Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy doszło do utraty dziewictwa?
Autor Wiadomość
F84 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Post: #1
Czy doszło do utraty dziewictwa?
Przed ukończeniem 16 roku życia zdarzało mi się zachowywać bardzo głupio. W ubraniu kładłem się na kilkuletniej siostrze (czy kładłem ją na mnie) (też była w ubraniu) tak, że przypominało to dopochwowy stosunek płciowy (nie przypominam sobie, abym w wyniku tych wygłupów doświadczał erekcji czy podniecenia). To wyglądało jak symulowanie gwałtu. Czy ja lub moja siostra straciliśmy dziewictwo w wyniku tego głupiego zachowania? Prącia czy palca w jej pochwie nie umieściłem. Nie doszło do penetracji. Czy siostra była moją partnerką seksualną? Czy straciłem dziewictwo? Czy ona straciła dziewictwo? Straszne rzeczy uczyniłem, spowiadałem się z nich. To było niezwykle głupie.

Nie chcę się ożenić, nie będąc dziewiczy, nie chcę brać ślubu z nie-dziewicą. Mam skrupuły, że ożenienie się z osobą, z którą nie współżyło się jako pierwszą, to grzech wszeteczeństwa. Mam ponad 23 lata i nigdy nie miałem dziewczyny. Nie odbyłem stosunków płciowych. Mam poważne zaburzenia psychiczne i leczę się psychiatrycznie. Wydaje mi się, że bezżenność mi nie służy, jest dla mnie szkodliwa i nie jest dla mnie i powoduje rozleniwienie, "bezużyteczność", osłabienie motywacji, życie w "brudzie, smrodzie i ubóstwie". Chciałbym się szybko ożenić z dziewicą (jeżeli o mnie można powiedzieć, że jestem dziewicą), która miałaby podobne cechy do mnie (miałaby zespół Aspergera) i chciałbym, abyśmy byli naszymi jedynymi partnerami w całym moim życiu. Bardzo przykre jest to, że tak wielu ludzi "gardzi" dziewictwem. Mama i babcia chciałyby, abym się ożenił. Mama ma brata ponad dwa razy starszego ode mnie, starego kawalera. Czuję naprawdę silne pragnienie bycia z żoną.
01-06-2015 17:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czy doszło do utraty dziewictwa? - F84 - 01-06-2015 17:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów