Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy doszło do utraty dziewictwa?
Autor Wiadomość
F84 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Post: #13
RE: Czy doszło do utraty dziewictwa?
Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek doświadczył współżycia płciowego w swoim życiu, zwłaszcza waginalnego. Nie uważam, żeby te moje wygłupy z siostrą były stosunkiem czy penetracją. Mam obawy, że mogłem robić siostrze jeszcze gorsze czyny niż "symulowanie gwałtu" (kiedy ani ja, ani ona, nie byliśmy rozebrani i nie miałem nawet erekcji). Nazwanie tego "kazirodztwem" czy "pedofilią" to też przesada. Dziewczynka nie była dla mnie atrakcyjna seksualnie, a sam byłem wtedy przed szesnastymi urodzinami.

Wcześniej boję się, że dotykałem nagim penisem (może nawet w stanie erekcji) okolic jej odbytu (ale penetracji analnej w ogóle nie przypominam sobie), tak samo jak ne przypominam sobie orgazmu czy wytrysku z tym związanych. Gwałt analny bardziej by mi zapadł w pamięć, więc te myśli o stosunku analnym wyglądają na skrupuły, "urojone" grzechy... Ze skrupułami też miałem poważny problem. Nie przypominam sobie umieszczania penisa wewnątrz ciała siostry. Mogłem też siostrę perwersyjnie łapać rękami za srom, może nawet nagi. Pamiętam chyba, że zdarzyło mi się ją dość mocno kopnąć w srom. Ale to było innym razem, nie tego dnia, którego było symulowanie gwałtu.

Czy tylko współżycie waginalne oznacza biblijne "stanie się jednym ciałem"? Czy wtedy, gdy ktoś ma za sobą stosunki analne, to też staje się jednym ciałem? Co w przypadku stosunków oralnych? Albo pieszczot dla osiągnięcia orgazmu? Lub molestowania seksualnego, pieszczot, które nie prowadzą do orgazmu, symulowania współżycia?
25-11-2015 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czy doszło do utraty dziewictwa? - F84 - 01-06-2015, 17:18
RE: Czy doszło do utraty dziewictwa? - F84 - 25-11-2015 15:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów