Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bioenergoterapia
Autor Wiadomość
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #286
 
Incubare23 napisał(a):Ale z tym że macie monopol na sprawy duchowe zgodzić się nie mogę :diabelek:
A tymczasem to proste - Trudno bowiem by prawda była rozproszona.
A fakt, iż za wszelką cenę próbuje sie poważyć zasadność działania KRzK jest najlepszym dowodem na to iż pełnia prawdy znajduje się w Kościele założonym przez samego Chrystusa ( czyli - w Kościele Katolickim)

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
24-08-2007 16:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Incubare23 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #287
 
O to mógł bym sie spierać... Jest nawet taka opowiastka o pewnym bożku kłamstwa i głupich kawałów który sprawił właśnie czymś takim konflikt, że jedna i druga strona była pewna że ma racje...

G?osz?cy chaos zjednoczeni w jednym...
24-08-2007 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #288
 
Często bywa tak iż to, co najbardziej oczywiste bywa przez niektóre osoby najtrudniejsze do zrozumienia.

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
26-08-2007 00:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Incubare23 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #289
 
Często bywa też w takich przypadkach że prawda jest subiektywna(albo to co nią sie wydaje) lub właściwie lepiej powiedzieć że każda z 2 stron zna tylko połowę prawdy...

G?osz?cy chaos zjednoczeni w jednym...
26-08-2007 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #290
 
To można sprawdzić w oparciu o analizę wielu materiałów źródłowych i po próbie połączenia wszelkich argumentów w logiczna całość.

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
28-08-2007 01:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #291
Beatyfikować bioenergoterapeutów
Leczenia można się nauczyć - robią to lekarze. Ale uzdrawianie to dar. Większość bioenergoterapeutow ma prawdziwe dowody, w tym również lekarskie (badania USG, tomografia komputerowa), na temat cudownego uzdrowienia. Dlatego trybunał pod
przewodnictwem abp. Alfonsa Nossola nie robiąć wyjątków, a zrobił to z Marią Luizą Merkert powinien natychmiast rozpocząć proces beatyfikacyjny bioenergoterapeutów. W Polsce jest bardzo dużo uczciwych uzdrowicieli, którzy bezpłatnie lub za symboliczną opłatą (muszą płacić ZUS, podatek) sprawiają, że ludzie odzyskują na długo zdrowie.
01-10-2007 07:17
Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #292
Re: Beatyfikować bioenergoterapeutów
Iwonka napisał(a):powinien natychmiast rozpocząć proces beatyfikacyjny bioenergoterapeutów.
POPIERAM ! :diabelek:

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
01-10-2007 10:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #293
 
Iwonka napisał(a):powinien natychmiast rozpocząć proces beatyfikacyjny bioenergoterapeutów.
Dobrze, że kobiet nie rządza w Kościele...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
01-10-2007 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #294
Beatyfikować bioenergoterapeutów
Za radą paru osób z forum udałam sią z synkiem po pomoc do księdza egzorcysty. Po spotkaniu delikatnie zapytałam o dowód wdzięczności, dostałam odpowiedz - co łaska, dałam 50 zł. Zauważyłam, że ksiądz lekko się skrzywił, dlatego już przez następne spotkania dawałam po 100zł, a było ich 7. Byłam pełna nadziei na poprawę w zachowaniu mojego synka, ale szybko się zawiodłam, bo stan psychiki i zachowanie syna się ciągle pogarszał, więc zrezygnowałam. Koleżanka z pracy dała mi adres do bioenergoterapeuty. Dziecko skorzystało tylko z 4 zabiegów, a za wizytę płaciłam po 20 zł. Problemy u dziecka ustąpiły już po pierwszej wizycie. Taki stan utrzymuje się już 6 tydzień, jestem mu wdzięczna za okazaną pomoc.
Myśle, że ten ksiądz egzorcysta nie ma daru, jest tylko wyuczonym specjalistą tak jak większość lekarzy. Duża część bioenergoterapeutow posiada ów dar od Boga.
01-10-2007 22:10
Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #295
 
A ja się spytam krótko "Iwonko":
Byłaś u egzorcysty w realu czy wirtualnie ?
To samo u "energoterapeuty" ...

Mam ponadto jeszcze jedną prośbę - byś nie wypisywała na tym forum takich idiotyzmów jak te poprzednie.
Tak się składa że ja byłem 'energoterapeutą" i dobrze wiem z czym wiąże się wiara w "energoterapie".
Musiałem również skorzystać z pomocy Egzorcysty.
I mówię bez ogródek, że to co wypisujesz na temat Egzorcystów jest najprawdopodobniej zwykłym kłamstwem.
W ramach czystej uczciwości i dla sprawdzenia - bardzo proszę o podanie imienia i nazwiska tego rzekomo "katolickiego" (jak rozumiem po treści poprzedniej wiadomości) kapłana - Egzorcysty oraz datę i miejsce spotkania.
Cóż - może się jednak okazać niezbędna wizyta u biskupa i cofniecie licencji ..
zatem - bardzo proszę o podanie wszelkich namiarów ...
Jeżeli to co piszesz jest zwykłym wymysłem to proszę o sprostowanie kłamstwa.

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
01-10-2007 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #296
 
ddv napisał(a):mówię bez ogródek, że to co wypisujesz na temat Egzorcystów jest najprawdopodobniej zwykłym kłamstwem.

Dziwnym trafem moje kontakty z tym środowiskiem potwierdzają wersję ddv...

Przypadek :?: A nie mówię o jednym kapłanie.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
01-10-2007 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #297
 
Iwonka napisał(a):Myśle, że ten ksiądz egzorcysta nie ma daru, jest tylko wyuczonym specjalistą tak jak większość lekarzy. Duża część bioenergoterapeutow posiada ów dar od Boga.
I myśl tak dalej. Tym samym zacznij też zbierać informacje na temat symonii. Z tym tylko, że to TY uprawiasz symonię, nie zaś ów kapłan. Człowiek to taka istotka, że słucha najczęsciej tego, czego chce słuchać, a nie co powinien. Przy okazji: Czas pokaże, ile naprawdę warte były seanse bioenergo.

[ Dodano: Pon 01 Paź, 2007 22:49 ]
ddv napisał(a):W ramach czystej uczciwości i dla sprawdzenia - bardzo proszę o podanie imienia i nazwiska tego rzekomo "katolickiego" (jak rozumiem po treści poprzedniej wiadomości) kapłana - Egzorcysty oraz datę i miejsce spotkania.
Cóż - może się jednak okazać niezbędna wizyta u biskupa i cofniecie licencji ..
zatem - bardzo proszę o podanie wszelkich namiarów ...
Jeżeli to co piszesz jest zwykłym wymysłem to proszę o sprostowanie kłamstwa.
DDV - respect for you. To się nazywa postawa godna katolika. Oby jak najwięcej takich głosów w Kościele. Choć nie do końca wiem, czemu sugerujesz ukaranie kapłana. Przecież z opisu Iwony nie wynika, by ksiądz cokolwiek źle zrobił. To jej ocena, iż się skrzywił gdy dawała mu 5 dych. To, że pojawiła się jakakolwiek reakcja w jego zachowaniu o niczym nie świadczy. Może mu po prostu coś do oka wpadło, albo nerw w policzku przeskoczył. To się zdarza kazdemu człowiekowi.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
01-10-2007 22:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #298
 
... ale nie dowiesz sie, do czego mogły doprowadzić modlitwy kapłana Smutny szybciej nie oznacza lepiej.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
01-10-2007 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #299
 
A, i jeszcze jedno:
Iwonka napisał(a):Problemy u dziecka ustąpiły już po pierwszej wizycie. Taki stan utrzymuje się już 6 tydzień, jestem mu wdzięczna za okazaną pomoc.
W 9 przypadkach na 10 - co nagle, to po diable.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
01-10-2007 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #300
Re: Beatyfikować bioenergoterapeutów
Iwonka napisał(a):Duża część bioenergoterapeutow posiada ów dar od Boga.
A pozostali dostali ów dar od kogo ? :hm:

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
02-10-2007 02:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
5 gości

Wróć do góryWróć do forów