Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefony komórkowe
Autor Wiadomość
Samael Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
Sprzedam Siemens`a C 65 Uśmiech
Ktoś chętny :hm:
26-11-2005 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
ja kiedys bylam uzalezniona od swojej komorki, jak mam ja od ponad 4 lat na poczatku to w zasadzie draznilo mnie bo ze znajomycvh nikt prawie nie mial, a mialam ja do kontaktu z rodzina. pozniej nie moglam sie ruszyc bez telefonu, a teraz to nawet zapominam go z domu zabrac Duży uśmiech

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
26-11-2005 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jagoda Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
ja zaczynałam z Siemensem C35 ... i nadal jestem mu wierna. ten telefonik przeszedł ze mna najbardziej burzliwe dni moich ostatnich 4 lat, 3 razy zdążyłam go utopić w basenie, raz w rzece pewnie X razy ladował na betonie a nadal mi słuzy Uśmiech)
Teraz kusi mnie jakaś Nokia ale ... zobaczymy po Mikołaju może jakiegos sponsora naciągne Uśmiech :diabelek:

Telefonu uzywam jednak bardzo zadko bo częsciej to mnie ktoś przesladuje i poszukuje Uśmiech 8)
Ostatnio zapomniałam wyłaczyć dzwonki i w czasie spowiedzi zaczął się ktoś do mnie "dobijać" ](*,) plama była na dłuższy czas :oops: teraz juz pamietam o wyciszaniu "smyczy elektronicznej" :hm:

"Jest droga nieznana co ?yciem sie zwie raz tylko przebiegniesz ja szybko i wi?cej nie wrócisz, ju? nie..."
29-11-2005 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
Cytat:Telefonu uzywam jednak bardzo zadko bo częsciej to mnie ktoś przesladuje i poszukuje Wesoły Cool
Ostatnio zapomniałam wyłaczyć dzwonki i w czasie spowiedzi zaczął się ktoś do mnie "dobijać" Ceglany mur plama była na dłuższy czas Zakłopotany teraz juz pamietam o wyciszaniu "smyczy elektronicznej" chytry

He he, to wyobraź sobie, że ja kiedyś zapomniałam też wyłączyć i stałam akurat w kolejce do spowiedzi i byłam blisko konfesjonału :mrgreen: Aż tu nagle na cały kościół zaczął się mój telefon wydzierać. Wstyd jak nie wiem, ludzie się oglądają... Musiałam wyjść na zewnątrz ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
29-11-2005 23:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jagoda Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
Offca napisał(a):Musiałam wyjść na zewnątrz
cóż ja miałam więcej szczęścia, spowiedź była "face to face" w bardzo wygodnym fotelu ale głupio mi i tak było Uśmiech ale w kościele sobie juz wyobrażam minę moich "babć" parafialnych, zabiłyby mnie wzrokiem Uśmiech.
a co do mojej sytuacji - komentarz od ksiedza i tak usłyszałam niezły Uśmiech i wyleczyłam się ze spowiedzi na dłuższy czas Smutny [narazie na 7miesięcy Smutny]. ALE I TAK TELEFONY SA FAJNEUśmiech Dzisiaj jak rozwaliłam samochód uratował mi mój Siemens zycie bo miałam jak wezwać karetkę i ojca coby mnie wyciągneli Smutny
Biedny maluszek ](*,) ;( :oops:

"Jest droga nieznana co ?yciem sie zwie raz tylko przebiegniesz ja szybko i wi?cej nie wrócisz, ju? nie..."
30-11-2005 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #21
 
OT

Mam nadzieję że nic Ci sie nie stało Smutny :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
30-11-2005 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jagoda Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #22
 
nie narazie zyję - nawet pojechałam wieczorem do pracy Uśmiech
a samochód bedzie gotowy w sobote Uśmiech

"Jest droga nieznana co ?yciem sie zwie raz tylko przebiegniesz ja szybko i wi?cej nie wrócisz, ju? nie..."
01-12-2005 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #23
 
Nie miałem nigdy lepszej komórki niż stary Panasonic GD 30 miał następujące fkcje telefonowanie, książka tel, pisanie smsów i budzik- bez żadnych bajerów. Utonał w piwie ;( Smutny , niech spoczywa w (moim) pokoju. Nokie i motorole z grami, bajerami, dykltafonami to szajs.
02-12-2005 01:28
Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #24
 
Mam nokie, ma pewnie jakies gry i bajery, a uzywam nastepujacych funckji telefonowych: telefonowanie, sms-owanie, ksiazka telefoniczna, kalendarz i notatnik. Wiec nawet gdyby miala klimatyzacje, ABS i telewizje satelitarna, to i tak bym z tego niekorzystal Uśmiech

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
02-12-2005 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #25
 
A ja mam Nokię 6600 i używam:
- telefonowania,
- SMSów,
- ksiązki adresowej z rozbudowanymi możliwościami edycji (np. kilka numerów do jednej osoby, dokładny adres, e-mail, data urodzeniaUśmiech, inny numer domyślny na rozmowy a inny na SMSa do tej samej osoby,
- aparatu fotograficznego,
- kamery,
- IrDA,
- JAVE (gry),
- Symbian OS (gry, aplikacje),
- przeglądarka grafiki (np. rozkłady jazdy PKS, mapy terenu, miast i lasów),
- odtwarzacz filmów XviD,
- odtwarzacz muzyki (wav, mp3),
- polifonicznych dzwonków, a raczej możliwości ustawienia sobie dowolnego pliku muzycznego wgranego z komputera jako dzwonek czy sygnał nadejścia SMSa,
- synchronizacji i archiwizacji danych karty SIM i pamięci telefonu z komputerem,
- dość intensywnie używam kalendarza/notatnika gdzie wpisuję sobie masę spraw do załatwienia (jestem bardzo zadololony z ergonomii jego obsługi, ilości opcji jak i sposobu jego działania).

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
02-12-2005 19:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
A ja używam dzwonienia, smsów, mmsów, budzika, notatnika, kalendarza, profili, czasami gier (np. na nudnym wykładzie) i dodatków takich jak kalkulator czy stoper.

Czy ktoś mi w końcu powie gdzie mogę ściągnąć gotowe powiatnia na pocztę gł. , które zadziałają w końcu na moim telefonie? ;(

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
02-12-2005 22:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #27
 
A co sądzicie o nokii 6230i :?:
Jest godna uwagi ?
Albo jaki telefon byście mi polecili ? Cena nie gra roli , bo na abonament Duży uśmiech
Ale musi być NOKIA Uśmiech

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
26-12-2005 19:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #28
 
Wcale się nie dziwię, że musi to być Nokia. Bo nokie są najlepsze Duży uśmiech
Z telefonów to polecam Nokię 6230i. Jest to świetny aparacik z JAVĄ, mp3, Bluetooth, IR, radiem i kamerą. Żyć nie umierać. Do tego poręczny i lekki.
Jeszcze mogę polecić (w rozsądnej cenie) Nokię 6680, 6670 i 6630. Mają to samo co 6230i, ale i dodatkowo system SymbianOS i duży czytelny wyświetlacz. Ale i nie są za to tak poręczne, gdyż są dość pokaźnych gabarytów, nie mają też radia. No i są droższe.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
26-12-2005 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #29
 
Ravenloff napisał(a):Wcale się nie dziwię, że musi to być Nokia. Bo nokie są najlepsze

Nareszcie ktoś się ze mną zgadza :mrgreen:
Harpoon, a chcesz koniecznie z jakimiś bajerami?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-12-2005 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #30
 
Ja tez mam NOKIE i poki co nie marzekam, ale mam ja nie całe pół roku, więc.. za to na swojego MITSUBISHI Trium Aria owszem, moge ponarzekac, chociaż w jego "towarzystwie" spędziłam jakies ponad 4 lata Uśmiech

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
26-12-2005 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów