-2012 16:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów