Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezenty :D
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #1
Prezenty :D
Uwielbiam robić prezenty Uśmiech A znana jestem szczególnie z tego, że moje prezenty zawsze mają jakieś przesłanie... Oczko Znane oczywiscie głównie obdarowanemu, ale i nie tylko Duży uśmiech

Moze kośchciałby siępdzielić jakie śmieszne/dziwne prezenty robił/dostawał :?:

Święta i Gwiazdka tuż tuż :mrgreen:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
20-11-2005 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jagoda Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Prezenty :D
Annnika napisał(a):Uwielbiam robić prezenty Uśmiech


ja zaś uwielbiam je otrzymywać :jupi: Duży uśmiech :oops: Szczęśliwy :diabelek: :aniol: :mrgreen: :roll:


a co do śmiesznych prezentów - ostatnio na pielgrzymce dostałam jako "szef grupy medycznej" młotek gumowy.... coby sobie wybic z głowy jakiekolwiek prezenty Uśmiech)
Młotek jak najbardziej przydaje się w pracy Uśmiech

"Jest droga nieznana co ?yciem sie zwie raz tylko przebiegniesz ja szybko i wi?cej nie wrócisz, ju? nie..."
21-11-2005 15:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #3
 
Diakonia dała jednemu z księży, który nagminnie miał problemy z gardłem, na które dobrym lekarstwem są kisiele, bukiet sztucznych róż zrobione z zielonej bibułki i ... "kisieli w mig" ( te z kubka, zalewane wrzątkiem bez gotowania :mrgreen: ) Ale sie ucieszył Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
21-11-2005 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Swiderek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 264
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ja też bardzo lubię robić prezenty choć nie ukrywam że także lubię je dostawać Uśmiech
A co do śmiesznych prezentów to w tym roku w czasie wakacji będąc na oazie letniej dostałam od mojego Cichego Przyjaciela marchewkę Uśmiech to było megaśnie wesołe Uśmiech

A ja właśnie też w tym roku jako jeden z prezentów poznajdowałam parę rzeczy i też wyszło (oczywiście z uzasadnieniem Język ) Kawałek drewna co miało oznaczać fragment laski Mojżesza Uśmiech Jabłko jako symbol pierwszego grzechu Uśmiech oraz gałązkę z szyszkami która przypominała o naszej golgocie Uśmiech Widziałam że taki prezent też się podoba i doszłam do wniosku że coś takiego jest bardzo sympatyczne jak również sprawia małe radości bo używa się swojej wyobraźni Język

"Rozmy?lam nad mi?o?ci?
co ?wiat znaczy?a moc?
i ucze si? pojmowa? j?" ^_^
22-11-2005 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
ja ostatnio od przyjaciół rostałam pojemniczek na drobiazgi, na długopisy np. łupinę orzecha kokosowego w wyrzeźbionym skrzatem Duży uśmiech oryginalne i pratyczne ;D

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
27-11-2005 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #6
 
Moim ukochanym prezentem jest Pismo Święte od przyjaciół, wiedzieli, że nie mam własnego... Uśmiech

[ Dodano: Sob 17 Gru, 2005 21:20 ]
Hmm, nikt nie robi prezentów :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
03-12-2005 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
Annnika napisał(a):Moim ukochanym prezentem jest Pismo Święte od przyjaciół, wiedzieli, że nie mam własnego... Uśmiech

[ Dodano: Sob 17 Gru, 2005 21:20 ]
Hmm, nikt nie robi prezentów :?:
A co mam kupić żonie? Może mi coś poradzicie?

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
21-12-2005 14:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
taki sam problem miałam z kupieniem prezentu chłopakowi Język Ale już problem zażegnany, prezent jest Duży uśmiech

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
21-12-2005 15:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #9
 
Hmm, Helmuth.. moze by tak zamówić kubek z waszym wspólnym zdjęciem :?: A czym ona się interesuje :?: Moze jakis album :?: Albo perfumy :?: Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
21-12-2005 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
Wiecie co? A mi już te całe prezenty na Boże Narodzenie nie sprawiają takiej radości bo doskonale wiem co dostanę. Kiedyś to to jeszcze była jakaś niespodzianka, a teraz te prezenty zwykle sobie sama kupuję, albo z rodzicami :/ Z jednej strony są tutaj plusy, bo wiem, że dostanę dokładnie to, co bym chciała, ale z drugiej to nie ma już niespodzianki...

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
22-12-2005 00:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
voska Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 128
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
A ja mam niespodziankę! Nawet dwie, bo nie wiem co dostane od Łukasza i mama coś mi kupiła i nie chce powiedzieć co Duży uśmiech

A najdziwniejszy przent jaki dostałam... hmm... Chyba od oazy na 18. Mialam wtdy ksywkę Smoczyca więc mi wyrysowli na brystolu smoki czyli moje "przodki" i tyłki - bo z drugiej strony też były smoki tyle, ze odwrócone tyłem. Stoi to do tej pory w pokoju :mrgreen:

DARTH_HELMUTH napisał(a):A co mam kupić żonie? Może mi coś poradzicie?
Tata mamie zegarek kupił taki ładny na bransoletce. A w zeszłym roku złoty isiorek. Moze coś z biżuterii?

[you] Niech Ci? Pan b?ogos?awi i Strze?e
Niech Ci Pan swój pokój da
Niech mi?o?ci? nape?ni serce Twe
Zawsze z Tob? jest


Zapraszam na moje
FORUM
<><
22-12-2005 01:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #12
 
Ja właśnie kupilam mojej koleżance, która zapowiedziala, że nigdy nie kupi sobie garsonki ani garnituru ... garniturek nocny czyli piżamke Duży uśmiech

Podobała się Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
13-02-2006 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
A ja ostatnio od kumpla dostałam miniaturę żółtego Volkswagena Beetla (nowego garbusa), bo wiedział, że bardzo mi się podobają te samochodziki i w przyszłości taki mi się marzy ( o ile będzie prawko Oczko ). Mam chociaż namiastkę. Ale był to bardzo miły prezent z jego strony Uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-02-2006 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #14
 
A moi przyjaciele wiedząc jak bardzo lubie szukać nowych modlitw podarowali mi na ostatnie urodziny ( w grudniu)

- Mysli Jana Pawla II na każdy dzień
- medytacje na każdy dzień
- fragmenty Pisma do rozważania na każdy dzień Duży uśmiech

Ale najfajniejszy prezent to była ich obecność na moich urodzinkach Uśmiech

Najbardziej oryginalny prezent to doniczka ze sztucznymi kwiatami zrobionymi samodzielnie przez moja 16-letnia znajomą, z taśmy izolacyjnej, drucików i plastiku Uśmiech

Cudo, ale nie mam aparatu, żeby fotkę zrobić Smutny

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
13-02-2006 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
a ja dostałam supetancki pojemniczek zrobiony z łupiny kokosowej wykonany przez afrykańczyków, kupony przez moa siostre w Durbanie

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
13-02-2006 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów