Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie się bawicie ??
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #61
 
Zabawa w gronie przyjaciół na pewno, bo gwarantują świetną atmosferę. Oprócz konferencji są jeszcze "zabawne" szkolenia... Duży uśmiech
30-10-2007 23:28
Odpowiedz cytując ten post
Tatt Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 227
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #62
 
Ja też żadko na imprezy chodzę, ale z moją wspólnotką często robimy sobie imprezy taneczne Duży uśmiech

"Niech MIŁOŚĆ i WIERNOŚĆ cię strzeże,
Przymocuj je sobie u szyi,
Na tablicy serca je zapisz,
A znajdziesz życzliwość i łaskę
W oczach Boga i ludzi."

Prz 3, 3-4


Crux sacra sit mihi lux! Non draco sit mihi dux!
31-10-2007 00:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #63
 
Ostatniego sylwestra spedzilam na wysokosci 10000 stop. Wracalam z cieplego Meksyku do zimnej Canady. Fajnie jest spedzic swieta w cieplym klimacie i w drodze powrotnej przywitac Nowy Rok patrzac na ziemie z gory Język

Prosimy Ci?, Panie Bo?e, niech w niebie wspiera nas modlitwa twojej m?czennicy Pauliny, aby zawsze wspomaga?o nas or?downictwo tej, któr? na ziemi otaczamy wielk? czci?. Amen.
31-10-2007 04:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
Meksyk jest ciekawym miejscem zwłaszcza pod względem archeologicznym.Prawie jak Egipt.
31-10-2007 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #65
 
ja najlepiej bawie sie gdy jestem z konmiOczko i moją olenką kochaną jak idziemy tup tup i mamy 1000 pomysłów na minuteOczko :jupi: :jupi:

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
31-10-2007 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #66
 
Ja w sumie jak większość osób najlepiej bawię się w gronie znajomych... (wole imprezy organizowane w akademiku lub w domq)

Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież gdzieś tam jest ktoś kto też w to wierzy... On Cię wybrał dawno temu, wymyślił Cię sobie... gdy spotkasz Go- powie Ci, że to TY...
01-11-2007 00:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mazik Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 260
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
Domowe imprezki sa git Uśmiech :jupi:

Dziecko jest pieknem ludzkiego bytowania. Jest pieknem! Jezus potwierdzil to swoim postepowaniem. Badzmy wpatrzeni w piekno dziecka!
Jan Pawel II
03-11-2007 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #68
 
mazik napisał(a):Domowe imprezki sa git Uśmiech :jupi:
Uhu xD

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
04-11-2007 13:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
motylek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 158
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #69
 
nieważne gdzie, ważne aby była fajna ekipa Duży uśmiech

"Wierzysz, ?e jest jeden Bóg? S?usznie czynisz - lecz tak?e z?e duchy wierz? i dr??"
Jk 2,19
04-11-2007 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Malutka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #70
 
Nie chodze na imprezki, jestem raczej spokojna osobka. dobre towarzystwo i mozna gdzies posiedziec.

[Obrazek: c155408fc0.png]


[you] pami?taj ?e ?yjesz! =)
04-11-2007 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #71
 
Malutka napisał(a):Nie chodze na imprezki, jestem raczej spokojna osobka. dobre towarzystwo i mozna gdzies posiedziec.
tak samo mam. Uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
04-11-2007 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #72
 
Hm nie przepadam za klubami, dyskotekami dlatego w takich miejscach nie bywa. Duży uśmiech
Ale bardzo lubię przesiadywać ze znajomymi w różnego rodzaju barach a najlepiej w barach dla motocyklistów Duży uśmiech A tak to koncerty i wielkie imprezy Duży uśmiech Niekiedy też idziemy pod most punków i przesiadujemy tam całymi nocami Duży uśmiech Jest wesoło Duży uśmiech

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
04-09-2008 15:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #73
 
Gdzie się bawię? Z córką w domu Uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
25-09-2008 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
traszka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #74
 
Lubię posiadzieć w domu z książką, herbatką i mężem Uśmiech
14-01-2010 12:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów