Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intencje różańcowe
Autor Wiadomość
GMS Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #76
 
No zdaje się,że ktoś zaspał ;-) mamy już 16 lipca, a intencji ani widu ani słychu....
może pomódlmy sie o pokój na świecie, jak widać ostatnio jest on bardzo zagrożony zwłaszcza na bliskim wschodzie... no i może o to, by każdy z nas w swoim środowisku był apostołem pokoju Uśmiech
16-07-2006 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #77
 
Z powodu ograniczonego czasu nie zaglądałem na forum, postaram się częściej zaglądać a intencja, którą podałeś GMS jest bardzo dobra, mam nadzieję, że nie będzie sprzeciwów.

INTENCJA : o pokój na świecie, jak widać ostatnio jest on bardzo zagrożony zwłaszcza na bliskim wschodzie... i o to, by każdy z nas w swoim środowisku był apostołem pokoju.


Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
16-07-2006 15:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #78
 
Przperaszam bardzo mam male problemy z komputerem i z dostawca internetu i ciezko mi jest cokolwiek zrobic na kompie :/

postaram sie to nadrobic ale nie wiem co z tego wyjdzie :?
16-07-2006 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #79
 
Nic nie szkodzi Gonzo. Myślę, że ktoś zawsze czuwa nad tym działem. Uśmiech Ja staram się nadrabiać zaległości w miarę swoich możliwości czasowych.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
23-07-2006 12:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #80
 
OK, Mamy 15 sierpnia. Wydaje mi sie, ze powinna nasapic zmiana Tajeminc.
Moze ktos ma propozycje intencji na ten miesiac ????

Prosimy Ci?, Panie Bo?e, niech w niebie wspiera nas modlitwa twojej m?czennicy Pauliny, aby zawsze wspomaga?o nas or?downictwo tej, któr? na ziemi otaczamy wielk? czci?. Amen.
15-08-2006 04:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
stami Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #81
 
"Módlmy się, abyśmy przez zasługi i wstawiennictwo
Błogosławionej Dziewicy Maryi zostali doprowadzeni do chwały zmartwychwstania."

stami
15-08-2006 09:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #82
 
popieram Stami Uśmiech
zaraz zajme sie zmiana tajemnic Oczko
15-08-2006 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #83
 
Ela napisał(a):OK, Mamy 15 sierpnia. Wydaje mi sie, ze powinna nasapic zmiana Tajeminc.
Moze ktos ma propozycje intencji na ten miesiac ????

To módlmy się za wszystkich, którzy trwają w różnego rodzaju nałogach, aby Jezus Chrystus okazał im łaskę i pozwolił,aby mogli swoje życie odbudować i oprzeć je
na mocnym fundamencie jakim jest Jezus Chrystus.

Co wy na to :?: :?:

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
15-08-2006 17:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #84
 
stami napisał(a):"Módlmy się, abyśmy przez zasługi i wstawiennictwo
Błogosławionej Dziewicy Maryi zostali doprowadzeni do chwały zmartwychwstania."
i
TOMASZ32 napisał(a):za wszystkich, którzy trwają w różnego rodzaju nałogach, aby Jezus Chrystus okazał im łaskę i pozwolił,aby mogli swoje życie odbudować i oprzeć je
na mocnym fundamencie jakim jest Jezus Chrystus.

No i mamy intencje :aniol:
16-08-2006 02:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
meta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #85
 
Proszę, od 15 września jeszcze raz módlmy się

za wszystkich, którzy trwają w różnego rodzaju nałogach, aby Jezus Chrystus okazał im łaskę i pozwolił,aby mogli swoje życie odbudować i oprzeć je na mocnym fundamencie jakim jest Jezus Chrystus - szczególnie prosimy za najbliższych.

"Bóg jest wielki!"
15-09-2006 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #86
 
Prosze moderatora o zrobienei nowej listy gdzy ja niestety nie mam na to dzis czasu a przez weekend bede na Diecezjalnych Dniach Mlodych Uśmiech

najlepiej jakbys sie tym zajal Tomek Oczko
15-09-2006 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #87
 
Ale jaką listę trzeba robić? Przecież tutaj są tylko intencje na dany miesiąc a intencje omawia się na bieżąco? Uśmiech Jak dotąd nie robiliśmy w tym temacie żadnej listy. Duży uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
16-09-2006 13:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #88
 
No to chyba chodzi o zmiane tajemnic.

Prosimy Ci?, Panie Bo?e, niech w niebie wspiera nas modlitwa twojej m?czennicy Pauliny, aby zawsze wspomaga?o nas or?downictwo tej, któr? na ziemi otaczamy wielk? czci?. Amen.
17-09-2006 00:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #89
 
Jeśli nawet chodzi o zmianę tajemnic to i tak nie jest to właściwy temat na taką listę.
Do tego zakłada się odrębne działy. Uśmiech Po za tym nie wiem jak wyglądają teraz grupy, kto jest w której róży. Trzeba najpierw zrobić listę grup a że jest tylko niecałe 20 osób to wychodzi, że jest jedna róża. Zobaczę jakie tejemnice były ostatnio dla róży o. Pio i jeśli nikt nie ustalił tajemnic to postaram się to zrobić.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
17-09-2006 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
GMS Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #90
 
Witajcie Uśmiech nie wiem czy tu jeszcze ktoś zagląda, ale mam taką nadzieję
Oczywiście mimo, iż się tu nie pojawiam staram sie sumiennie odmawiać swoją tajemnicę różańca ( różnie mi to wychodzi Smutny no ale cóż) ale tu nie o tym... mam prośbę, żeby intencja majowa, tzn. od 15 maja obejmowała wszystkich tych, którzy ostatnimi czasy wyjechali na emigrację, nie wiem czy się nad tym rozpisywać, Bóg wie o co chodzi... może za nich i za ich rodziny, zwłaszcza jeśli zostały w kraju, niech dobry Bóg ma ich w swojej opiece i oby nigdy o Nim nie zapomnieli
Z góry dziękuję za przychylne potraktowanie mojej prośby Uśmiech niech Wam wszystkim również Bóg błogosławiUśmiech papa
08-05-2007 10:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów