Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Listy dzieci do Pana Boga ;)
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #1
Listy dzieci do Pana Boga ;)
Kochany Panie Boże! Przeczytałam kiedyś, że wiesz, co mamy zamiar zrobić zanim to zrobimy. Na ile wcześniej dostajesz taką informację? Chciałabym wiedzieć. Sheila, 10 lat

Panie Boże! Kim był ten facet, którego wsadziłeś do wieloryba a potem wyjąłeś? Czy on naprawdę zgodził się zrobić ten numer? Kaye, 9 lat

Boże - Czy pozwalasz Diabłu (alias Szatanowi) chodzić gdzie mu się podoba, czy masz go na oku? Cindy, 8 lat

Kochany Panie Boże, albo Panie Jezu, który z Was jest mniej zajęty. Bardzo wierzę w bycie chrześcijanką. Nawet gdy będę miała 16 lat i będę mogła prowadzić samochód i będę całkiem dorosła. Będę miała wiarę. Kochająca Karen, 8 lat

Kochany Słodki Boże! Jesteś tam, gdzie chcę być, gdy odejdę. Ale narazie podoba mi się tutaj. Kochająca, Candace, 9 lat

Kochany Jezu! Chciałbym, żebyć wciąż był z nami. Mógłbyś chodzić po wodzie albo robić co tylko Ci się podoba a my nie musielibyśmy słuchać nudnych kazań. Adolpho, 10 lat

Kochany Boże! Dzięki za niebo, które nam dałeś i za zwierzęta i oceany. Dzięki za nowe stworzenia takie jak komputery. Nad czym teraz pracujesz? Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, Larry, 9 lat

Kochany Panie Boże! Czytałem o tym jak rozdzieliłeś Czerwony Ocean. To było fajne i trudne do uwierzenia. Dlaczego przestałeś robić takie spektakularne rzeczy. Ciężko nabrać energii? Dan B., 12 lat

Kochany Panie Boże! Chciałbym wiedzieć kiedy nastąpi koniec świata. Mam czas, więc nie musisz odpowiadać mi od razu. Proszę, powiedz mi o tym tydzień wcześniej. Chcę mieć czas, żeby się spakować. Stanley, 11 lat

Kochany Panie Boże! Czy stworzyłeś aids, bo jest za dużo wolnego seksu czy dlatego, że myślałeś że świat potrzebuje nowej choroby? Randall, 11 lat

Hej, Panie Boże! Mówi ci cześć nieznany przyjaciel. Uszy do góry. Ktoś tu na dole Cię kocha. To sekret kto, 10 lat

Kochany Panie Boże! Zatrzymaj świat. Chcę wysiąść. I wrócić później. Jestem dobry w komputerach, więc będę dobry na przyszłość. Orson, 12 lat

Kochany Panie Boże! Jestem chłopcem. Musisz to wiedzieć, żeby mi pomóc. Moja dziewczyna jest o rok starsza. Myślisz, że to w porządku? Jej mama nic o nas nie wie. Dziękuję Ci, Bryan, 8 lat

Do Pana Boga. Chcę Ci podziękować za dobre rzeczy, które nam dałeś. Takie jak lody. Zabawki. Baseball. I dziewczyny na plaży. Steve, 12 lat (niedługo 19)

Boże! Kiedy zacząłeś tę historię z ubraniami, portkami i tym wszystkim? Moja mama mówiła, że pierwsi ludzie chodzili goluteńko. Musiało Ci się znudzić tak ciągle na nich patrzeć. Myśl o mnie w modlitwach, Thomas, 11 lat[/i]

[ Dodano: Pon 09 Sty, 2006 22:17 ]
Kochany Panie Boże, w szkole uczą nas o tym, co czynisz. A kto to robi, gdy Ty jesteś na wakacjach? Bartek

Drogi Panie Boże, faktycznie jesteś niewidoczny czy to tylko trik? Sylwia

Panie Boże, czy to prawda, że mój tata nie pójdzie do nieba, skoro w domu używa brzydkich słów? Olimpia

Kochany Panie Boże, czy nie myślisz, że wygląd żyrafy to pomyłka? Grześ

Panie Boże, zamiast pozwalać ludziom umierać i stwarzać nowych ludzi, dlaczego nie pozwalasz żyć tym których masz teraz? Tomek

Drogi Panie Boże, poszedłem na ślub i całowali się w kościele. Czy to jest OK? Łukasz

Panie Boże, co to znaczy, że jesteś Bogiem zazdrosnym? Myślałam, że masz wszystko. Patrycja

Panie Boże, czy rzeczywiscie powiedziałeś 'co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie'? Jeśli tak, to idę naprawić mojego brata. Ola

[ Dodano: Czw 19 Sty, 2006 22:19 ]
Kochany Panie Boże, dziękuję Ci za nowego braciszka, ale modliłam się o nowego pieska. Ania

Drogi Panie Boże, jesli dasz mi cudowną lampę Alladyna to dam Ci cokolwiek zechcesz - oprócz moich pieniędzy i szachów. Radek

Panie Boże, mój brat jest szczurem. Powinieneś dać mu ogon. Ha, ha :-) Michał

Panie Boże, Kain i Abel nie powinni się zabijać, skoro mieli własne pokoje. Tak się dzieje z moim bratem. Adam

Kochany Panie Boże, chcę być jak mój tata, gdy stanę się duży, ale bez tylu włosów na całym ciele. Dawid

Panie Boże, nie martw się o mnie - zawsze pilnuję obydwu dróg. Michalina
(You don't have to worry about me. I always look both ways.)

Drogi Panie Boże, uważam, że zszywacz biurowy to jeden z najlepszych Twoich pomysłów. Paulina

Panie Boże, padało całe wakacje i mój tata oszalał. Mówił o Tobie takie rzeczy, których ludzie pewnie nie mówią, ale mam nadzieję, że go nie potępisz.
Twój przyjaciel (ale nie powiem Ci, kim jestem)

[ Dodano: Pią 20 Sty, 2006 15:45 ]
Kochany Panie Boże, myślę o Tobie czasem, nawet jeśli się nie modlę. Gabrysia

Panie Boże, myślę, że bardzo trudno Ci kochać każdego człowieka na świecie. W mojej rodzinie jest nas czworo i trudno mi kochać domowników. Marysia

Panie Boże, lubię wszystkich, którzy pracują dla Ciebie. A najbardziej Noego i Dawida. Rafał

Drogi Panie Boże, mój brat opowiadał jak się rodzą dzieci, ale to mnie nie przekonało. Żartował, prawda? Kinga

Kochany Panie Boże, jeśli będziesz na mnie patrzył w niedzielę w kościele, to pokażę Ci moje nowe buty. Kasia

Panie Boże, chciałbym żyć 900 lat jak ten gość z Biblii. Karol

Panie Boże, czytaliśmy, że Thomas Edison zrobił światło. Ale w szkole powiedzieli, że Ty je zrobiłeś. Czyżby Edison ukradł Ci pomysł? Marcin

Panie Boże, źli ludzie wyśmiewali sie z Noego: 'Ty głupcze, zbudowałeś arkę na suchym lądzie ". Ale on byl sprytny i przechytrzył ich z Tobą. Też chciałbym tak zrobić. Paweł

Kochany Panie Boże, nigdy nie myślałam, że kolor pomarańczowy może przejść w purpurowy. Ale widziałam zachód słońca, który zrobiłeś we wtorek. To było cool. Agnieszka

[ Dodano: Pon 31 Lip, 2006 11:03 ]
Listy dzieci do Boga, cd.

Kochany Panie Boże, myślę o Tobie czasem, nawet jeśli się nie modlę. Gabrysia

Panie Boże, myślę, że bardzo trudno Ci kochać każdego człowieka na świecie. W mojej rodzinie jest nas czworo i trudno mi kochać domowników. Marysia

Panie Boże, lubię wszystkich, którzy pracują dla Ciebie. A najbardziej Noego i Dawida. Rafał

Drogi Panie Boże, mój brat opowiadał jak się rodzą dzieci, ale to mnie nie przekonało. Żartował, prawda? Kinga

Kochany Panie Boże, jeśli będziesz na mnie patrzył w niedzielę w kościele, to pokażę Ci moje nowe buty. Kasia

Panie Boże, chciałbym żyć 900 lat jak ten gość z Biblii. Karol

Panie Boże, czytaliśmy, że Thomas Edison zrobił światło. Ale w szkole powiedzieli, że Ty je zrobiłeś. Czyżby Edison ukradł Ci pomysł? Marcin

Panie Boże, źli ludzie wyśmiewali sie z Noego: 'Ty głupcze, zbudowałeś arkę na suchym lądzie ". Ale on byl sprytny i przechytrzył ich z Tobą. Też chciałbym tak zrobić. Paweł

Kochany Panie Boże, nigdy nie myślałam, że kolor pomarańczowy może przejść w purpurowy. Ale widziałam zachód słońca, który zrobiłeś we wtorek. To było cool. Agnieszka

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
07-12-2005 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów