Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy doszło do utraty dziewictwa?
Autor Wiadomość
F84 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Czy doszło do utraty dziewictwa?
Mam też natręctwa czy skrupuły mówiące, że z nią współżyłem (zwłaszcza analnie), a nie tylko ją molestowałem seksualnie. Może (na szczęście) mi więcej złego te obrzydliwe wybryki zrobiły niż o wiele młodszej siostrze. Ohydnie bym zrobił, gdybym współżył z pięcioletnią siostrą. Padłaby ofiarą wykolejonego brata. I nie byłaby nietknięta, bo miałaby za sobą współżycie płciowe. Jak można było być tak głupim? To bolesna sytuacja dla mnie. Zbyt dokładnie, co do najdrobniejszych szczegółów, nie pamiętam swoich durnych wybryków z młodości. Jak można byłoby stracić dziewictwo w tak niedobry sposób? "Brak mi słów". Mogłem okaleczyć siebie na całe życie. Normalny człowiek nie molestował seksualnie swojego o kilka lat młodszego rodzeństwa. Ja niestety w swoim życiu robiłem takie głupstwa. Teraz poznaję wartość czystości i dostrzegam, że nieczystość to tragedia. Coś, co nigdy nie powinno się wydarzyć.

Boję się, że nagim członkiem chociażby dotykałem jej nagich pośladków czy może nawet odbytu (chociaż nie przypominam sobie nawet niewielkiej penetracji członka do odbytu). Ale może się obnażałem przy niej (pokazywałem członka) i ściągałem jej majtki, by był kontakt między jej pośladkami czy może nawet odbytem a członkiem.

Kiedy traci się dziewictwo? Kiedy mężczyzna traci dziewictwo? Czy tylko wtedy, kiedy dokonuje penetracji waginalnej, współżyje waginalnie, czy też może współżycie analne lub (i) oralne (bez względu na to, czy heteroseksualne, czy homoseksualne) też powoduje utratę dziewictwa u mężczyzny? Czy jeżeli kobieta współżyła z mężczyzną analnie, ale nie ma przerwanej błony dziewiczej i nigdy nie współżyła waginalnie, to wciąż jest dziewicą? Czy osoba, która współżyła oralnie (biernie lub czynnie) i nie współżyła nigdy waginalnie, jest dziewicą? Czy współżycie analne lub oralne to też złączenie się mężczyzny i kobiety w jedno ciało, jak współżycie waginalne?

Chcę wiedzieć, czy mimo swoich żałosnych wybryków zachowałem dziewictwo. Nie mam za sobą penetracji waginalnej, oralnej też nie, analnej też nie (to chyba po prostu natręctwo i skrupuł mówi mi, że odbyłem stosunek analny z siostrą kilka lat temu). Nie przypominam sobie nawet wykonywania w ciągu swojego życia takiej masturbacji, która doprowadziłaby do ejakulacji. W ogóle nie przypominam sobie, abym w życiu wykonywał typową męską masturbację ((na szczęście) nawet dokładnie nie wiem, na czym ona polega).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2015 16:35 przez F84.)
20-09-2015 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czy doszło do utraty dziewictwa? - F84 - 01-06-2015, 17:18
RE: Czy doszło do utraty dziewictwa? - F84 - 20-09-2015 16:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów