Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefony komórkowe
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #91
 
Najlepiej zareklamować... może ona od początku była "walnięta" :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
23-06-2006 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #92
 
Nowe telefony sa dosyc pradozerne, szczegolnie jak duzo sie nimi bawi i swieci wyswietlaczem.
23-06-2006 14:59
Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #93
 
kempes ja mam identyczny telefon co Offca, duuużo rozmawiam, cały czas używam bezprzewodowego zestawu słuchawkowego po bluetooth i bateria trzyma mi do 5 dni nawet...
23-06-2006 15:04
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #94
 
Niby tak, ale zakładam, że jeśli jest napisane, że wytrzymuje 300h czuwania i tyleż samo rozmów to chyba powinien trzymać trochę dłużej niż 3 dni (3 dni czyli do kompletnego rozładowania się baterii). Użytkuję go noramlnie. Nie słucham ani radia ani mp3, zdjęcia bardzo rzadko nim robię. Wysyłam SMSY, czasami dzwonię. That's all. I tak szybko sie rozładowuje? Coś tu jest nie tak :coo:

[ Dodano: Pią 23 Cze, 2006 15:13 ]
Ostatnie 3 razy ładowałam go ponad 12h jak zalecił Gepard i co? Po 1,5 dnia już mi kreski spadają. Po jakiś 3 dniach bateria pada kompletnie. Wyświetlacz ma tu w sam raz mało do rzeczy bo włącza się zegar czyli oszczędzanie energii, kiedy nie używa się telefonu. Rozumiem, żebym używała tego telefonu nie wiem jak. Ja wysyłam tylko SMSy i czasami dzwonię :| I nie wiem teraz czy iść z tym do serwisu czy co...

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
23-06-2006 15:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #95
 
Najlepiej zapytac na jakims forum innych uzytkownikow tego telefonu, bo wizyta w serwisie moze sie okazac przetrzymaniem tam sprzetu przed 2 tyg. bez efektow. Natomiast czasy podawane przez producentow sa nieosiagalne w praktyce Uśmiech
23-06-2006 15:24
Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #96
 
ja tam sie nie znam, moj tez trzyma 3 dni, a brat mial taki sam mopdel pol roku wczesniej i jego do tej pory rzyma ok tygodnia.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
23-06-2006 23:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #97
 
Kupiwszy sobie wreszcie lepszą kartę pamięci do telefonu, stwierdzam, iż słuchanie muzyki na moim telefonie jest sto razy przyjamniejsze niż na odtwarzaczu mp3 :mrgreen: Jakość nieporównywalnie lepsza =D> Gepardzie, miałeś rację Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
15-09-2006 15:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów