Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bioenergoterapia
Autor Wiadomość
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #496
 
heysel napisał(a):Takie "zdolności" posiada każdy człowiek, może tylko nie wyćwiczone.
To po co nam lekarze :-k

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
11-12-2008 20:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #497
 
Uśmierzanie bólu to nie leczenie.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
11-12-2008 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #498
 
heysel napisał(a):Uśmierzanie bólu to nie leczenie.
Taaaaa ? To powiedz, to tym którzy nie mogą zostać ulczeni, a tylko lekarze uśmierzają ból, lub opóżniają rozwój choroby.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
11-12-2008 20:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #499
 
Proszę szanownej pani moderator, proszę nie wyrywać z kontekstu moich wypowiedzi. Kiedy napisałem o uśmierzaniu bólu miałem stricte na myśli "zdolności" w stylu : przykładam rękę gdzie boli i ból odchodzi. I w tym sensie to nie jest żadne właściwe leczenie.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
11-12-2008 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #500
 
heysel napisał(a):Proszę szanownej pani moderator, proszę nie wyrywać z kontekstu moich wypowiedzi. Kiedy napisałem o uśmierzaniu bólu miałem stricte na myśli "zdolności" w stylu : przykładam rękę gdzie boli i ból odchodzi. I w tym sensie to nie jest żadne właściwe leczenie.
Aha, to poprostu doszło do nieporozumienia. To w takim razie, to nie ma oczywiście leczenia, tylko ściema. Biorąc pod uwagę bio, to jest szkodzenie a nie leczenie.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
11-12-2008 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #501
 
Rachel napisał(a):to nie ma oczywiście leczenia, tylko ściema.
Nie, nie ściema tylko działanie temperaturą. Ściema zaczyna się wtedy jak ktoś mówi, że właściwie leczy przykładając dłonie tam gdzie boli, a nie tylko uśmierza ból.
Takie "zdolności" uśmierzania bólu posiada każdy człowiek.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
11-12-2008 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #502
 
heysel napisał(a):Takie "zdolności" uśmierzania bólu posiada każdy człowiek.
Autosugestia?

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
11-12-2008 21:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #503
 
Rachel napisał(a):Autosugestia?
Też. Ale także np. działanie zimnym na poparzone miejsce.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
11-12-2008 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kłosek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #504
 
Ja oficjalnie się przyznaje ze w tego typu leczenie nie wierze, bo człowiek sam z siebie takich predyspozycji nie ma. Nie jest to też działanie czysto Boże więc nie polecam tego typu praktyk. Bo można sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc. Konsekwencje są na początku nie widoczne ale nagle jakaś depresja, zły nastrój, jesli ktos prowadzi życie duchowe to zaczyna się ono sypać, człowiek zaczyna gasnąć duchowo i emocjonalnie a stąd tylko krok do samobójstwa.

SZUKAM CIĘ PANIE O WCHODZIE WZYWAM GDY NOC SIĘ PRZYBLIŻA...
11-12-2008 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Komzar Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 490
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #505
 
Kama100 napisał(a):Ja oficjalnie się przyznaje ze w tego typu leczenie nie wierze, bo człowiek sam z siebie takich predyspozycji nie ma. Nie jest to też działanie czysto Boże więc nie polecam tego typu praktyk.
Kolejny wszytko wiedzący. A skąd wiesz, że człowiek takich zdolności sam z siebie nie ma? a tym bardziej skąd wiesz, że to nie działanie boga jak wszytko, dokładnie wszytko dzieje się za jego wolą.
11-12-2008 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #506
 
Nie Komzar, jeżeli zastrzelisz swoją żonę, to nie będzie to zgodne z wolą Bożą.
Wybory człowieka nie są na nim wymuszane, a wola Boża to nie jest fatum.
Nie istnieje predestynacja.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
11-12-2008 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Komzar Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 490
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #507
 
Oj Omyk. Coś Ci się pomyliło. Dla Wszechwiedzącego jest tylko 'predestynacja'. Oczywiście ze to są moje wybory bo ja nie znam przyszłości ale On zna i znał ją w momencie gdy mnie stworzył. Tworzył mnie zgodnie ze swoja wolą więc wszytko co robię jest zgodne z Jego Wolą, bo to Wola to akt stworzenia i od tego momentu wszytko już jest dla Boga w waszym rozumieniu znane.
Nie pamiętasz. Dla niego nie ma początku ani końca jest tylko Istnienie. Więc nie ma mowy o czymś takim jak czas czy przyszłe moje decyzje. On je wszystkie znał w momencie jak stworzył świat Uśmiech
11-12-2008 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #508
 
Komzar napisał(a):On je wszystkie znał w momencie jak stworzył świat
Rdz 18,20-21 napisał(a):20 Po czym Pan rzekł: «Skarga na Sodomę i Gomorę głośno się rozlega, bo występki ich [mieszkańców] są bardzo ciężkie.
21 Chcę więc iść i zobaczyć, czy postępują tak, jak głosi oskarżenie, które do Mnie doszło, czy nie; dowiem się».
#-o W takim wypadku jak mógł cokolwiek iść się dowiedzieć ? Jaja sobie z ludzi robił ?

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
11-12-2008 23:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #509
 
Nie, to Tobie się coś pomyliło. Oczywiście, że Bóg zna każdą Twoją decyzję. Nie znaczy to jednak, że nie możesz zrobić czegoś wbrew Jego woli. Owszem, nie możesz zrobić niczego wbrew Jego wiedzy i przyzwoleniu, ale to nie jest równe Jego Woli. Jego Wola to najlepszy z możliwych planów, natomiast przyzwolenie na robienie głupot wynika z podarowanej nam wolnej woli. Możemy wybrać zły plan.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
11-12-2008 23:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #510
 
Offtop leci. A co do predestynacji - Wszechwiedza Boga polega w aspekcie że zna wszelkie możliwe sploty wypadków, konsekwencje każdej absolutnie decyzji, zna kilka pewnie i miliardów naszych możliwych kolei losu, w zależności od tego, jakiego wyboru dokonujemy codziennie - i na każdej ścieżce nas wspiera ku dobru.

EOOT. :patrzy: :offtopic:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
11-12-2008 23:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów