Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy doszło do utraty dziewictwa?
Autor Wiadomość
F84 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Post: #17
RE: Czy doszło do utraty dziewictwa?
Szkoda, że doszło do tych czynów. Szczęściem w nieszczęściu jest to, że nie skończyło się na czymś znacznie gorszym. Te zachowania były bardzo bezsensowne, nie kojarzę ich z podnieceniem seksualnym, a mimo tego następowały. Myślę, że mogłem nawet nie doświadczać podniecenia seksualnego z powodu zachowań kazirodczych wobec małej siostry w wieku przedszkolnym. To było ponad osiem lat temu, nie pamiętam teraz zbyt dużo z tamtego czasu. Na pewno nie nazwałbym tych wygłupów zgwałceniem. I mam lęk, że przez te czynności seksualne de facto pojąłem własną siostrę za żonę (chociaż nie współżyłem, nie dokonałem penetracji, zwłaszcza waginalnej), że byłem z siostrą "jednym ciałem". Już na początku szkoły podstawowej upatrywałem sobie dziewczynki (miałem kilka lat) i "chciałem" je przytulać czy chciałem, aby były moimi "dziewczynami".

Już wtedy miałem też zainteresowanie seksualne dotyczące kału czy gazów jelitowych. Zdarzało się mi też zdjąć majtki o ponad trzy lata młodszemu bratu, gdy byłem małym chłopcem. Pamiętam, jak w dzieciństwie mama pewnego razu powiedziała do mnie "tak cię ta d*** podnieca" (czy coś w tym stylu). Chyba dopiero na początku gimnazjum pewien bardzo słaby uczeń uświadomił mi, że aby począć dziecko, należy odbyć stosunek waginalny, a nie analny.
26-11-2015 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czy doszło do utraty dziewictwa? - F84 - 01-06-2015, 17:18
RE: Czy doszło do utraty dziewictwa? - F84 - 26-11-2015 22:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów