Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reiki - niebezpieczna sekta
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #106
 
A ja jakbym juz twoje wypowiedzi gdzieś widziała... klony psze państwa :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
19-04-2007 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Komzar Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 490
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #107
 
Skoro tak to na pewno znasz odpowiedzi na moje pytania. Czy byłą byś tak łaskawa i mnie oświeciła bo ja samodzielnie jakoś nie mogę odpowiednich na tym forum znaleźć. Oczywiście najbardziej wdzięczny będę jak własnymi słowami odpowiedzi mi udzielisz.
19-04-2007 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #108
 
Najfajniej będzie jak przeczytasz najpierw poprzednie strony wątków o bioenergo, hmeo itp ... tam masz wszystko Duży uśmiech

A jako speca polecam ddv i Scotta Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
19-04-2007 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Komzar Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 490
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #109
 
Wszystkiego tam nie ma, bo niestety ale w większości teoretyzujecie. Już padło pytanie o wasze osobiste doświadczenia z tego typu rzeczami i niestety ale to inni je maja a nie Wy.
19-04-2007 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #110
 
na szczęście jeszcze aż dtak dalego nie zgłupiałem by sparzywszy się na radiestezji próbować brać sie za kolejne gó...o nie mające pokrycia w nauce - ale za to mające pokrycie w okultyźmie
Reiki z tego co doczytałem to tylko pewna "odmiana" tego samego "przekazywania energii co radiestezja i bioenergoterapia"...
parzyć sie dalej - po co ?
Komzar napisał(a):Wasza logika każe wysnuć wniosek że te sakramenty są zgubne.
Ouu - ciekawe na jakiej podstawie to wysnułeś ? Duży uśmiech ...
Komzar napisał(a):No na pewno tacy są ale znacznie więcej jest 'opętanych' ochrzczonych i bierzmowanych katolików.
.. i ciekawe skąd u ciebie ta "pewność" ?
Wiesz - ja zwykłem mówić, że w zyciu boję się dwóch poteg :
- Boga i skutków ludzkiej głupoty ....
Dajże wiec bardzo proszę lepiej spokój z takimi tekstami zanim śmiechem zatłukę ...

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
19-04-2007 23:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #111
 
Komzar napisał(a):Wszystkiego tam nie ma, bo niestety ale w większości teoretyzujecie. Już padło pytanie o wasze osobiste doświadczenia z tego typu rzeczami i niestety ale to inni je maja a nie Wy.
Zatem Religa nie powinien w ogóle nigdy translantacji prowadzić ani zawałów leczyć, bo sam nie miał nowego serducha danego, ani zawału?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
19-04-2007 23:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Komzar Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 490
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #112
 
Ks.Marek napisał(a):Zatem Religa nie powinien w ogóle nigdy translantacji prowadzić ani zawałów leczyć, bo sam nie miał nowego serducha danego, ani zawału?
Ale miał praktykę w leczeniu a wy jej nie macie. I pomyliłeś doświadczenie z narzędziem. Religa ma doświadczenie w przeszczepach ale potrzebuje do tego narzędzi takich jak czyjeś serce.
Bioenergoterapeuta ma doświadczenie w swojej dziedzinie i narzędziem jest umysł i energia życiowa.
Obie metody mają zarówno wiele sukcesów jak i porażek na sowim koncie a więc są niedoskonałe. Obie jednak istnieją.
20-04-2007 07:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #113
 
Komzar napisał(a):do tego narzędzi takich jak czyjeś serce.
:shock:
Komzar napisał(a):Bioenergoterapeuta ma doświadczenie w swojej dziedzinie i narzędziem jest umysł i energia życiowa.
:shock: :shock:
Komzar napisał(a):Obie metody mają zarówno wiele sukcesów jak i porażek na sowim koncie a więc są niedoskonałe. Obie jednak istnieją.
:shock: :shock: :shock:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
20-04-2007 08:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Komzar Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 490
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #114
 
No to jest dopiero odpowiedź na poziomie. Uśmiech
20-04-2007 09:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #115
 
Komzar !
Cały sęk w tym, że poza "wyjmowaniem kręggosłupów z ciał" i tp. bzdurami "bioenergoterapia" nie potrafi się poszczycić żadnymi potywierdzonymi w sprawdzalny sposób sukcesami ...
No cóż- chyba, że ktoś uzna, że "energoterapia" uzdrawia tylko "wirtualnie" - to znaczy, że niby uzdrawia - ale dany pacjentt ani nikt inny o tym nie wie ...
Tak sądzącym osobom polecam "Nowe szaty cesarza" ...

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
20-04-2007 20:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Komzar Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 490
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #116
 
Dlaczego wy podajecie tekie durne przyklady jak "wyjmowanie kregoslupa"?
Pomaga na takie chorbie jak kamienie nerkowe, alergie, nowotwory, migreny i tym podobne.
Dowodem sa zeznania tysiecy ludzi piszacych na roznych forach ktorzy doswiadczyli uzdrowien wlasnie dzieki tym metoda. No chyba, ze masz odwagę powiedzieć tym wsztkim ludziom porosto w oczy ze są kłamcami.
W Japoni są nawet szpitale Reiki w ktorych leczy się skutecznie ludzi którym konwencjonalna medycyna nie pomogła.
21-04-2007 08:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #117
 
Nie - ja mówię wprost tobe, że bajki i niestoworzone rzeczy opowiadasz ...
Nikt nigdy nie potwierdził przy pomocy nauki że "bioenergo" komuś pomogła na dłuższą mete - nauka temu często wręcz zaprzecza ...

..a nagroda Randiego (milion dolarów) za udokumentowanie istnienia m.in "skutecznej bioenrgoterapii" lub "reki" (wsio rawno) czeka ...

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
21-04-2007 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #118
 
Komzar napisał(a):Dlaczego wy podajecie tekie durne przyklady jak "wyjmowanie kregoslupa"?
bo takie przykłady dają sami szamani. :roll2:

Komzar napisał(a):Pomaga na takie chorbie jak kamienie nerkowe, alergie, nowotwory, migreny i tym podobne.
nie pomaga tylko maskuje, a i tak zaczyna rozwijać sie jeszcze gorsze paskudztwo- bardzo szybko. :zmieszany:

Cytat:Dowodem sa zeznania tysiecy ludzi piszacych na roznych forach ktorzy doswiadczyli uzdrowien wlasnie dzieki tym metoda.
też byłem tak "uzdrowiony" i dlatego nazwe to pseudouzdrowieniem, bo wiem czym to pachnie.
Komzar napisał(a):W Japoni są nawet szpitale Reiki w ktorych leczy się skutecznie ludzi którym konwencjonalna medycyna nie pomogła.
w USA homeopatyczne, gdzieś indziej jakieś tam jeszcze...

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
21-04-2007 09:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #119
 
Cytat:W Japoni są nawet szpitale Reiki w ktorych leczy się skutecznie ludzi którym konwencjonalna medycyna nie pomogła.
A wiesz to na pewno ze źródeł "reiki" - absolutnie nie potwierdzonych medycznie ?

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
21-04-2007 09:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Incubare23 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #120
 
ddv napisał(a):..a nagroda Randiego (milion dolarów) za udokumentowanie istnienia m.in "skutecznej bioenrgoterapii" lub "reki" (wsio rawno) czeka ...


PRoooosze....

Czy myślicie że jego organizacja naprawde jest chętna do oddania tego swojego miliona? Żądają od ludzi chyba żeby piorunami strzelali z palców i zmieniali ołów spojrzeniem w złoto to co się dziwić?

Pozatym czy przypadkiem FBI(chyba) nie ma jakiegoś "doświadczenia" z jasnowidzami róznej maści? przypadkiem do dzisiaj nie współpracują? Jeśli tak to ciekawe....

G?osz?cy chaos zjednoczeni w jednym...
22-04-2007 01:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów