Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie wiem co mam zrobić;(
Autor Wiadomość
Marteczka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Nie wiem co mam zrobić;(
Mam problem sama ze sobą... Nie potrafie sobie poradzic z roznymi myslami... Ostatnio coraz czesciej zastanawiam sie nad tym co by bylo gdybym popelnila samobojstwo... Nie wiem jak mam sobie z tym poradzic... Moze znajdzie sie ktos kot mi pomoze??
18-11-2005 10:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
A rozmawiałaś z kimś o swoim problemie? Przedstawiłaś, naświetliłaś cała sprawę?

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
18-11-2005 10:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
o. Pacyfik Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 265
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Marto - polecam Ci odwiedzic Braci Kapucynow w Gorzowie. Jesli oni osobiscie, duchowo nie beda w stanie Ci pomoc... pomysl o poradzie u jakiegos specjalisty. Sprawa moze nie ma tylko duchowego wymiaru.
Pozdrawiam i modle sie za Ciebie....
18-11-2005 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
katharsis Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
hm skąd Ci sie wzieły takie myśli ??Uśmiech czym sie zajmujesz?? uczysz sie gdzies? czy pracujesz?? Uśmiech mozesz powiedzieć coś o sobie?Uśmiech jesli wolisz mozemy porozmawiać prywatanie Uśmiech Przytulanie
Pozdrawiam :aniol:

To co robi?...chc? robi? z mi?o?ci, dla mi?o?ci i w mi?o?ci...
18-11-2005 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #5
 
Marcia, znasz moje zdanie na ten temat, w końcu rozmawiałyśmy o tym nie raz... Ech...

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
19-11-2005 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
o. Pacyfik napisał(a):Marto - polecam Ci odwiedzic Braci Kapucynow w Gorzowie. Jesli oni osobiscie, duchowo nie beda w stanie Ci pomoc... pomysl o poradzie u jakiegos specjalisty. Sprawa moze nie ma tylko duchowego wymiaru.Pozdrawiam i modle sie za Ciebie....

Uśmiech Dlaczego nie mieliby pomoc ? :shock: Dla wierzacego nie ma rzeczy, ktore by sie nie staly.Pan Jezus przeciez pouczal o tym.

Marto zwroc sie do Pana Jezusa, ktory rozumie cie lepiej niz ty sama mozesz to sobie wyobrazic.Juz wiekszego nieszczescia nie ma jako ddac sie w rece tzw. specjalistow.Mysle, ze to moga byc pokusy tj. te mysli samobojcze.Czytalem ksiazke o Sludze Bozej Rozalii Celakownej, ktora tez miewala diabelskie pokusy polegajace na myslach samobojczych.

Modl sie na rozancu czesto.Odwiedzaj Pana Jezusa w Najswietszym Sakramencie.Pros z wiara o pomoc.Nie zawiedziesz sie gdyz jescze nie slyszano aby Pan odrzucil pokorna dusze.

Pozdrawiam Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
24-11-2005 03:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
zgadza sie, ze pomoc w wymiarze duchowym ma ogromne znaczenie, ale czasem niestety moze to nie być wystarczające i może okaza ć sie konieczna pomoc farmakologiczna, ale także terapia ale mysle, że dobrze by było poszukać jakiegoś chrześcijańskiego terapeuty, który spojrzy na problem szerzej.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
27-11-2005 02:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
Julia napisał(a):zgadza sie, ze pomoc w wymiarze duchowym ma ogromne znaczenie, ale czasem niestety moze to nie być wystarczające i może okaza ć sie konieczna pomoc farmakologiczna, ale także terapia ale mysle, że dobrze by było poszukać jakiegoś chrześcijańskiego terapeuty, który spojrzy na problem szerzej.

Julio

Mam ksiazke, lub inaczej, modlitewnik Sw. Ojca Pio w ktorym jest modlitwa uwolnienia.Jest pewne zdanie w tej modlitwie;

duchy depresji i mysli samobojczych odejdzcie od nas, od naszych braci i siostr

Mysle, ze nie bez przyczyny sa takie slowa w tej modlitwie uwolnienia.

Pozdrawiam Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
29-11-2005 01:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
o. Pacyfik Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 265
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
Julia napisał(a):zgadza sie, ze pomoc w wymiarze duchowym ma ogromne znaczenie, ale czasem niestety moze to nie być wystarczające i może okaza ć sie konieczna pomoc farmakologiczna, ale także terapia ale mysle, że dobrze by było poszukać jakiegoś chrześcijańskiego terapeuty, który spojrzy na problem szerzej.

No wlasnie o tym mowilem.

Moze napisze bardziej obrazowo.
Nikt nie odbiera Bogu wszechmocy. Nie ma mowy o braku wiary.
Ale jesli np. boli mnie zab to moge wziac tabletke przeciwbolowa albo isc do dentysty.
Modlitwa? Jak najbardziej. Tak.
Spowiedz? Jak najbardziej. Tak.
Komunia Sw.? Jak najbardziej. Tak!
Ale jesli trzeba bedzie, to tez terapeuta...(chrzescijanski).
29-11-2005 09:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #10
 
o. Pacyfik napisał(a):Ale jesli trzeba bedzie, to tez terapeuta...(chrzescijanski).

Ale znalezienie takiego niestety często graniczy z cudem Smutny Smutny Smutny

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
29-11-2005 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
voska Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 128
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
Annnika napisał(a):Ale znalezienie takiego niestety często graniczy z cudem
W Częstochowie to znam kilku.

Martus ja też borykałam sie z takim problemem. Myśli samobójcz eprześladowały mnie pre kilka lat, raz nawet próbowałam podciąć sobie żyły, ale powstrzymała mnie mama.
Rozmowa z kapłanem jest nieodzowna. W moim przypadku nieodzowna też była spowiedź i modlitwy o uwolnienie. Obyło się bez terapii, ale o. Pacyfik ma absolutną rację. Czasem i spowiednicy i egzorcyści odsyłają do poradni. Dlatego u nas działa Macież. Tam na miejscu są i psycholodzy i kapłan-terapeuta.

[you] Niech Ci? Pan b?ogos?awi i Strze?e
Niech Ci Pan swój pokój da
Niech mi?o?ci? nape?ni serce Twe
Zawsze z Tob? jest


Zapraszam na moje
FORUM
<><
30-11-2005 19:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #12
 
Modlcie sie kazdego dnia modlitwa uwolnienia.Ufajcie Bogu i wszystko bedzie dobrze.Mysli samobojcze....kto ich nie mial.Ja rowniez je miewalem lecz jest to kwestia przerszlosci.

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
12-12-2005 02:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #13
 
Zygmunt napisał(a):Mysli samobojcze....kto ich nie mial.Ja rowniez je miewalem lecz jest to kwestia przerszlosci.


Podpisuję się pod tym... taka modlitwa pomaga...

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
12-12-2005 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kyllyan Offline
peregrino
*****

Liczba postów: 1,068
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #14
 
Jeśli chodzi o specjalistów to mozna ich zacząć szukać tu:
http://spch.w.interia.pl/oddzialy.htm

A Zygmuntowi, któey tu głosi herezje powiem tak, bo o. Pacyfik nie wyraził tego zbyt wyraźnie: Jak Cie boli ząb, możesz się pomodlić, możesz pójśc do dentysty, ale najlepiej zrobić i jedno i drugie.
Św. Ignacy wyrażał to tak: Módl się, jakby wszystko zależało od Boga, a czyń tak, jakby wszystko zależało od Ciebie.

[Obrazek: 764919eb84c6980d44424b316918db5d.png]


„Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry.” S. Kierkegaard
15-12-2005 12:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Emari Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #15
 
Marto,
pamiętam w modlitwie Uśmiech
Niech Dzieciątko Jezus pozwoli Ci doświadczyć jak bardzo jesteś kochana.
----------
:arrow: Serwis świateczny, rozważania adwentowe, obrazki, kolędy mp3, propozycje życzeń
:aniol: Prezenty z anielskiego sklepu
:arrow: Blog mniszki-pustelnicy św.Brunona
17-12-2005 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów