Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie się bawicie ??
Autor Wiadomość
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
ja sie w zasadzie bawie sama w domu, rzadko gdzies wychodze, bo samej mi sie nie chce, a nie mam z kim...

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
15-11-2005 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
Cytat:ja sie w zasadzie bawie sama w domu, rzadko gdzies wychodze, bo samej mi sie nie chce, a nie mam z kim...

Ja też nie mam Z KIM, a wychodzę :|

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
15-11-2005 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
Ofieczku, tylko mnie chodzilo o to ze nie ma zadnej żywej duszy z ktora moglabym sie gdziekollwiek ruszyc, poza tym tu na miejscu nie mam nawety gdzie Smutny

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
15-11-2005 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
Julia napisał(a):Ofieczku, tylko mnie chodzilo o to ze nie ma zadnej żywej duszy z ktora moglabym sie gdziekollwiek ruszyc, poza tym tu na miejscu nie mam nawety gdzie

No fiesz! A ja to nieżywa dusza!
Wystarczy przyjechać...

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
15-11-2005 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #20
 
ja mialam na mysli ze tu u mnie na miejscu, ale... moze juz niedlugo sie gdzies rusze w Olsztynie, zebym tylko rpzed adwentem zdażyła Duży uśmiech a proponujesz cos?

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
15-11-2005 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
Julia napisał(a):ja mialam na mysli ze tu u mnie na miejscu, ale... moze juz niedlugo sie gdzies rusze w Olsztynie, zebym tylko rpzed adwentem zdażyła Bardzo szczęśliwy a proponujesz cos?

No a jak Duży uśmiech A mało to pubów w Olsztynie? :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
15-11-2005 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #22
 
Offca napisał(a):A mało to pubów w Olsztynie?

nie wiem nie chiodze Duży uśmiech ale może zaliczymy jakąś trasę? czo?

teraz andrzejki sie zbliżają. co roku (2 lata z rzedu Uśmiech ) byłam na bezalkoholowym balu andrzejkowym organizopwanym przez duszpasterstwo akademicie Oczko ale poza tym to na inne imprezy nie chodze Smutny

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
17-11-2005 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #23
 
Nie mam za bardzo kiecy na taki bal :/ No i nie mam z kim iść Smutny I pewnie to cos kosztuje, a ja forsy nie mam za bardzo Smutny

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-11-2005 11:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #24
 
A ja to szczerze powiedziawszy to najbardziej lubię spotkania u kogoś w domu, gdzie na spokojnie bez alkoholu i smrodu papierosów można rzeczowo na jakieś bardziej ambitne tematy pogadać. Ale niestety ciężko w dzisiejszych czasach zebrać ludzi do rzeczowej dyskusji na powazne tematy. Zwykle są to jakieś "tematy zastępcze" jak powiedział niedawno pewien znajomy ksiadz: samochody, sport, dziewczyny, faceci, "co u cioci i sąsiada". Ja chcę czegoś bardziej ambitnego, np. fuzja termojądrowa, wpływ rodziców na rozwój dziecka, życie na Ziemii i poza nią, wiara, moralność, aborcja, starożytne cywilizacje, rozwój nauki...

Co do pubów i kawiarni, to zdecydowanie bardziej wolę kawiarnie. Pewno dlatego że do pubu przychodzi większość ludzi się napić i tam śmierdzi papierosami. A w kawiarni zwykle jest ciszej i można spokojniej pogadać.

A jeśli chodzi o tańczenie, to różnie z tym bywa. Szczerze, to nie umię tańczyć. Ale bardzo fajnie się bawiłem na trzech Balach Bezalkoholowych, na balu Duszpasterstwa Akademickiego, czy dyskotece DA.
Lubię też zwykłe dyskoteki. Np. Winiarnia czy Studio w Zielonej Górze. Oczywiście z muzyką techno/trance bo do innej nie umię tańczyć Uśmiech Oczywiście nie zachowuję się tam jak 99% ludzi, bo zawsze jestem trzeźwy, nie palę, nic nie biorę, nie podrywam lasek. Czasem mam mieszane uczucia idąc na dyskotekę, bo różne typy tam chodzą co psuje moje wrażenie, no ale co zrobić, skoro normalnych osób na dyskotece techno się mało spotyka.

A co do koncertów, to bardzo lubię koncerty muzyki klasycznej, czy to w filcharmonii, czy organowe, fortepianowe... Lubię taką muzykę i nawet się na niej trochę znam, co czasem dziwi wiele osób gdyż mówię im, że lubię też muzykę techno. Cóż, taki mam gust.
No a nie znoszę koncertów metalowych i rockowych. Chyba nigdy moja noga nie stanie w pobliżu takiej sceny.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
17-11-2005 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #25
 
Jeśli o mnie chodzi gdzie alkohol tam dobra zabawa.

Na pytanie czy można się bawic bez alkoholu odpowiem, że oczywiście można, ale po co?
Nie wiem dlaczego niby pub miał nie służyć tzw. poważnym rozmowom? Obecność piwa i dym atytoniowy wysusza móżg i sprawia, że język znika? Można gadać i o d*pie maryni i o pochodzeniu człowieka- miejsce nie ma tu nic do rzeczy (po za dyskoteką). W domu, w pubie, na powietrzu (kiedy jest tzw. butelkowa pogoda), na działce , w pociągu, mawet w toalecie uczelnianej jak jest alkohol można się bawić. Trzeba chcieć. Tylko. I aż.
17-11-2005 20:03
Odpowiedz cytując ten post
jagoda Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #26
 
Kod:
Jeśli o mnie chodzi gdzie alkohol tam dobra zabawa.

jesli zas chodzi o mnie to uważam że żeby bawić się bez alkoholu trzeba prezentować pewien poziom. Jeżeli mój "humorek" ma zależeć od sztucznych "polepszaczy" to chyba kiepskie skutki tej zabawy Uśmiech

Osobiście jestem za imprezami bezalkoholowymi Uśmiech dość juz mam szycia rozwalonych twarzy i prania zakrwawionych kiecek Uśmiech i tapicerki samochodu Uśmiech

"Jest droga nieznana co ?yciem sie zwie raz tylko przebiegniesz ja szybko i wi?cej nie wrócisz, ju? nie..."
19-11-2005 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #27
 
jagoda napisał(a):dość juz mam szycia rozwalonych twarzy i prania zakrwawionych kiecek Wesoły i tapicerki samochodu Wesoły


O ja cie. Łopowiadaj! Ale już! :krzywy: :diabelek:
19-11-2005 17:21
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #28
 
jagoda napisał(a):jesli zas chodzi o mnie to uważam że żeby bawić się bez alkoholu trzeba prezentować pewien poziom.

Moim zdaniem, żeby bawić się z alkoholem też trzeba prezentować pewien poziom i pić z głową.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-11-2005 17:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scarlet Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #29
 
Julia napisał(a):byłam na bezalkoholowym balu andrzejkowym organizopwanym przez duszpasterstwo akademicie ale poza tym to na inne imprezy nie chodze

No to musisz miec wyjatkowo drEtwą egzystencję ](*,)


Ravenloff napisał(a):bo różne typy tam chodzą co psuje moje wrażenie, no ale co zrobić, skoro normalnych osób na dyskotece techno się mało spotyka.

A może powinniście się zastanowić,kto tu jest nienormalny :twisted:


Ravenloff napisał(a):No a nie znoszę koncertów metalowych i rockowych. Chyba nigdy moja noga nie stanie w pobliżu takiej sceny.

I bardzo dobrze. Im mniej wynalazków tym lepiej :twisted:
25-11-2005 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #30
 
Scarlet napisał(a):A może powinniście się zastanowić,kto tu jest nienormalny

No właśnie Scarletko. Wracaj do swojego "Przeminęło z wiatrem" :diabelek:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
25-11-2005 14:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów