Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień Młodych 2004
Autor Wiadomość
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Dzień Młodych 2004
:arrow: Nie wiedziałem gdzie zamieścic to miałem a widząc, ze jest tutaj takze cos o kongresie dlatego pisze tutaj :!:

Czy wie ktos cos na temat tegorocznych dni mlodych?
Moze konkretniej kieruje sie do Gerwaza I Robiego bo u was bedzie w tym roku ta impreza. Wiece cos na ten temat?
03-09-2004 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #2
Diecezjalny Dzień Młodych
Z tego co ja wiem, to tegoroczny Diecezjalny Dzień Młodych odbywa się w Głogowie w dniach 18-19 września 2004.
Nie wiem skąd jesteś Rasta, ale z naszej Odnowy z Sulechowa będzie jechać autobus (jak się uzbiera dość chętnych). Koszt chyba 13 zł.
Zapisy zaczęły się już w ostatni czwartek u ks. Darka.
Wyjazd jest przeznaczony generalnie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów, jak powiedział ks. Darek.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
03-09-2004 23:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
A wiecie coś więcej o zespołach jakie będą grały tam :?:
Wiem, ze Przystanek Jezus bedzie prowadził jak w zeszłym roku.
A co dalej :?:
04-09-2004 08:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Sprawa wyglada jak przyslowiowy film, czyli NIKT NIC NIE WIE, lacznie z redemptorystami z parafii sw. Klemensa, na ktorej terenie cala akcja sie odbedzie.

Imperium ojca Rydzyka (czyt. namiot Język) zostanie rozbity na dawnych terenach wojskowych w poblizu klasztoru redemptorystow przy ul. Sikorskiego.

Jesli chodzi o strone muzyczna, to szkoda, ze nie wiadomo kto zagra... Tak na marginesie - Przystanek Jezus jest OK, ale slysze ich na kazdych DDM (te beda trzecie) i troche mi sie to przejadlo... :x
A moze zrobimy "koncert zyczen", czyli kogo chcemy uslyszec (moze komus uda sie zgadnac Język)? Ja chetnie Illuminandi, 2Tm2,3 tez bym nie wzgardzil Uśmiech


Tak na marginesie - ciesze sie, ze odpadna mi koszty wyjazdu Język No i ze nikt nie wpadl na "genialny" pomysl wprowadzenia biletow, jak to zrobili w tym roku na festiwalu Pokoj i Dobro w Zielonej Gorze. Jego organizatorzy chcieli chyba miec swoj wklad w rozboj, tfu... w rozwoj (Oczko Język) naszej kultury... :evil:

[ Dodano: Sob 04 Wrz 2004 15:12 ]
mialo byc oczywiscie 'jak czeski film' Uśmiech

www.malach.tox.pl
04-09-2004 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Oooooooooo Gerwaz na Ciebie liczyłem :!: :!: :wink:
W tamtym roku byla wiadomo co bedzie bo jechalismy tam glownie na Maleo a teraz nic nie wiedomo.
Przystanek Jezus standardowo obstawia muzycznie i mowisz Gerwaz, ze juz troche sie nudza. No to moge powiedziec, ze maja pare nawych piosenek teraz w swoim wykonaniu. Ostatnio jak bylem na uwielbianu, ktore oni prowadzili to mnie milo zaskoczyli.
Moze sie jedynie znudzic ich styl spiewania ale to juz zalezy kto co lubi.

Illuminandi co to jest :?: Pomysł

A Tymoteuszem bym sam nie pogardzil.... Duży uśmiech
05-09-2004 17:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
Daidoss napisał(a):Przystanek Jezus standardowo obstawia muzycznie i mowisz Gerwaz, ze juz troche sie nudza. No to moge powiedziec, ze maja pare nawych piosenek teraz w swoim wykonaniu. Ostatnio jak bylem na uwielbianu, ktore oni prowadzili to mnie milo zaskoczyli.
Moze sie jedynie znudzic ich styl spiewania ale to juz zalezy kto co lubi.
No to trzymam za slowo, ze zagraja cos nowego, bo chodzilo mi przede wszystkim o repertuar.

Daidoss napisał(a):Illuminandi co to jest ???
Patrz -> http://www.illuminandi.kdm.pl Sciagnij sobie wszystkie dostepne kawalki, bo nie wszystkie sa w tym samym klimacie Oczko


Jak bede cos wiedzial o DDM 2004 to dam znac.

www.malach.tox.pl
05-09-2004 17:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lubsia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Gerwaz napisał(a):Przystanek Jezus jest OK, ale slysze ich na kazdych DDM (te beda trzecie) i troche mi sie to przejadlo...
Pzystanek JEzus tak jak Diakonia Muzyczna nie sa ne DDM po to by dawac koncert lecz po to by pomagac Wam modlic sie spiewem. Mysle ze ks. Robert wie co robi powierzajac strone muzyczna tym grupom.

A co do tego kto bedzie gral na DDM, to slyszalam, ze jakis zewpol z Holandii i jeszcze jakis polski. Nie znam tych zespolow wiec dlatego nie pamietam nazw. Ks. Robert mowi, ze graja swietnie i mlodym sie podobaja. Tagze mysle ze bedzie OK.
W tym tygodniu maja przyjsc na parafie plakaty wiec mysle, ze sie wszystko wyjasni.
Duży uśmiech

Chwy? mnie i nie?, niech niebo bli?ej b?dzie
Tak bardzo chc? w ramionech skry? si? Twych.
06-09-2004 09:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
No Lubsia sie zna na tym bo ona: :-({|=
06-09-2004 16:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
Tak sobie mysle, ze moze Ty Gerwaz jakies wieksze konkrety bys wiedzial na temat DDM.
06-09-2004 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
Tu Martin przyslal wieksze informacje na temat DDM PLAN DDM
09-09-2004 17:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
A zagraja Fruhstuck (w sobote) i Anastasis (w niedziele)

www.malach.tox.pl
10-09-2004 16:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
A co to jest ???
10-09-2004 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
Poszukaj i posluchaj, bo co ja bede tlumaczyl Język

www.malach.tox.pl
10-09-2004 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
Jdno mnie interesuje chce spotkac jak w tamtym roku osobiscie Boga, doswiadczyc Go.
12-09-2004 15:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
Ja zawsze wymiekam na spowiedziach podczas DDM... Mocne wrazenia, bo ksieza sa przygotowani i maja czas (a przynajmniej sie staraja), wiec mozna konkretniej przedstawic swoje problemy i wspolnie poszukac jakiegos rozwiazania.

www.malach.tox.pl
12-09-2004 16:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów