Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbiorowe molestowanie gimnazjalistów
Autor Wiadomość
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #2
RE: Zbiorowe molestowanie gimnazjalistów
(08-10-2012 19:07 )Scott napisał(a):  [quote]Prof. Nalaskowski: ... (zapewne zabawy ze sztucznym członkiem na oczach małolatów nieźle ich podniecały)... quote]
Pan profesor trochę pofrunął, wpisując się w towarzystwo pani poseł SLD o wdzięcznym wronim głosiku, (Senyszyn) która dokładnie to samo napisała na swoim blogu, komentując postawę księdza z pianką do golenia na kolanach.
Jedyna różnica jest taka, że pan profesor w przeciwieństwie do pani profesor użył słowa "zapewne". Skąd ci państwo profesorowie mogli znać stan emocjonalny osób które krytykowali? Ten wtręt u Nalaskowskiego był absolutnie niepotrzebny, również określenie "edukatorów" - mianem "dewiantów". Bez przytoczonych przeze mnie słów wydźwiek newsa byłby mocniejszy.
Samo natomiast zdarzenie które Nalaskowski komentuje, jest ze wszech miar karygodne, potwierdzjące tezę o próbie kradzieży młodego pokolenia rodzicom, co zreszta dzieje się od wielu już lat.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2012 08:26 przez Sant.)
09-10-2012 08:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Zbiorowe molestowanie gimnazjalistów - Sant - 09-10-2012 08:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów