Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezenty :D
Autor Wiadomość
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #31
 
Annnika napisał(a):Będziesz żółwia karmić chińskimi zupkami :| :?:
nie!! Pewnie bedzie ZUPA ŻÓŁWIOWA na rosołkach... :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
04-08-2006 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sonia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 67
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
nie bedzie zadnej zupy żółwiowej Język ja nie wiem nawet czy ten żółw bedzie zywy czy to jakas maskotka czy cos z żółwiem ma byc nie mam pojecia Język a zupki bede trzymac na czarna godzine Duży uśmiech ale mamy czesc zjesc i przygotowac rosołek dla kolegi Duży uśmiech :lol2:

Czas oczy otwiera, stare nawyki gin? gdzie?
A ja Tw? mi?o?ci? jak kocem otulam si?
Nie chce by? my?la?, ?e s?owem kupi? Ci? chc?
Panie ja poprostu Kocham Ci?!! UśmiechUśmiech
04-08-2006 23:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RySia :) Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 215
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Sonia napisał(a):a nie nie cos Ty Oczko na poczatku miałam dostac tylko żółwia, ale teraz swtierdziły ze kocham rosoł, wiec kupia mi zapas chinskich rosołkow Duży uśmiech :lol2:
Duży uśmiech taaaa... kochasz rOsółJęzykJęzykJęzyk raczej osobę która ten rosół...hhehehe...o dziwo tak nosi na sobieJęzykJęzykJęzykJęzykJęzyk Hmmm..tzn nim pachnie Uśmiech Hmm...skomplikowane troszkę Uśmiech ale prawdziwe.... a TY nie zapominaj ze masz tej osóbce kupic wodę toaletową;PJęzyk nowa wodę;PJęzykJęzyk :jupi:
A żółwia dostaniesz Duży uśmiech jeszce nie wiem czy żywegooo...ale dostaniesz wraz z tymi rosołkamiJęzykJęzykJęzyk \Duży uśmiech/ Bo rosołki są the best Duży uśmiech :hahaha:
Daisy napisał(a):Annnika napisał/a:
Będziesz żółwia karmić chińskimi zupkami :| :?:

nie!! Pewnie bedzie ZUPA ŻÓŁWIOWA na rosołkach... :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Hahhahahha.... Duży uśmiech Duży uśmiech te zupki sa dla niej....aby nasycić głódJęzykJęzykJęzyk a żółw;PJęzykJęzyk żeby jej coś przypominałoooJęzykJęzyk A może fakt....zrobi zupężółwiową na rosołkach Duży uśmiech \Duży uśmiech/ \Duży uśmiech/ hehehhehhe...na to to nie wpadłam JęzykJęzyk A więc sonia Uśmiech i pamiętaj że razem z KOzą wpraszamy się do Ciebie na rosołek JęzykJęzykJęzyk z koperkiem & marchewka;PJęzyk Trzymaj się :* AAaaaaa...śliczne te słonecznikiJęzykJęzyk POdziwiam za talent Uśmiech

CZerwone: stój!
Zielone: jed?!
Pomara?czowe: Ry?ka!!! Duży uśmiech

...id? ?ni? niemo?liwe, burzy? wszech?wiaty, rozdziera? rzeczywisto?ci w imi? Ojca i Syna... ju? dobrze. :*
04-08-2006 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sonia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 67
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
hehehe tak Rysia tak tak Język
RySia :) napisał(a):Duży uśmiech taaaa... kochasz rOsółJęzykJęzykJęzyk raczej osobę która ten rosół...hhehehe...o dziwo tak nosi na sobieJęzykJęzykJęzykJęzykJęzyk Hmmm..tzn nim pachnie Uśmiech Hmm...skomplikowane troszkę Uśmiech ale prawdziwe....
nom prawdziwe heh Duży uśmiech Oczko

Czas oczy otwiera, stare nawyki gin? gdzie?
A ja Tw? mi?o?ci? jak kocem otulam si?
Nie chce by? my?la?, ?e s?owem kupi? Ci? chc?
Panie ja poprostu Kocham Ci?!! UśmiechUśmiech
04-08-2006 23:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów