Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie się bawicie ??
Autor Wiadomość
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #46
 
Nie mam jeszcze konkretnych planów na sylwestra, ale chciałabym zaszaleć, zrobić coś oryginalnego ;>
Oczywiście w towarzystwie dobrych znajomych i chłopaka :!:
Najlepiej jakby ktos miał wolną chatę - wtedy to by była impreza na całego Język

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
15-12-2005 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anies Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #47
 
Ja też jeszcze nie wiem gdzie będę bawić... Smutny

"Jestem Polakiem - wi?c ca?? rozleg?? stron? swego ducha ?yj? ?yciem Polski, jej uczuciami i my?lami, jej potrzebami, d??eniami i aspiracjami."
16-12-2005 00:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lorien Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #48
 
A ja wiem. Wielka biba u mnie w domu. Głośna muza,fajni ludzie,używki,balony etc.
Żyć nie umierać Duży uśmiech

I stole the colour of night
To get out of your sight
I am the Visionaire
Follow me if you dare...
20-12-2005 09:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #49
 
Kiedyś też lubiłam takie wielkie biby u kogoś na chacie Duży uśmiech ale za dużo używek było i zrezygnowałam :roll2: bez przesady w końcu :lol2:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
20-12-2005 15:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lewiatan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 437
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #50
 
ja mam zamiar tak sie napruc aby spedzic sylawka na wytrzezwialce Język

a powazniej w domu z familia znajomymi no i z wodeczka i piwkiem i jakas muzyczka Język
20-12-2005 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #51
 
a ja w tym roku szaleje na sylwestra w Zakopanem Duży uśmiech
mam nadzieje ze sie tam nie polamie Duży uśmiech
pozdro Duży uśmiech :diabelek:
20-12-2005 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #52
 
Hehe, ja nie wiem gdzie sylwester bedzie Język
Berlin, Zakpane,Jelenie Góra, Wrocłam Poznań Język
Hehe, po prostu nie wiem Duży uśmiech

Swoją drogą, czy osoba niepelnoletniabez rodzicow z paszportem moze przekroczyc granice :?:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
21-12-2005 00:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #53
 
sama? może może a może cofną- nie wiadomio, ale jak bedzie ktoś pełnoletni z paszportem to po prostu niech wpisze Ciebie (ołówkiem OŁÓWKIEM OŁÓWKIEM )do swego paszportu i niech na granicy chodzi jako Twój opiekun.

Czy dodałem, że wpisy w paszporcie należy dokonać tylko i wyłącznie ołówkiem? inaczej konsekwencje mogą być straszliwe.
21-12-2005 01:23
Odpowiedz cytując ten post
Lorien Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #54
 
Harpoon napisał(a):Kiedyś też lubiłam takie wielkie biby u kogoś na chacie ale za dużo używek było i zrezygnowałam bez przesady w końcu

Oczywiście bez urazy,ale w tak młodym wieku,mówiąc kiedyś też lubiłam takie biby,to kiedy balowałaś,w podstawówce ? Mnie latka lecą,a impry jeszcze mi się nie znudziły i wątpię,aby się coś w tej sprawie zmieniło.

I stole the colour of night
To get out of your sight
I am the Visionaire
Follow me if you dare...
21-12-2005 09:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #55
 
semper_malus napisał(a):sama? może może a może cofną- nie wiadomio, ale jak bedzie ktoś pełnoletni z paszportem to po prostu niech wpisze Ciebie (ołówkiem OŁÓWKIEM OŁÓWKIEM )do swego paszportu i niech na granicy chodzi jako Twój opiekun.
No nie sama... będą pełnoletnie osoby, ale bez zgody rodziców może mnie któraś z nich wpisać do paszportu :?:
Po prostu chciałabym mieć pewność, zeby na granicy mnie nie cofnęli i żebym nie zepsuła przez to sylwestra sobie i swoim kochanym znajomym :hm:


Lorien napisał(a):Oczywiście bez urazy,ale w tak młodym wieku,mówiąc kiedyś też lubiłam takie biby,to kiedy balowałaś,w podstawówce ? Mnie latka lecą,a impry jeszcze mi się nie znudziły i wątpię,aby się coś w tej sprawie zmieniło.
Hehe, nie w podstawówce, całkiem niedawno, ale zrozumiałam, co jest dla mnie ważniejsze. Zresztą w taki sposób już się wyszalałam i za wiele straciłam, może dlatego mam już dość Uśmiech

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
21-12-2005 10:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #56
 
Harpoon napisał(a):No nie sama... będą pełnoletnie osoby, ale bez zgody rodziców może mnie któraś z nich wpisać do paszportu Pytanie
Po prostu chciałabym mieć pewność, zeby na granicy mnie nie cofnęli i żebym nie zepsuła przez to sylwestra sobie i swoim kochanym znajomym

Przesada. Od 14 roku sam przekraczałem wielokrotnie granicę w autokarze i jakos nigdy nie miałem problemu. Ten wpis do paszportu to tylko na wypadek jakiegoś upierdliwca-nadgorliwca na granicy. Co do wpisu- dokonuje się go ołówkiem i nikt nie musi wiedzieć (rodzice także)- po przejściu granice czyści paszport ze swej podopiecznej i z opiekuna znowu staje się kumplem., a do Polski jak masz ważny paszport (zresztą nieważny też) nie maja prawa cię nie wpuścic.
21-12-2005 13:09
Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #57
 
dzięki za informacje Uśmiech
czyli sylwester może być oryginalny i szalony w tym roku Duży uśmiech

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
21-12-2005 14:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Sylwestra 2006 spędzałem w domu tym razem w łączności z Polonią na Wyspach słuchając Radio Orla z Londynu.Później wyszedłem na balkon by obserwować fireworks.Świetnie było i bezalkoholowo jak zresztą zawsze.A jeszcze przy migających w domu rozwieszonych lampkach. Te migające światła podobają mi się najbardziej.Na zewnątrz nie było śniegu a wiało prawie jak w Irlandii. :roll2:
19-10-2007 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mortus Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #59
 
Uśmiech Ja się najlepiej czuję w chacie - tzn. nie jestem typem imprezowicza. Najlepiej się relksuje przy dobrej muzie.
30-10-2007 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gradzia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #60
 
na dyskotekach nie bywam a jesli zabawa to w gronie bliskich przyjaciół, bo przy nich czuję się bezpieczna. Fajne do zabawy są konferencje naukowe Duży uśmiech

[Obrazek: 86fd3ae5f8.png]

[Obrazek: 5d9508f04a.png]

Tam gdzie niezgoda na siebie, Ty Boże wkraczasz ze swoim uzdrowieniem
30-10-2007 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów