Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bioenergoterapia
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
Dokładnie to :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-11-2005 22:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
Annnika napisał(a):Pewnie chodzi o to, że w jej parafii takich rzeczy się nie ogłasza :mrgreen: , u mnie z resztą też. Zresztą to od znajomego księdza dowiedziałam się po raz pierwszy, że bioenergoterapia to coś złego.

Teraz rozumiem.Dzieki za wyjasnienie Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
13-11-2005 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #18
 
Spox , ale obawiam sie, że zaraz dostanę ochrzan od Offcy, bo chyba niechcąco drugi raz mówie za nią :oops:


:mrgreen:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
13-11-2005 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #19
 
Annnika napisał(a):Spox , ale obawiam sie, że zaraz dostanę ochrzan od Offcy, bo chyba niechcąco drugi raz mówie za nią :oops:


:mrgreen:

Anniko

Sadze, ze na tym forum mozesz za kogos dac tez odpowiedz.

Offca nie bedzie sie gniewala na ciebie. Uśmiech Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
14-11-2005 03:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek37 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 1,321
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
Jeśli apostołowie Mocą Bożą uzdrawiali lidzi, to jaką mocą cz7ynią to bioenergoterapełci. I tutaj powstaje poważny problem. Ludzie w Kościele co mają dar rozeznawania Duchów wiedzą, że energoterapełci w większości mogą posiadać ten darod demona.

Przykładem może być pewien eksperyment, niech taki "bioenergoterapeuta" zacznie uzdrawiać nie jakimiś kosmicznymi mocami lecz Imeiniem Jezus - i wtedy łatwo będzie odgadnąć jaką mocą jest to czynione.

"Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy".
Św. Jan Kasjan
14-11-2005 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
Annnika napisał(a):Spox , ale obawiam sie, że zaraz dostanę ochrzan od Offcy, bo chyba niechcąco drugi raz mówie za nią

A kiedy był ten pierwszy raz? :hm:


Zygmunt napisał(a):Sadze, ze na tym forum mozesz za kogos dac tez odpowiedz.
No nie fiem... Ja kiedyś za takie coś dostałam ochrzan od Geparda chyba Smutny
No ale zchodzimy z tematu. Sorry.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
14-11-2005 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #22
 
Offca napisał(a):Annnika napisał/a:
Spox , ale obawiam sie, że zaraz dostanę ochrzan od Offcy, bo chyba niechcąco drugi raz mówie za nią


A kiedy był ten pierwszy raz? chytry


Hihi, juz raz robiłam za Twojego tłumacza, a ja na co dzień tłumaczę pol / niem , i odwrotnie, ale z owczego na ludzki to dopiero tutaj :roll2:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
14-11-2005 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #23
 
Niedawno nasz kosciol odwiedzil Ksiadz Egzorcysta. Na koferencji byl miedzy innymi poruszany temat Bioenergoterapia.
Podsumowanie bylo takie, ze taka energie czlowiek moze dostac od sil nieczystych. Szatan moze sie posluzyc nami w rozny sposob aby nas oddalic od Boga. Wiec uwazajmy...

Pozdrawiam :aniol:
14-11-2005 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #24
 
Ela napisał(a):Niedawno nasz kosciol odwiedzil Ksiadz Egzorcysta. Na koferencji byl miedzy innymi poruszany temat Bioenergoterapia.
Podsumowanie bylo takie, ze taka energie czlowiek moze dostac od sil nieczystych. Szatan moze sie posluzyc nami w rozny sposob aby nas oddalic od Boga. Wiec uwazajmy...

Pozdrawiam :aniol:

W zwiazku z tym co Elu piszesz pojac nie moge dlaczego Kosciol oglasza na ambonie takich ludzi, ktorzy szkodza i ograbiaja ludzi z pieniedzy.

Pozdrawaim Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
16-11-2005 03:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #25
 
Zygmunt napisał(a):W zwiazku z tym co Elu piszesz pojac nie moge dlaczego Kosciol oglasza na ambonie takich ludzi, ktorzy szkodza i ograbiaja ludzi z pieniedzy.

Pozdrawaim Uśmiech

U nas nie oglaszja, i to nie tylko w kosciolach polskich ale innych narodowosci tez. Przynajmniej w mojej diezecji.

Pozdrawiam :aniol:
16-11-2005 05:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
właściwie nie mówi sie o tym zbyt dużo. Ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że ci wszyscy uzdrowiciele, czy bioenergoterapeuci pomagają. W Olsztynie swego czasu był taki jeden,. nie pamietam czy to uzdrowiciel, boioenergoterapeuta czy cos w tym rodzaju. Mało tego, że przyjmował i w czasie wizyt miał leczyć, ale też sprzedawał kasety dfo medytacji i słuchanoie tego miało wyzwalać jakąś leczącą energie albo jakoś tak. Mogę potwierdzić, że ta energioa była naprawde "rewelacyjna" jak usnełam to sie obudzić nie mogłam... Uśmiech a włączyłam sboie tą kasetę, bo mój ówczesny chłopak twierdził, że fajna tam jest muzyka relakcacyjna (on ta kasete dostał od swojej szefowej, która sie u tamtego gościa leczyła)

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
16-11-2005 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #27
 
Julio

To o czym napisales pachnie mi zwykla szarlataneria.Nie wierze w takie uzdrowienia.Wierze natomiast w uzdrowienia bez posrednictwa tzw. bioenergoterapeutow.Doswiadczylem na sobie uzdrowienia dzieki lasce bozej i bez pomocy czlowieka.

Pozdrawiam Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
17-11-2005 01:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #28
 
Zygmunt napisał(a):Doswiadczylem na sobie uzdrowienia dzieki lasce bozej i bez pomocy czlowieka.

nie przeczwe, ze jest to mozliuwe im wierze, ze tak moze sie stać. Łaska Boża ma nieskończaoną moc, a ludzie którzy twierdzą, że leczą dotykiem albo jakąś kosmiczną energią... sory, ale w takie cuda to ja nie wierzę. a uzdrowienie dzięki modlitwie, owszem Uśmiech

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
17-11-2005 09:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #29
 
Pamietam jak w mojej rodzinnej miejscowosci w Polsce odbywaly sie spotkania bioenergoterapeutow. Byli to mlodzi ludzie, starali sie pomagac chorym i nie pobierali za to zadnej oplaty.
Mowili oni, ze taka energia trzeba wiedziec jak sie poslugiwac, bo w przeciwnym wypadku mozna komus zaszkodzic.
Ja osobiscie jestem sceptycznie nastawiona na te proby uzdrowien.
Uwazam ze wiara w Boga tylko moze czynic cuda.

Pozdrawiam :aniol:
17-11-2005 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #30
 
Ela napisał(a):Ja osobiscie jestem sceptycznie nastawiona na te proby uzdrowien.

A jeśli się dokona takie uzdrowienie to co wówczas? Jeśli ktoś był chory a wyzdrowiał dzięki takiemu seansowi to źle postąpił czy nie?

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
18-11-2005 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów