Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy doszło do utraty dziewictwa?
Autor Wiadomość
F84 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Post: #22
RE: Czy doszło do utraty dziewictwa?
Niestety, molestowanie seksualne i zachowania kazirodcze wobec siostry nie były jedynymi "przestępczymi" zachowaniami, jakich dopuszczałem się w młodszym wieku. Kiedy miałem ok. 15,5 roku, rzucałem na całkiem ruchliwą drogę kamienie z "chęcią" spowodowania jak najstraszniejszego wypadku drogowego, aby moja miejscowość była sławna, aby były media, aby coś się działo... Kamienie nie były chyba jakieś szczególnie duże, ale nie były to też i jakieś małe kamienie (np. wielkości żwiru). Mogły mieć kilka centymetrów średnicy, może i nawet więcej, ale nie były one średnicy np. ludzkiej głowy. Nie słyszałem, aby wkrótce po tym incydencie w miejscu, w którym rzucałem kamienie, doszło do wypadku.

Mam nadzieję, że Opatrzność sprawiła, że nikomu przez te straszne wygłupy się nie stało i nie zostało uszkodzone nawet mienie (np. samochody). To był koszmarny czyn. Kilka miesięcy później w tym miejscu były groźne wypadki, jeden był bardzo poważny. Mam nadzieję, że kamienie rzucane kilka miesięcy wcześniej w żaden sposób nie przyczyniły się do ich wystąpienia. Prędzej już za to mógłbym iść do więzienia niż za molestowanie seksualne czy zachowania kazirodcze (ale bez obcowania płciowego), którego dopuszczałem się przed ukończeniem szesnastego roku życia. Spowiadałem się z tego i nawróciłem się, ale okropieństwo moich dawnych czynów mnie obecnie "gnębi".
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2015 16:48 przez F84.)
30-11-2015 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czy doszło do utraty dziewictwa? - F84 - 01-06-2015, 17:18
RE: Czy doszło do utraty dziewictwa? - F84 - 30-11-2015 16:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów