Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezenty :D
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
A ja dostałam dwa dni temu od rodziców, którzy byli na urlopie w Egipcie fajne papirusy z malunkami i hieroglifami. Genialnie wyglądają na ścianie Uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-02-2006 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
A ja pokaże pojemniczek na długopisy czy inne drobiazgi, ktory dostałam od przyjaciół (oni sami to wykonali)
[Obrazek: ko2wu.jpg]

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
13-02-2006 23:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
Fajny, naprawde. Zrobiony ręcznie czy kupiony? Bo też bym sobie taki sprawiła, bo się długopisy u mnie walają po całym biurku Uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-02-2006 23:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
Wełenku... zauważam u ciebie symptomy dziecka mediów, co nie jest duże i kolorowe to nie widzisz Duży uśmiech

dostałam ten pojemniczek od przyjaciół, Krzyś sam to wyrzeźbił.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
13-02-2006 23:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #20
 
Wcale nie jestem dzieckiem mediów. Czemu tak uważasz? Ja lubię bardzo takie drobiazgi. A kokos wcale nie jest duży i kolorowy :hm:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-02-2006 23:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
Cytat:A ja pokaże pojemniczek na długopisy czy inne drobiazgi, ktory dostałam od przyjaciół (oni sami to wykonali)

o to mi chodziło...

a wracając do tematu, to właśnie siostrze będę robić w prezencie kolejną karafkę, poprzednia w Warszawie robi furrorę Uśmiech

A kilka lat temu w prezencie wyhaftowałam taki obrazek (zajęło mi to tylko 2 tyg - z przerwami na chodzenie na zajęcia i naukę)


[Obrazek: ha4rm.jpg]

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
13-02-2006 23:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #22
 
O! Sama bardzo lubiłam takie obrazki haftować Uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
14-02-2006 00:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #23
 
Ja ostatnio daje głównie prezenty ktore sama zrobie... podobnie jest z okolicznosciowymi kartkami Uśmiech zreszta sama lubie dostawać też rzeczy oryginalne, a szczególnie mnie cieszy, kiedy sa jeszcze wykonane sanmodzielnie rpzez ofiarowawce.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
14-02-2006 00:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RySia :) Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 215
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Ehhh...Podziwiam Julię i jej przyjaciół za tak fajne pomysly na prezenty Uśmiech Niom i za talent Duży uśmiech Ja bym nie potrafiłą wykonać takiego haftowanego obrazka albo tego pojemniczka na dłuuugopisy Oczko Hehehe Duży uśmiech Ostatnio bardzo ale to bardzo się ucieszyłam z prezentu od moich rodziców Uśmiech Dostałąm giTarkę!!! \Duży uśmiech/ i byłam i jestem very happy Uśmiech z tego powodu...
Ehhh...lubię dostawać prezenty ale jeszcze bardziej lubie je dawać Uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Bo jak komuś ofiaruję prezent to w serduchu pojawia sie taka tryskająca radosć Oczko i wogóle... A gdy dostaję prezent to oczywiście się bardzo ciesze ale często nie wiem jak się zachować :oops: bo np dostałam taki bardzo miły prezencik od osoby która praktycznie znam tylko tydzień... i tak jakoś głuupio było mi z jednej strony to ptrzyjąć a z drugiej się cieszyłam, że ktoś po tyg znajomości może mnie darzyć taką sympatią Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy

CZerwone: stój!
Zielone: jed?!
Pomara?czowe: Ry?ka!!! Duży uśmiech

...id? ?ni? niemo?liwe, burzy? wszech?wiaty, rozdziera? rzeczywisto?ci w imi? Ojca i Syna... ju? dobrze. :*
03-07-2006 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #25
 
mnie wlasnie czeka sporo pracy, bo... moi przyjaciele będą z miesiąc ślubować, a ja tek przyjaciółce 3 lata temu obiecałam w prezencie ślubnym obraz ze słonecznikami namalowany na szkle. Nie wiem jak ja to zrobie, bo nie mam jeszcze schematu ze słonecznikami, ale postaram się znaleść.

A może jak by ktoś trafił gdzieś w sieci na bukiet słoneczników, a dokładniej na kontur to poprosze o linka na PW.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
03-07-2006 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
ostatnio wspominalam o słonecznikach na prezent ślubny. Jako, ze ślub juz jutro, to i prezent poinien być gotowy.
Udało mi się znaleść odpowiedni schemat.
efekt końcowy wygląda tak:
[Obrazek: slonej5.jpg]

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
04-08-2006 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #27
 
wow Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
04-08-2006 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sonia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 67
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
no powiem Julia masz talent Uśmiech =D> ostatnio kolezanka obiecała mi w prezencie zapas chinskich rosołkow i żółwia Oczko

Czas oczy otwiera, stare nawyki gin? gdzie?
A ja Tw? mi?o?ci? jak kocem otulam si?
Nie chce by? my?la?, ?e s?owem kupi? Ci? chc?
Panie ja poprostu Kocham Ci?!! UśmiechUśmiech
04-08-2006 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #29
 
Będziesz żółwia karmić chińskimi zupkami :| :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
04-08-2006 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sonia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 67
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
a nie nie cos Ty Oczko na poczatku miałam dostac tylko żółwia, ale teraz swtierdziły ze kocham rosoł, wiec kupia mi zapas chinskich rosołkow Duży uśmiech :lol2:

Czas oczy otwiera, stare nawyki gin? gdzie?
A ja Tw? mi?o?ci? jak kocem otulam si?
Nie chce by? my?la?, ?e s?owem kupi? Ci? chc?
Panie ja poprostu Kocham Ci?!! UśmiechUśmiech
04-08-2006 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów