Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intencje różańcowe
Autor Wiadomość
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #61
 
Ja jestem za ... :aniol:

Prosimy Ci?, Panie Bo?e, niech w niebie wspiera nas modlitwa twojej m?czennicy Pauliny, aby zawsze wspomaga?o nas or?downictwo tej, któr? na ziemi otaczamy wielk? czci?. Amen.
08-04-2006 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #62
 
=D>
08-04-2006 22:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #63
 
No i mamy 14 kwietnia. czy ktos moze rozpisac zmiane tajemnic, bo jutro, czyli za pare godzin juz jest 15 kwiecien! :aniol:

Prosimy Ci?, Panie Bo?e, niech w niebie wspiera nas modlitwa twojej m?czennicy Pauliny, aby zawsze wspomaga?o nas or?downictwo tej, któr? na ziemi otaczamy wielk? czci?. Amen.
14-04-2006 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #64
 
juz sie tym zajelem Uśmiech :aniol:
pozdrawiam Uśmiech :roll2:
14-04-2006 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #65
 
Wspaniale, czyli jestesmy "all set" Duży uśmiech
14-04-2006 23:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
GMS Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #66
 
jak ten czas szybko leci,no ale widzę,że nie tylko mi uciekł ten miesiąc Uśmiech ,bo dziś już 15 maja a tu ani intencji ani zmiany tajemnic...

[ Dodano: Pon 15 Maj, 2006 13:19 ]
a może by tak, ponieważ zbliża sie Zesłanie Ducha Świętego, to jakoś może powiązać z tym intencję, np. o otwarcie się jak najlepsze jak najszerszych rzesz ludzi na Jego działanie,jeśli nie macie jakichś innych konkretnych intencji
15-05-2006 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
meta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #67
 
A więc od 15 maja modlimy się:


Uśmiech
O otwarcie się jak najlepsze, jak najszerszych rzesz ludzi na działanie Ducha Świętego, z prośbą o Światło i Dary Ducha Świętego, abyśmy umieli je każdego dnia w sobie odkrywać oraz umieli zawsze podążać drogą światłości.



_____________________
15-05-2006 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #68
 
Piekna intencja. :aniol:
18-05-2006 03:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #69
 
Dzieki GSM Uśmiech
18-05-2006 09:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #70
 
Czy mogłabym Was prosić o modlitwę za mnie? Pracuję obecnie poza Olsztynem, nie mam właściwie dostępu do żadnego kościoła (bo wszędzie daleko) - z Bożą pomocą udało mi się dostać do niego w niedzielę, czuję, że moje życie duchowe może lec tutaj w gruzach. Sama praca mi się podoba i zależy mi na niej, ale właśnie ta niemożliwość tego bezpośredniego kontaktu z Bogiem no i towarzystwo jakie tu mieszka i pracuje sprawiają, że mocno się zaczynam od Boga oddalać Smutny Bardzo Was proszę o wsparcie modlitewne, chociażby w tej intencji bym choć raz w tygodniu mogła się znaleźć w kościele na mszy, zwłaszcza chodzi mi o niedzielę Smutny Z góry dziękuję.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
05-07-2006 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
stami Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #71
 
Offca napisał(a):Czy mogłabym Was prosić o modlitwę za mnie? Pracuję obecnie poza Olsztynem, nie mam właściwie dostępu do żadnego kościoła (bo wszędzie daleko) - z Bożą pomocą udało mi się dostać do niego w niedzielę, czuję, że moje życie duchowe może lec tutaj w gruzach. Sama praca mi się podoba i zależy mi na niej, ale właśnie ta niemożliwość tego bezpośredniego kontaktu z Bogiem no i towarzystwo jakie tu mieszka i pracuje sprawiają, że mocno się zaczynam od Boga oddalać Smutny Bardzo Was proszę o wsparcie modlitewne, chociażby w tej intencji bym choć raz w tygodniu mogła się znaleźć w kościele na mszy, zwłaszcza chodzi mi o niedzielę Smutny Z góry dziękuję.


Witaj.Szczęść Boże

Niech Moc Najwyższego Cię osłoni a Maryja przytuli najmocniej do serca.. będziesz w moim sercu i w mojej modlitwie.Niech Dobry Bóg naprowadzi Ciebie na drogę do Zbawienia i Szczęscia.

stami :aniol:

stami
05-07-2006 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #72
 
Offca, jestem z Tobą :!:
05-07-2006 15:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #73
 
Offca, ja tez bede miala Ciebie w swojej modlitwie. Wiem z doswiadczenia co sie czuje w takiej sytuacji, w sumie nawazniejsze sa dobre checi, Pan Bog to widzi i rozumie. :aniol:
06-07-2006 04:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RySia :) Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 215
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #74
 
Offca napisał(a):Bardzo Was proszę o wsparcie modlitewne, chociażby w tej intencji bym choć raz w tygodniu mogła się znaleźć w kościele na mszy, zwłaszcza chodzi mi o niedzielę Smutny Z góry dziękuję.
Również się za Ciebie pomodlę Uśmiech i gorąco pozdrawiam ! Niech Najwyższy czuwa nad Tobą i nie pozwoli Ci na
Offca napisał(a):że moje życie duchowe może lec tutaj w gruzach.
Trzymaj się Oczko

CZerwone: stój!
Zielone: jed?!
Pomara?czowe: Ry?ka!!! Duży uśmiech

...id? ?ni? niemo?liwe, burzy? wszech?wiaty, rozdziera? rzeczywisto?ci w imi? Ojca i Syna... ju? dobrze. :*
06-07-2006 10:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #75
 
Uszka do góry Offca Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
11-07-2006 10:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów