Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bioenergoterapia
Autor Wiadomość
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #136
 
DARTH_HELMUTH napisał:
Cytat:Biomen, a co powiesz o tym delikwencie?
http://www.nowak.pl/
Jak kiedyś pokazywał się w "Polsacie" to cała moja rodzina przed ekranem obmacywała butelki z wodą. Ale miałem wtedy ubaw.

A pamiętam tego gościa z Polsatu. U mnie tak samo było z moją rodzinką.
Hehehe Duży uśmiech

fopic napisał:
Cytat:Każda czakra jest ważna i pełni swoją rolę. To co piszesz o trzymaniu otwartych tylko czakr dłoni żeby puszczać z nich energię a pozostałe mieć pozamykane żeby nie podpaść katolikom to jakaś komedia.

Tak wywnioskowałem po przeczytaniu świadectwia o.Verlide - w medytacji transcendentalnej otwiera się główne czakry, żeby osiągnąć stan nirwany i jest się wtedy podatnym na działanie obcych energii.
Wiem, że każda czakra jest ważna ale te główne to jak pień drzewa, a czakry mniejsze to jak gałązki. Hehe ale porównanie Duży uśmiech
Więc według mnie rozwijanie głównych czakr jest niebezpieczne, a rozwijanie czakr mniejszych np. dłoni jest bezpieczniejsze - chyba :? - dlatego chce to sprawdzić.
Ale po spowiedzi raczej nie będe mógł. Chyba, że...

fopic napisał:
Cytat:Są odrębnymi dziedzinami ale taki podział jak ty robisz, że bioenergo jest dobra a radiestezja, szamanizm, healing, reiki itp. są złe jest nieprawdziwy.


Czy bioenergoterapia jest dobra, to tego do końca nie wiem. Ale w założeniach tej całej bio... nie chodzi o to, żeby wchodzić w kontakt z innymi bytami.
A szamanizmie już w takie kontakty się wchodzi.
Co do radiestezji i całej reszty to się dobrze w tym nieorientuje - więc może przesadziłem.
Jak ddv zaszkodziło wahadeło, to się w to nie będe "bawił".

fopic napisał:
Cytat:Leczeniem przy pomocy kontaktu z duchami zajmują się szamani ale bioenergo z racji ich wrażliwości na energie pozazmysłowe takie kontakty również nie są obce. Na pewno nie odcinają się od nich i nie potępiają tak jak ty.

Ja potępiam szamanizm, bo jest nie do pogodzenia z katolicyzmem.
A co do bioenergoterapeutów, którym kontakty z duchami nie są obce - to pewnie przez rozwijanie głównych czakr, w tym czakry adźni (trzecie oko) - bo jest podobno odpowiedzialne za zdolności pozazmysłowe.
A ja nie promuje rozwijanie tych czakr.

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
08-02-2007 17:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fopic Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #137
 
Cytat:"Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami." /.../ A więc: poznacie ich po ich owocach. Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie.


Owoce katolicyzmu: Tysiące (dziesiątki tysięcy?) zgwałconych przez księży dzieci. Problem jest tak poważny, że Benedykt XVI w październiku 2006 r. wystosował specjalną odezwę do księży w tej sprawie. To chyba wystarczy. Jak ktoś chce to może sięgnąć do historii np. setki tysięcy zamęczonych i spalonych przez inkwizycję, wyrzynanie całych narodów w imię krzewienia wiary itp. A przed chwilą w TVN mówili, że 60% księży korzysta z usług prostytutek.

Cytat:Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie.

To jest chyba największy problem. Katolicyzm bywa nazywany "religią pawłową" z racji tego, iż jego podstawy zostały stworzone przez człowieka, który Jezusa nie widział na oczy a wiele wskazuje na to, że był chory umysłowo. Polecam teksty na racjonalista.pl.
Stąd owoce takie a nie inne.
08-02-2007 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #138
 
fopic napisał(a):Polecam teksty na racjonalista.pl.
A ja i większość użytkowników tego forum: nie polecamy! :krzywy:

[ Dodano: Czw 08 Lut, 2007 19:06 ]
fopic napisał(a):Tysiące (dziesiątki tysięcy?) zgwałconych przez księży dzieci
Och! A może miliony od razu!

Poza tym chciałam zwrócić uwagę, że temat jest o czymś innym.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-02-2007 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krzysiek_enoch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #139
 
fopic napisał(a):Katolicyzm bywa nazywany "religią pawłową" z racji tego, iż jego podstawy zostały stworzone przez człowieka, który Jezusa nie widział na oczy a wiele wskazuje na to, że był chory umysłowo. Polecam teksty na racjonalista.pl.
Stąd owoce takie a nie inne.
Widzę, że i Ciebie "ukąsiła" ta muzułmańsko/judaistyczna idea Uśmiech
Też nad tym kiedys myślałem, ale lektura Biblii jest dowodem na to, że nauczanie Pawła i Pana Jezusa jest ze sobą jak najbardzej zgodna.
Polecam uważną lekturą Pawła.

pozdrawiam Cię fopic
08-02-2007 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mietio Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 43
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #140
 
Witaj Biomen

Pokrótce idzie to tak: Bioenergoterapia nawiązuje do filozofii Wschodu. Energia dobra i zła, męska i żeńska. Jeżeli jest równowaga, to człowiek jest zdrowy. Bioenergoterapeuci uważają że potrafią sterować tą energią (ustawić równowagę). Problem jest w tym, że nie wiemy nic o tej energii, oprócz tego że jest w każdym ciele. Nie ma sposobu by się uczyć o tej energii, by nią sterować świadomie i sami bioenergoterapeuci nie wiedzą jak to robią.

Grzech bioenergoterapii polega na mieszaniu pogańskiej wiary wschodu z pseudonaukowością oraz wiarą chrześcijańską!! Wschód wierzy, że energia ta jest boska (panteizm). Prawdziwa nauka nie wypowiada się na temat bioenergii jako sposobu leczenia. Wiara w Chrystusa i w Boga, który jest inny jak my wyklucza jakiekolwiek boskie energie.

Pytanie I:
Czy poszedłbyś do lekarza gdybyś wiedział, że nie zna twojej choroby, że nie zna się na leczeniu i pozwoliłbyś mu wycinać pewne organy jak mu się trafi?? Lub karmić mu się jakimiś tabletkami, których on sam nie zna??

Pytanie II:
Jeżeli Jezus uzdrawiał energią a nie Mocą Bożą, to Jezusa trzeba by nazwać największym Bioenergoterapeutą. I nie był by potrzebny kontakt z Bogiem do cudów. W jakiego wierzysz Jezusa??

Mam nadzieję, że będzie to jakaś dobra pomoc...

Jak coś to pytaj a podam Tobie jakieś dobre źródła...
Pozdrawiam, xmietio
08-02-2007 23:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #141
 
fopic napisał(a):Owoce katolicyzmu: Tysiące (dziesiątki tysięcy?) zgwałconych przez księży dzieci. Problem jest tak poważny, że Benedykt XVI w październiku 2006 r. wystosował specjalną odezwę do księży w tej sprawie. To chyba wystarczy. Jak ktoś chce to może sięgnąć do historii np. setki tysięcy zamęczonych i spalonych przez inkwizycję, wyrzynanie całych narodów w imię krzewienia wiary itp. A przed chwilą w TVN mówili, że 60% księży korzysta z usług prostytutek.
Taaa...
A zapewne robili "księża - bioenergoterapeuci" w sowieckich lub hitlerowskich łagrach w których to służyli jako strażnicy by mieć wolną rękę i móc swobodnie przeprowadzać eksperymenty medyczne ... :?:
Noż- tak prywatnie mówiąc to z bajek polecam Kraszewskego lub Lafointaine'a - a w żaden sposób nie używaj swojego źródła informacji ...
By przez przypadek i Tobie kiedyś nie przyśnił się jakiś ufoludek który każe ci leczyć lub wyjmować kregosłupy z ciała i naprawiać ... :roll:

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
09-02-2007 00:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #142
 
Biomen napisał(a):Z tego sie nie spowiadam bo w Katechizmie Kościoła Katolickiego Kościół nie ma stanowiska w tej sprawie



Stolica Apostolska wydała dokument pt. "Jezus Chrystus dawcą wody żywej" poświęcony najwazniejszym zagadnieniom New Age. Bioenergoterapia została tam otwarcie potępiona, jako zwykły spirytyzm, to jest stanowisko Kościoła Katolickiego.

Z Katechizmu Kościoła katolickiego:
2117 Wszystkie praktyki magii lub czarów, przez które dąży się do pozyskania tajemnych sił, by posługiwać się nimi i osiągać nadnaturalną władzę nad bliźnim - nawet w celu zapewnienia mu zdrowia - są w poważnej sprzeczności z cnotą religijności. Praktyki te należy potępić tym bardziej wtedy, gdy towarzyszy im intencja zaszkodzenia drugiemu człowiekowi lub uciekanie się do interwencji demonów. Jest również naganne noszenie amuletów. Spirytyzm często pociąga za sobą praktyki wróżbiarskie lub magiczne. Dlatego Kościół upomina wiernych, by wystrzegali się ich. Uciekanie się do tak zwanych tradycyjnych praktyk medycznych nie usprawiedliwia ani wzywania złych mocy, ani wykorzystywania łatwowierności drugiego człowieka.





Cytat:There is a remarkable variety of approaches for promoting holistic health, some derived from ancient cultural traditions, whether religious or esoteric, others connected with the psychological theories developed in Esalen during the years 1960-1970. Advertising connected with New Age covers a wide range of practices as acupuncture, biofeedback, chiropractic, kinesiology, homeopathy, iridology, massage and various kinds of “bodywork” (such as orgonomy, Feldenkrais, reflexology, Rolfing, polarity massage, therapeutic touch etc.), meditation and visualisation, nutritional therapies, psychic healing, various kinds of herbal medicine, healing by crystals, metals, music or colours, reincarnation therapies and, finally, twelve-step programmes and self-help groups.(25) The source of healing is said to be within ourselves, something we reach when we are in touch with our inner energy or cosmic energy.


http://www.vatican.va/roman_curia/pontif...ge%20ideas

z oficjalnej strony Watykanu! oficjalne oświadczenie!

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
09-02-2007 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #143
 
Biomen napisał(a):Więc według mnie rozwijanie głównych czakr jest niebezpieczne, a rozwijanie czakr mniejszych np. dłoni jest bezpieczniejsze - chyba - dlatego chce to sprawdzić.
Biomen napisał(a):to pewnie przez rozwijanie głównych czakr, w tym czakry adźni (trzecie oko) - bo jest podobno odpowiedzialne za zdolności pozazmysłowe.
A ja nie promuje rozwijanie tych czakr.
Rozwijanie JAKICHKOLWIEK "czakr" jest sprzeczne z chrzescijaństwem i jest niebezpieczne.
Tak samo jak każde operowanie "energiami duszy" - jak już ci to dokładnie i bardzo szeroko wyjaśniono ...

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
11-02-2007 01:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #144
 
Witam mietio
Cieszę się, że ksiądz się włączył. Zacznijmy więc nasze rozważania.

mietio napisał(a):Grzech bioenergoterapii polega na mieszaniu pogańskiej wiary wschodu z pseudonaukowością oraz wiarą chrześcijańską!!

Mnie nie obchodzi, pogańska wiara wschodu - ani trochę.
Obecnie bardziej interesuje mnie zbadanie tego zjawiska bioenergoterapii.
Nie mam zamiaru zostawać bioeneroterapeutą.

Poprostu przeczytałem kiedyś książkę o uzdrawianiu -"Stara sztuka uzdrawianai" Choa Kok Sui i wypróbowałem pare technik. Co prawda nie jest w niej napisane, że to bioenergoterapia ale właśnie ona to opisuje.
Nauczyłem się z niej uwrażliwiania czakr dłoni na wyczuwanie energi aury - im dłużej się to trenuje tym silniejsze są jej odczucia.
Może to głupio brzmi ale ta metoda pozwala stać się świadomym własnej bioenergii, czakr, aury.
Dalsze metody to oczyszcznie i przesyłanie energii.
Próbowałem trochę tego leczenia na mojej rodzince, dokładnie na jednej osobie ale jestem zbyt wielkim amatorem, żeby jej pomóc na taką przypadłość. Więc lepiej tego nie będe robił.

Cytat: Wschód wierzy, że energia ta jest boska (panteizm).
...Wiara w Chrystusa i w Boga, który jest inny jak my wyklucza jakiekolwiek boskie energie.

Ja twierdzę, że nie jest ona boska ale stworzona przez Boga jak wszystko co na tym świecie. Człowiek nie ma w sobie boskiej mocy. Takie jest moje zdanie na ten temat.


Cytat:Prawdziwa nauka nie wypowiada się na temat bioenergii jako sposobu leczenia.

Bo widać nie potrafią dostrzec tej boenergii - jeszcze.
Ale spox będe cierpliwy.


Cytat:Pytanie I:
Czy poszedłbyś do lekarza gdybyś wiedział, że nie zna twojej choroby, że nie zna się na leczeniu i pozwoliłbyś mu wycinać pewne organy jak mu się trafi?? Lub karmić mu się jakimiś tabletkami, których on sam nie zna??

Czy poszedłbym do takiego lekarza - nie.
Ale teoretycznie wszystko jest wiadome w bioenergo.
W całym tym uzdrawianiu polega to na tym, żę bada się aurę chorego i wyczuwa się za pomocą uwrażliwionych czakr dłoni miejsc, w których znajduje się niedobór energii lub jej nadmiar (zwykle miejsca chorób, stanów zapalnych itp. ciała fizycznego) . Następnie stosuje się oczyszczanie (co wcześniej opisałem na str. 4) i energetyzacje przez pobliską czakrę chorego.

Co do własnej bioenergii, to jednak nie mam absolutnej pewności czy jest ona taka w 100% własna. Nie znam dokładnego jej żródła.
Dobrze, że to do mnie dotarło po tych wszystkich postach na katoliku i tutaj.

Czli już wiem, że nic nie wiem Duży uśmiech Smutny

Cytat:2117 Wszystkie praktyki magii lub czarów, przez które dąży się do pozyskania tajemnych sił, by posługiwać się nimi i osiągać nadnaturalną władzę nad bliźnim - nawet w celu zapewnienia mu zdrowia - są w poważnej sprzeczności z cnotą religijności. Praktyki te należy potępić tym bardziej wtedy, gdy towarzyszy im intencja zaszkodzenia drugiemu człowiekowi lub uciekanie się do interwencji demonów. Jest również naganne noszenie amuletów. Spirytyzm często pociąga za sobą praktyki wróżbiarskie lub magiczne. Dlatego Kościół upomina wiernych, by wystrzegali się ich. Uciekanie się do tak zwanych tradycyjnych praktyk medycznych nie usprawiedliwia ani wzywania złych mocy, ani wykorzystywania łatwowierności drugiego człowieka.

No i jak to zinterpretujecie bo ja rozumiem to tak:
Bioenergoterapia to nie czary, nie magia.
A nawet jeśli, to cóż ma znaczyć słowo "tajemne siły" - demony itp. - to tym bardziej nie jest to o bioenergo.
"Nadnaturalna władza nad bliźnim" - nie mam takowej Duży uśmiech

Scott napisał(a):Stolica Apostolska wydała dokument pt. "Jezus Chrystus dawcą wody żywej" poświęcony najwazniejszym zagadnieniom New Age. Bioenergoterapia została tam otwarcie potępiona, jako zwykły spirytyzm, to jest stanowisko Kościoła Katolickiego.

Tylko w bioenergoterapii nie chodzi o kontakt z duchami, demonami itp. To jest już wtedy spirytyzm, gdy dochodzi do takiego kontaktu. Coś mi się wydaję, że Kościół pomylił chyba pojęcia albo Ty cosik tu mieszasz.

[ Dodano: Nie 11 Lut, 2007 00:38 ]

ddv napisał(a):Rozwijanie JAKICHKOLWIEK "czakr" jest sprzeczne z chrzescijaństwem i jest niebezpieczne.
Tak samo jak każde operowanie "energiami duszy" - jak już ci to dokładnie i bardzo szeroko wyjaśniono ...

Rozwijanie czakr jest sprzeczne z chrześcijanizmem - gdzie jest to napisane?
Operownie "energiami duszy" też - hmm coś czuje niedobór argumentacji.

mietio napisał(a):Pytanie II:
Jeżeli Jezus uzdrawiał energią a nie Mocą Bożą, to Jezusa trzeba by nazwać największym Bioenergoterapeutą. I nie był by potrzebny kontakt z Bogiem do cudów. W jakiego wierzysz Jezusa??

Oczywiście Jezus uzdrawiał Mocą Bożą, bo przecież jest w końcu Synem Boga. W to wierzę.

[ Dodano: Nie 11 Lut, 2007 00:53 ]

mietio napisał(a):Mam nadzieję, że będzie to jakaś dobra pomoc...

Zawsze coś niż nic Duży uśmiech
THX

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
11-02-2007 01:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
67-85-21 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #145
 
Wynika u was lekki brak w faktach

Reika- bioenergioterapia ztwierdzona przez WHO(Światowa organizacje zdrowia Uśmiech )

Powstala o wiele wczesniej ale do jej odnowy przyczynil sie katolicki ksiadz pracujacy w japoni wraz z studentami. Owy ksiadz prowadzil badania nad uzdrowieniami Jezusa i w wyniku jego badan zostala rekultywowana reika Uśmiech

Praca z czakrami otwiera na kontakt z istotami duchowymi- z Aniolem Strózem z innymi Aniolami ze swietymi a czasem nawet ze samym Bogiem Uśmiech Jest cos grzesznego w kontakcie z istotami pochodzenia czysto duchowego ??

Szatana tutaj nie da sie wliczyc poniewaz nie ma zadnej wladzy nad czlowiekiem puki sam czlowiek mu na to nie przyzwoli Uśmiech :aniol:

Taka mala awersja do tematu Uśmiech Zamiast patrzec jak inni patrza spróbujcie samemu przeanalizowac
11-02-2007 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #146
 
Biomen, alboś ślepy jest, albo udajesz.


Scott napisał(a):therapeutic touch
Scott napisał(a):nutritional therapies, psychic healing

Biomen napisał(a):Rozwijanie czakr jest sprzeczne z chrześcijanizmem - gdzie jest to napisane?
Operownie "energiami duszy" też - hmm coś czuje niedobór argumentacji.
człowieku- ale nowomowa New Age. Bajeczki, nic więcej, jak sie mamy do bajek ustosunkować? Smiać sie czy płakać?

67-85-21 napisał(a):Taka mala awersja do tematu Uśmiech Zamiast paczec jak inni pacza spróbujcie samemu przeanalizowac
przeanalizowane 1000 razy, już o tym pisałem, ale zeby to przeczytać trzeba umieć czytać, brutalna prawda.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
11-02-2007 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #147
 
Co do szatana, muszę przyznać tu rację. Poza tym jak uwzględnicie fakt, że szaman kontaktuje się z Duchem opiekuńczym, bądź co bądź Aniołem Stróżem?

Coś o tym wiem. Jak ktoś napisał nie na tylko bieli i czerni, ale są różnestopnie szarości.
Czy kontakt ze zmarłą duszą jest grzechem?

[ Dodano: Nie 11 Lut, 2007 10:28 ]
Bioenergoterapia to manipulacja subtelnymi energiami ciał. Bądź co bądź leczenie!
Przecież jeżeli trzeba uratować czyjeś życie, dajmy na to, a medycyna zawiedzie, to co? Dać komuś umrzeć czy dopuścić szamana/bioenergoterapeutę?
11-02-2007 11:25
Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #148
 
Musashii napisał(a):Poza tym jak uwzględnicie fakt, że szaman kontaktuje się z Duchem opiekuńczym, bądź co bądź Aniołem Stróżem?
dusze z Nieba same nie przyjdą wzywane w ten sposób, z czyśca nie wypuszczą, tym bardziej z piekła. Przychodzi sam zły ale zamaskowany, konczy sie zniewoleniem.

Musashii napisał(a):Czy kontakt ze zmarłą duszą jest grzechem?
przeciwko 1 przykazaniu, kontakt z zamaskowanym szatanem[wszystkie upadłe duchy są zwane szatanami].

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
11-02-2007 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
67-85-21 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #149
 
Scott napisał(a):człowieku- ale nowomowa New Age. Bajeczki, nic więcej, jak sie mamy do bajek ustosunkować? Smiać sie czy płakać?

Widze tutaj duzy brak wiedzy :/ Rozwój czakr pojawia sie w cywilizacjach równie starszych niz chrzescijanstwo i New Age. Po za tym New Age nawet wsrod okultystów nie cieszy sie dobrym imieniem Język

Scott napisał(a):przeanalizowane 1000 razy, już o tym pisałem, ale zeby to przeczytać trzeba umieć czytać, brutalna prawda.

Sorry ale jak przeczytalem ze neguje sie to ze Jezus jest bioenergoterapeuta, a kiedy udowodnil ksiadz ze jednak jest to mi zabraklo tchu w płucach i musialem to napisac Duży uśmiech

Gdy ktos nazywa cie glupcem to tak naprawde próbuje ukryc swoja wade...
11-02-2007 11:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #150
 
Musashii napisał(a):Przecież jeżeli trzeba uratować czyjeś życie, dajmy na to, a medycyna zawiedzie, to co? Dać komuś umrzeć czy dopuścić szamana/bioenergoterapeutę?
i tak czeka go potem wieczna meczarnia w piekle. pozatym- jest Bóg który może uleczyć w normalny sposób, bez zniewolenia.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
11-02-2007 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów