Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekolekcje w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie
Autor Wiadomość
Susane Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Rekolekcje w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie
REKOLEKCJE W SANKTUARIUM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W KRAKOWIE-ŁAGIEWNIKACH
Celem rekolekcji jest wypełnienie wezwania Ojca Świętego Jana Pawła II, który konsekrując Bazylikę Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach wzywał nas do rozpalenia iskry miłosierdzia w naszym życiu i przekazywania jej innym poprzez modlitwę, słowo i czyn miłosierdzia.

ADWENT
OD ZAUFANIA DO UFNOŚCI
REKOLEKCJE ZE ŚW. TERESĄ Z LISIEUX I ŚW. SIOSTRĄ FAUSTYNĄ
2-4 grudnia 2005

Rekolekcje prowadzi o. dr Marian Zawada OCD
Celem rekolekcyjnego skupienia będzie ukazanie tajemnicy ufności w Boże miłosierdzie w nawiązaniu do myśli św. Teresy z Lisieux i św. Siostry Faustyny.


WIELKI POST
Miłosierdzie pierwszych chrześcijan
(10-12 marca 2006)

Rekolekcje prowadzi ks. dr Leszek Mateja
W ramach rekolekcyjnego skupienia zostanie podjęta próba ukazania fenomenu miłosierdzia pierwszych chrześcijan.


Obie serie rekolekcji rozpoczynają się Mszą świętą w piątek o godz.17, a kończą w niedzielę o godz. 12.30.

Zgłoszenia na adres:
Dom Duszpasterski Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie - Łagiewnikach
ul. Siostry Faustyny 3, 30-420 Kraków
tel. 012 252 33 00 / fax. 012 263 79 97

recepcja@pastorallodge.com.pl

Informacje o rekolekcjach na stronie:
http://www.milosierdziepl/frames.php?jaz=pl (zakładka dla pielgrzymów)

Jezus jest moj? jedyn? Mi?o?ci?.
24-11-2005 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paprotka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
W przyszlym roku wybieram sie do Polski i chetnie skorzystam z takich rekolekcji. Teraz musze zadowolic sie tym co Jezus mi w swojej woli przygotowal. Cisza przed Jego Najswietszym Sacramentem.

Dzieki, Susane. St. Faustyna to tak jak moja rodzona siostra. Uśmiech Bylam w Krakowie tego dnia, kiedy Jan Pawel II poswiecil Bazylike. Musze sie zwierzyc, ze byl to jeden z najpiekniejszych dni mojego zycia. Po wejsciu do Bazyliki upadlam na twarz przed Chrystusem i Jego pieknem.


Pozdrowienia z Canady,
lucynka
Uśmiech

[Obrazek: profile1.jpg]
25-11-2005 04:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Andr2ej Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 365
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Susane napisał(a):REKOLEKCJE W SANKTUARIUM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W KRAKOWIE-ŁAGIEWNIKACH
Byłem na takich rekolekcjach. Naprawdę warto sie kiedyś wybrać. Co miesiąc jest inny temat i kto inny prowadzi. Dużo mi dały. Poszerzyły moje horyzonty w rozważaniu Pisma Świętego.[Obrazek: emotka_1402.gif]

plomyk napisał(a):St. Faustyna to tak jak moja rodzona siostra.
Wiedziałem że to powiesz. Duży uśmiech
Ale tak to już jest - że jak pozna się Faustynę to później traktuje się Ją jak kogoś bliskiego. :jupi:

Bóg jest mi?o?ci?

Je?eli z?o nie jest napi?tnowane rozzuchwala si?.
28-11-2005 02:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paprotka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
Andr2ej napisał(a):
plomyk napisał(a):St. Faustyna to tak jak moja rodzona siostra.
Wiedziałem że to powiesz. Duży uśmiech
Ale tak to już jest - że jak pozna się Faustynę to później traktuje się Ją jak kogoś bliskiego. :jupi:

:mrgreen: No tak to juz jest z Faustynka i tymi ktorzy pokochali Jezusa dzieki jej posluszenstwie do Jego woli.

Dzieki Faustynko :*


Pozdrowienia z Canady,
lucynka
Uśmiech

[Obrazek: profile1.jpg]
28-11-2005 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Susane Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Gdy szukałam kiedyś rekolekcji na Wielki Post ucieszyłam się z możliwości spędzenia weekendu w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, bycia tak blisko Jezusa Miłosiernego i św. Faustyny.
Był to dla mnie wspaniały czas poznawania wciąż na nowo Tajemnicy Miłosierdzia Bożego oraz zgłębiania jej na kartach Ewangelii i Dzienniczku św. Faustyny, przebywania w głębi swego serca w ciszy z Jezusem Miłosiernym, uczestniczenia w Godzinie Miłosierdzia ze wspaniałą oprawą muzyczną nowicjuszek, czasu na indywidualną reflekję i modlitwę:adorację, spowiedź i drogę krzyżową; popłynęły z tego spotkania z Jezusem łaski Miłosierdzia na moją codzienność, umocniło mnie to w życiu i pogłębiła się moja wiara. S. Faustyna i posłannictwo Miłosierdzia stały mi się jeszcze bliższe.

[ Dodano: Nie 11 Lut, 2007 09:17 ]
W dniach 2-4 marca 2007 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach znowu będzie skupienie wielkopostne
prowadzone przez ks. dr Leszka Mateja.
Temat wydaje mi się dość ciekawy: "Jan Paweł II współczesna Ikoną Jezusa Miłosiernego" Uśmiech

Jezus jest moj? jedyn? Mi?o?ci?.
29-11-2005 03:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów