Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie się bawicie ??
Autor Wiadomość
Anies Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Gdzie się bawicie ??
Jesteśmy młodzi, wiadomo, że lubimy się bawić. Moje pytanie gdzie się bawicie najlepiej? Czy chodzicie na dyskoteki, czy organizujecie bale, jakiej muzyki słuchacie ? Uśmiech

"Jestem Polakiem - wi?c ca?? rozleg?? stron? swego ducha ?yj? ?yciem Polski, jej uczuciami i my?lami, jej potrzebami, d??eniami i aspiracjami."
12-11-2005 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Ja dyskotek nie lubię, bo mam raczej dwie lewe nogi do wszelkich tańców ;P no i chyba po prostu z natury nie przepadam... Może żebym jeszcze umiała tańczyć Oczko Bardzo mi się jednak podobają tańce klasyczne. Uważam je za swoistą sztukę.
Ale lubię chadzać ze znajomymi do róznych pubów na piwko lub dobrego drinka i powspominać stare dobre czasy Uśmiech . A jak nie do pubów to spotykać się z nimi w domu.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-11-2005 15:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futrzak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 562
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ja uwielbiam dobre koncerty! Przedwczoraj byłem na kocercie zespołu Akurat we wrocławskim klubie muzycznym Madness. Poprostu świetna impreza. W życiu się tak nie wybawiłem. Pod koniec koncery nie miałem sił mówić, ani chodzić Język
Poza tym, to fajne są imprezki w takich klubach muzycznych, gdzie nie grają muzyki klubowej, ale fajne rockowe kawałki i oczywiście SKA!

If Jah is for me, tell me whom I gon' fear? No i won't fear!
12-11-2005 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anies Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ja za to uwielbiam tańczyć i bawić sie również na dyskotekach. Do tańca najlepsza muzyka latino Oczko ( ostanio Juanes) NIe poprzestaje na disco, również sięgnełam do tańców klasycznych i odwiedziłam szkołe tańca. Nauczyłam się podstaw walca, samby cha-chy, jive itd niestety po trzech miesiącach musiałam przerwać, gdyż mój partner studiuje w innym mieście. NIestety brakuje chętnych do tańca, ale jak mogę zarażam kolegów swoją pasją Oczko
Niestety mało jest balów na których byłaby możliwość zatańczenia walca. Niedługo jeden ma się odbyć w Zielonej Górze organizowany przez Civitas -zachęcam ja tam mam nadzieje będę Oczko

"Jestem Polakiem - wi?c ca?? rozleg?? stron? swego ducha ?yj? ?yciem Polski, jej uczuciami i my?lami, jej potrzebami, d??eniami i aspiracjami."
12-11-2005 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
O, ja też lubię chodzić na koncerty :mrgreen: Najbardziej na rockowe, ale nie pogardzam innym typem muzyki jeśli mam okazję się wybrać. Od czasu do czasu lubię się przejść do filharmonii lub na koncerty organowe w olsztyńskiej bazylice ;P Poza tym zapomniałam kompletnie, że uwielbiam teatr :mrgreen: W zesżłym roku akademickim chodziłam na spektakle kilka razy w miesiącu, na niektórych przedstawieniach byłam kilkakrotnie jeśli bardzo mi się spodobały. Niestety teraz za bardzo nie mam pieniędzy, żeby sobie pozwolić na taki luksus jak teatr, chociaż strasznie mnie tam ciągnie i już się stęskniłam za wieczorami tam spędzonymi Uśmiech Uwielbiam teatr, choć jeszcze pare lat temu go nienawidziałm. Ale najwidoczniej do wszystkiego trzeba dojrzeć Oczko
Jeśli chodzi jeszcze o inne imprezki to lubię moją olsztyńską Kortowiadę czyli juwenalia uniwersyteckie. Trwają ok. 5 dni i wtedy dużo imprez mamy w mieście no i wiele koncertów. Lubię też chodzić na różnego rodzaju spotkania kulturalne ze sztuką (np. filmową) i spotkania z ciekawymi ludźmi.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-11-2005 16:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #6
 
Najlepiej bawię się w gronie przyjaciół, spotykamy się albo u kogoś w domu, albo gdzieś wychodzimy, do kina, do kawiarni, pubu, i suuuper sie bawimy Uśmiech Teraz zastanawiam się, co zrobić na sylwestra... Może noc filmowa :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
12-11-2005 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Annnika napisał(a):Teraz zastanawiam się, co zrobić na sylwestra... Może noc filmowa Pytanie

Też się właśnie nad tym zastanawiam: "a co na Sylwestra?" Odwieczny problem :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-11-2005 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #8
 
Nie chcę ostatecznie wylądować w domu przed telewizorem Smutny

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
12-11-2005 23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
Ja też nie. Przed telewizorem zdąrzyłam się w życiu nasiedzieć :?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-11-2005 23:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
ja generalnie żadnych imprez masowych to nie lubię, tańczenie to dla mnie udręka; a czas najlepiej spedza mi sie w gronie zaprzyjaznionych osob, z kolei muzyki najchetniej slucham sam, tak zeby nikomu nie przeszkadzala i zebym mogl sie nia delektowac Uśmiech

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
13-11-2005 08:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
Lubię chodzić na zorganizowane imprezki, ale tylko z dobrą (dla mnie) muzyką.. Nie może być to na pewno żadne techno ;P
Wolę jednak takie imprezki u kogoś w domu, lub jakieś wspólne wypady ze znajomymi Uśmiech
Koncerty również uwielbiam, ale nie jest mi dane zbyt często na nich być :?
Jeśli chodzi o puby etc. to nie za bardzo lubię, bo muzyka zdecydowanie mi nie odpowiada... Niby w Zielonej Górze jest takie miejsce, gdzie puszczają fajne kawałki w moim stylu, ale te dojazdy :?

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
13-11-2005 13:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Swiderek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 264
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
Ja tak jak Gepardzik byłam na balu organizowanym przez Odnowę i Akcję Katolicką Uśmiech I było bardzo miło i symapatycznie Uśmiech Osobiście to czułam się tam super Uśmiech Atmosfera na takich balach jest świetna Uśmiech
Oczywiście uwielbiam tańczyć pomimo tego że nie umiem ;P a także w trakcie tańczenia podśpiewywać sobie troszku Uśmiech Uwielbiam spotkania ze znajomymi i w bliższych kręgach przyjaciół Uśmiech i tu dla mnie liczy się najbardziej atmosfera a nie miejsce Uśmiech za dyskotekami nie przepadam bo jakoś czuję się na nich nie na czasie ;P
Widocznie taka moja natura Uśmiech

"Rozmy?lam nad mi?o?ci?
co ?wiat znaczy?a moc?
i ucze si? pojmowa? j?" ^_^
13-11-2005 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anies Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
Mieliście bal i nie zaprosiliście łeeeeee wielki minus dla Sulechowa [-( [-X

"Jestem Polakiem - wi?c ca?? rozleg?? stron? swego ducha ?yj? ?yciem Polski, jej uczuciami i my?lami, jej potrzebami, d??eniami i aspiracjami."
14-11-2005 00:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
Anies napisał(a):Mieliście bal i nie zaprosiliście łeeeeee wielki minus dla Sulechowa [-( [-X
no to czuj sie zaproszona na bal karnawalowy Duży uśmiech
juz wczoraj byl on zapowiedziany Duży uśmiech
a tak pozatym calkiem niezle sie bawilem :roll2: tylko szkoda ze mnie brzuch bolal Smutny no i boli do dzis Smutny
14-11-2005 00:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #15
 
a karnawałowy kiedy będzie :?:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
15-11-2005 01:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów