Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy doszło do utraty dziewictwa?
Autor Wiadomość
F84 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Czy doszło do utraty dziewictwa?
Ściągałem majtki siostry (głównie po to, by zobaczyć pupę), uderzałem w wulwę, były nawet incydenty z położeniem się w ubraniu penisem na jej wulwie (ona też była ubrana), na szczęście nie doszło do współżycia, ale wyglądało to na symulowanie gwałtu (nie pamiętam nawet odczucia przyjemności seksualnej czy gwałtu z tych żałosnych wygłupów).

To było okropne. Żałuję tego. Zachowałem się niczym kazirodca czy pedofil. Może przez to ona tak się teraz zachowuje? Może zrobiłem jej krzywdę mentalną i teraz przez to jest niegrzeczna? Doświadczam obaw, że wszedłem w siostrą w związek małżeński ważny przed Stwórcą (że to, co robiłem, było współżyciem z nią jak z żoną) ze względu na pieszczoty narządów intymnych czy coś w tym rodzaju i współżycie z jakąkolwiek inną kobietą z mojej strony będzie cudzołóstwem (gdyż de facto siostra byłaby moją żoną, dopóki nie umrze). A kazirodztwa też nie chcę. Czyli byłbym skazany na wstrzemięźliwość seksualną i celibat do śmierci siostry. Oznaczałoby to też, że moja siostra ma męża, i to już od czasu przedszkolnego. Mam też obawy, że nawet pieszczoty seksualne siostry dotyczące miejsc intymnych (nie mówiąc już o współżyciu!) z kimś innym niż ja będą cudzołóstwem, ponieważ boję się, że moja siostra ma już męża (mnie) i byłoby to cudzołóstwem, dopóki nie umrę. Boję się, że przez moje haniebne wygłupy ja i moja siostra straciliśmy (ona nieświadomie raczej) dziewictwo.

Molestowałem seksualnie młodszą siostrę w wieku ok. 15 lat i chyba i wcześniej. Dopiero po bierzmowaniu koszmar się skończył. Moja siostra w wieku przedszkolnym doznawała przemocy seksualnej z mojej strony. Teraz i ja przez to cierpię!!! Ale byłem idiota! Za to mogliby mnie wsadzić do poprawczaka czy nawet więzienia... Co za "bydlę" było ze mnie wobec własnej siostry Smutny Ach, jak tego żałuję! Mówiłem o tym niejednej osobie, zwłaszcza księżom podczas spowiedzi. Ale u mnie rana wciąż została.

Co by było, gdyby moja żona kiedyś się o tym dowiedziała po zawarciu małżeństwa? Może przez swoje występki mam teraz takie problemy z seksualnością?
19-11-2015 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czy doszło do utraty dziewictwa? - F84 - 01-06-2015, 17:18
RE: Czy doszło do utraty dziewictwa? - F84 - 19-11-2015 13:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów