Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intencje różańcowe
Autor Wiadomość
stami Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #91
 
Całym sercem trwam w Modlitwie Różańcowej :aniol:

stami
08-05-2007 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #92
 
Postaram się ta intencję zamieścić zgodnie z twoja prośbą GMS.

A zaglądać to ja tu zaglądam i robię te podziały. Czasami zastępuje mnie admin Gonzo, ale ale teraz narazie mam czas, więc zaglądam.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
09-05-2007 23:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #93
 
Jaka intencja na najbliższy miesiąc??

http://www.ewangelizatorzy.pl
14-06-2007 11:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #94
 
Wy sobie jakoś ustalacie te intencje (np ktoś rzuci pomysł), czy macie konkretny schemat ich wybierania? Bo Annnika mi kazała zmienić tajemnice różańcowe, ale nie wiem co z intencjami, bo ja nie uczestniczę w tej modlitwie i nie wiem jak sobie to ustalacie.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
14-06-2007 11:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #95
 
To może ja zaproponuje...

Za wszystkich głoszących Dobrą Nowiną, aby wypełniali wolę Bożą kierując się jedynie mocą Ducha Świętego. Aby ziarno zasiane w sercach ludzi wydało owoc obfity :wink:

Chodzi mi o sens. Treść można zmienić.. :-k

http://www.ewangelizatorzy.pl
14-06-2007 12:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #96
 
Ok, dodałam i dopisałam też coś od siebie Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
14-06-2007 16:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #97
 
Chciałabym pomodlić się za wszystkich tych, którzy nie odnaleźli jeszcze miłości Boga aby spotkali na swojej drodze dobrych i życzliwych ludzi aby wiara umocniła ich.
Za wszystkich alkoholików i narkomanow, za krzywdzone kobiety i dzieci aby Bóg juz nigdy nie pozwolił zrobić im krzywdy, aby wytrwali w swoich postanowieniach. Nie zapominajmy o tych którzy nie wiedzą co to miłość!!
17-06-2007 13:06
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #98
 
Ok, dodam do intencji na ten miesiąc.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-06-2007 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #99
 
A w sierpniu modlimy się o trzeźwość w narodzie, nie tylko te od promili...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
14-07-2007 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #100
 
Dziś już 17.07 - czy modlimy się w intencji proponowanej przez ks. Marka?
16-07-2007 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #101
 
alus napisał(a):Dziś już 17.07 - czy modlimy się w intencji proponowanej przez ks. Marka?
Ja taką intencje przyjąłem... :roll: z braku innych 8)

http://www.ewangelizatorzy.pl
17-07-2007 00:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #102
 
Przepraszam was za brak nowego podziału tajemnic, nie było mnie troszkę. Dziwię się jednak, że nikt nie zastąpił mnie w tym czasie, ale trudno. Wypada przyjąć winę na siebie.

Zaraz postaram się zrobić ten podział. Zastanawiam się jaka to intencja na ten miesiąc.
Chyba intencja ks.Marka jest tą właściwą?

Na koniec prosiłbym uzytkowników aby nie pisali postów w temacie "Tajemnice różańcowe od...", tam jest zamieszczany przez moderatora lub admina podział tajemnic oraz podawana intencja i tak powinno pozostać. Moderatorów i adminów prosiłbym o pamiętanie blokowania tych tematów, aby nie zamieszczano tam innych wpisów. Tak dla porządku. Jest temat "Intencje..." gdzie można zamieszczać swoje propozycje i jest temat "Zapraszamy do modlitwy ...", gdzie można zgłaszać się do tej grupy różańcowej.
Posty z tematu "Tajemnice różańcowe od 15.06 przeniosłem do tematu "Intencje..."

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
17-07-2007 23:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #103
 
Proponuje, abyśmy modlili się w tym miesiącu o błogosławieństwo oraz dary Ducha Świętego dla uczniów oraz studentów rozpoczynających rok szkolny/akademicki Uśmiech :aniol:

http://www.ewangelizatorzy.pl
14-09-2007 02:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #104
 
Propozycja przyjęta i rozpatrzona przez władze działu pozytywnie. :mrgreen:

Pozdrówka

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
15-09-2007 20:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolonka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #105
 
Proszę o modlitwę za mnie ,pragnę dołączyć do śpiewających w mojej odnowie,ale brakuje mi odwagi...... Uśmiech

lolonka
18-09-2007 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów